17.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Za nič na svete sa nedám zaočkovať treťou dávkou mRNA vakcíny Pfizeru! Tvrdí otvorene novinár Leidenfrost

Doslova nepísaným korunovaným kráľom experimentálnych vakcín je firma Pfizer, ktorá si v Európe vytvorila doslova monopol. A keby len to, dosiahla toho, že vlády idú hlava nehlava v očkovaní proti Covidu bez toho, aby zistili, či to daný človek chce, alebo nie.

Áno, v Európe, ale aj inde vo svete, šialenstvo očkovania experimentálnymi vakcínami proti COVID-19 naberá absurdné rozmery. Vlády nútia svojich ľudí dať sa zaočkovať, hoci sa všeobecne vie, že vakcíny vôbec nie sú také účinné ako sa nás o tom ich výrobcovia usilujú presviedčať. Ešte horšie ale je, že ľudia sú doslova nútení dať si ich pichnúť aj napriek tomu, že si to z rozličných príčin neželajú. Takmer k dokonalosti to dotiahli v susednom Rakúsku, kde zaviedla vláda taký brutálny nátlak, že by sa mohol červenať aj ich rodák Adolf. Čo si o tom celom myslí napísal na portál postoj.sk jeho redaktor Martin Leidenfrost žijúci v Rakúsku.

Pochybnosti k farma spoločnosti Pfizer ho viedli k tomu, že urobil ďalekosiahle rozhodnutie

Martin sa hneď v úvode pýta, či sa nám nezdá, že nás ten Pfizer zavádza. Mnohí by určíte povedali, že áno, a veruže poriadne. Leidenfrost chce dnes konečne pomenovať dôvody, pre ktoré postupne stratil dôveru vo farmaceutickú spoločnosť Pfizer. „Tieto moje pochybnosti viedli k tomu, že som urobil ďalekosiahle rozhodnutie: za nič na svete sa nedám zaočkovať treťou dávkou mRNA vakcíny Pfizeru. Látkou Comirnaty som zaočkovaný dvakrát, v krvi mám štvornásobok hladiny protilátok, pri ktorej medicína odporúča očkovanie ďalšou dávkou. V takej situácii by len narkoman s vymytým mozgom šiel na tretiu dávku, ale rakúska vláda ma práve k tomu núti,“ konštatuje sklamaný a zároveň nahnevaný redaktor a dodáva, že ak nepôjde na tretiu dávku mRNA vakcínou (nič iné nedostane na výber), v Rakúsku má o niekoľko dní status dezoláta.

Molekulárna genetička doktorka Soňa Peková opäť šokuje: Pfizer nám zatajuje veci, ktoré by sme mali poznať! (VIDEO)

„Od 1. februára budem zrejme zalockdownovaný, to si už ani knihu nesmiem ísť kúpiť, a od 16. marca ma môže akýkoľvek policajt potrestať pokutou do 3600 eur – lebo štát ma považuje za porušovateľa zákonnej povinnosti očkovania,“ píše Leidenfrost, ktorý chce v článku trošku ro­zo­brať rovinu globálnu a analytickú. Veci, ktoré sa nás všetkých týkajú. „Bratov konšpirátorov a sestry antivaxerky poprosím, aby preskočili nasledujúcich päť viet, v ktorých ich opäť raz otravujem svo­jím sta­rým provaxerským krédom. Stále – zatiaľ ešte aj v dobe omikronu – si totiž myslím, že starci, obézni ľudia, cukrovkári a všetci, ktorí majú čo i len jeden rizikový faktor, by sa mali dať ešte aj teraz zaočkovať. A pokojne – keďže ani nič iné nedostanú – aj mRNA vakcínou. Pre týchto ľudí pozitíva jednoznačne prevažujú,“ vysvetľuje Martin.

Spoveď bývalého riaditeľa Pfizeru doktora Michaela Yeadona. Akonáhle sa raz nakazíte, ste imúnny, hovorí (VIDEO)

V Izraeli zistili, že účinok imunizácie sa u mnohých zaočkovaných po pár mesiacoch vytratí

Podľa redaktora Postoja to na základe jemu dostupných informácií vyzerá tak, že očkovanie zachránilo v čase delty v zaočkovaných častiach Európy veľký počet životov. „Neviem si dnes predstaviť, že pravda by bola úplne inde. Len pre istotu vyslovujem túto výhradu,“ konštatuje Martin Leidenfrost a pridáva, že ak budeme úprimní, tak sme zažili v priebehu pandémie už asi všetci situáciu, že sa udialo práve to, čo sme si vedeli predstaviť najmenej. Ale a sú dôvody, pre ktoré prestáva Pfizeru veriť? Prosím, tu sú:

1. Matkou všetkých nekalostí bolo pôvodné tvrdenie, že človek bude s dvomi dávkami Comirnaty „plne“ zaočkovaný. Dnes vieme, že to nebola pravda. Znepokojuje ma, že pre toto nepravdivé tvrdenie prichádzajú do úvahy v podstate len dva možné motívy: Buď pfizerovci vedeli už relatívne skoro, že doočkovanie bude potrebné, ale utajili to pre výhody v konkurenčnom boji. Potom sú to ziskuchtiví kšeftári. Alebo oni sami boli prekvapení, keď sa v Izraeli zistilo, že účinok imunizácie sa u mnohých adeptov už po štyroch alebo piatich mesiacoch vytratí. Tá druhá možnosť je dosť mrazivá. Napichli miliardy dávok svojej vakcíny, a pritom nevedia, čo činia?

Doktor Lakota otvorene: Nehorázne nás klamú! Ani pacient, ale ani ten, kto vakcínu podáva, nevie o aký preparát sa jedná!

2. Od začiatku očkovacieho procesu nám bolo povedané, že obrovskou výhodou mRNA vakcín je fakt, že firmy ich vedia „v priebehu pár týždňov“ prispôsobiť prípadnému novému variantu. To znelo dojemne. Chyba krásy je v tom, že BioNTech/Pfizer to nikdy neurobil. Delta začala pred trištvrte rokom vyčíňať v Indii a Pfizer doteraz proti delte neočkuje. Od konca novembra máme omikron. Pfizer s veľkou pompéznosťou vyhlásil, že už koncom januára sa začnú štúdie na vývoj vakcíny proti omikronu, a že už koncom marca či začiatkom apríla by mali začať s distribúciou. Päť mesiacov však nie je „zopár týždňov“. A vtedy už bude po omikrone. Tak čo, nie je až také ľahké prispôsobiť látku? Alebo sú sklady plné a treba hlava-nehlava pichnúť exspirujúcu vakcínu proti alfe?

Šokujúce slová ruského akademika: To, čo nám teraz ponúkajú nie je vakcína!

Pfizer dosiahol 13 mesiacov po začiatku hromadného očkovania v Európe faktický monopol

3. Dôveru nevzbudzuje ani konanie európskych inštitúcií, ktoré zobrali na seba centralizovaný nákup a schválenie nových vakcín proti Covidu-19. Z dnešnej perspektívy pôsobí dosť čudne, že predsedníčka Európskej komisie kúpila v utajenom režime 1,8 miliardy dávok Comirnaty, hoci odborníci už vtedy vedeli, že EÚ má len 447 miliónov obyvateľov. Sám musím priznať, že som tú nezrovnalosť na jar ešte nevidel, vtedy som aj ja bol pod vplyvom správ, že AstraZeneca a Sputnik mali vážne problémy s dodávaním svojich vakcín. Povedal som si sám pre seba, aký husársky kúsok! Von der Leyenka kúpi každému po štyroch dávkach, so štipkou šťastia nám dodá Pfizer polovicu a budeme za vodou. Lenže predsedníčka Komisie musela mať lepšie informácie ako ja. Pfizer objednaný objem spoľahlivo dodáva svojim odberateľom – a v Európe sa už takmer ničím iným neočkuje.

Desivé rozprávania lekárov. Toto nám o vakcínach na Covid-19 radšej nikto nepovie (ŠOKUJÚCE VIDEO)

4. Neviem pochopiť, akým spôsobom Pfizer trinásť mesiacov po začiatku hromadného očkovania dosiahol v Európe (spolu s malým mRNA hráčom Moderna) faktický monopol. Vakcín na svete je veľa, Európania však majú čoraz menej na výber. Sputnik je kapitolou samou osebe, cestujúci sa s (WHO zaregistrovaným) Sinopharmom dostane len do polovice európskych krajín, otec Kuffa na svoj návrh zvýšiť prostredníctvom Sinopharmu slovenskú zaočkovanosť ani nedostal odpoveď. Paralelne EMA, na jar neomylný svätý grál slovenských progresívcov, upratala potichučky všetky ostatné vakcíny, ktoré boli na jar ospevované ako „účinné“ a „bezpečné“. AstraZeneca a Janssen, kde sú teraz? Darujeme milióny dávok týchto vakcín Nigérii a v Nigérii skončia na skládke. Milióny Európanov čakajú na tradičnejšie vakcíny Novavax a Valnevu. Dočkajú sa?

MUDr. Monika WAKSMUNDSKÁ: Prečo sa za každú cenu musí tá vakcína dostať do tela každého človeka?

„Skvelá a účinná“ vakcína nie je taká mňamka, že ju musíme pichnúť úplne všetkým

5. Veľmi citlivou témou sú vedľajšie účinky. Dlho som váhal, či sa mám k tomu vyjadriť. Neviem totiž, komu mám veriť. Môj osobný dojem je, že vedľajšie účinky Comirnaty sa vyskytujú častejšie ako pri osvedčených starých vakcínach proti iným chorobám, ale vo väčšine prípadov nejde o veľmi závažné následky. To si stále myslím, ale v poslednom čase občas počujem iritujúce veci. Jeden politik, ktorý ako minister zdravotníctva jednej európskej krajiny sám štartoval očkovaciu kampaň, rozpráva pod rúškom anonymity, že jeho manželka po očkovaní už nie je tá, čo bývala. To môžu byť subjektívne dojmy, lebo z jednej aktuálnej štúdie vieme, že tretina očkovancov, ktorí sa sťažujú na vedľajšie účinky, nemohla mať žiadne vedľajšie účinky, lebo im pichli namiesto vakcíny placebo. Oni si len mysleli, že sú zaočkovaní. Aj tak zostanú pochybnosti.

Zastavte okamžite očkovanie ľudí mRNA vakcínami proti SARS-COV-19, vyzýva doktor Lakota

A v zaujímavom opisovaní ľudských príbehov Martin Leidenfrost pokračuje aj ďalej. „Manžel dlhoročnej kolegyne, športovec s vlastným malým fitkom v paneláku, dostal týždeň po očkovaní autoimunitné ochorenie. Vysvetlil mi to tak, že imunitný systém útočí na vlastné telo. Je to veľmi zriedkavá a veľmi príjemná choroba, už niekoľko týždňov má opuchnuté oči, ale existuje na to účinný liek. Trpel tým štyri mesiace, čoskoro by to mal mať za sebou. Manžel kolegyne už nechce ísť na tretiu dávku Pfizeru a má to šťastie, že nový rakúsky zákon mu pridelí výnimku z povinného očkovania. On je „na 80%“ presvedčený, že má tú chorobu z vakcíny. Jeho manželka si to nemyslí. A ja neviem, čo si mám myslieť,“ priznáva novinár, ktorý z toho robí predbežný záver, že máme do činenia s pravdepodobne skvelou a účinnou vakcínou, ktorá však zase nie je taká easy cheesy mňamka, že ju musíme pichnúť úplne všetkým, aj tým, čo ju vôbec nepotrebujú, teda zdravým, mladým a deťom.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články