20.1 C
Nitra
sobota, 22 júna, 2024

Doktor Lakota otvorene: Nehorázne nás klamú! Ani pacient, ale ani ten, kto vakcínu podáva, nevie o aký preparát sa jedná!

Slovensko sa stalo krajinou, v ktorej súčasní politici bažiaci pred voľbami po moci skúšajú na ľuďoch rozličné pokusy. Najskôr to boli povinné celoplošné testy, teraz je to nútenie do očkovania experimentálnymi vakcínami. A to všetko údajne v mene zdravia a boja proti COVID-19.

Doktor Lakota otvorene: Nehorázne nás klamú! Ani pacient, ale ani ten, kto vakcínu podáva, nevie o aký preparát sa jedná!

Už povinné očkovanie prinieslo na Slovensko smrť tisícok ľudí, pričom spásou mali byť práve experimentálne vakcíny. Ako sa ukazuje, nie sú, hoci politici sa stále bezhlavou spoliehajú na ne a vymýšľajú spôsoby, ako ľudí do nich nanútiť. Stoja za nimi aj viacerí ich „odborníci“ z radov vedcov a lekárov, ktorí sú platení farma firmami, a tak sa i oni takouto formou bijú za svojich chlebodarcov. Sú však aj skutoční odborníci a lekári, ktorí odmietali nielen celoplošné testovanie, ale i terajšie očkovanie. Patrí medzi nich aj doktor Ján Lakota, ktorý na portáli cz24.news napísal, čo si o povinnom testovaní a očkovaní experimentálnymi vakcínami myslí.

Ján DRGONEC: Povinné očkovanie – keď chýba chochmes

Vírus je najpravdepodobnejšie produktom šialeného a zločinného výskumu

„V jeseni minulého roku sa na Slovensku uskutočnilo niekoľko kôl masívneho celoplošného „testovania“. Na tejto vojenskej operácii sa pod hrubým nátlakom organizovanej skupiny zúčastnili takmer 4 milióny obyvateľov Slovenska,“ píše v úvode Lakota, podľa ktorého táto „operácia“ nemala absolútne nijaký medicínsky a odborný zmysel, lebo „výsledok testu je platný len v čase odberu“, a navyše spôsobila najväčšiu epidémiu respiračných ochorení s fatálnymi následkami v histórii Slovenska.

Ústavný súd ČR: Informácia o očkovaní je svojou povahou vysoko dôverná a je špecificky chránená

„Bola sponzorovaná zo zahraničia americkými a britskými finančnými a mentálnymi zdrojmi. V primárnej publikácii o tomto zločinnom testovaní autori (traja zo Slovenska, ďalší z Veľkej Británie) deklarovali, že získali informovaný súhlas od každého testovaného, pričom nebol získaný ani jeden. Už vtedy (12.11.) bola publikovaná výzva „Všetkým obyvateľom Slovenska“, v ktorej bol tento zločin svojou obludnosťou porovnaný so zločinmi v nacistických koncentračných táboroch počas druhej svetovej vojny,“ konštatuje Ján Lakota.

Zastavte okamžite očkovanie ľudí mRNA vakcínami proti SARS-COV-19, vyzýva doktor Lakota

Podľa lekára bol najzarážajúcejším fakt, že nikto z tých, ktorí sú zodpovední za ľudí žijúcich na Slovensku nepozdvihol svoj hlas proti tomuto zločinu, ktorý nemá historickú paralelu v povojnovej Európe. „Po testovaní a následnej epidémii respiračných ochorení sa na Slovensku umelo a cielene vytvorila atmosféra hrôzy a strachu, ktorá hnala ľudí pod ihly očkovacích striekačiek. Pôvod samotného vírusu nie je známy. Prosím, táraniny o pacientovi „nula“ si z epidemiologického a infektologického výskumu strčte za klobúk,“ konštatuje Lakota a dodáva, že vírus je najpravdepodobnejšie produktom šialeného a zločinného výskumu, ktorý za štedré dotácie vojenských peňazí už desaťročia skúmal vo viacerých laboratóriách po celom svete vírusy netopierov a ich „preskok“ na človeka.

Ján Lakota: Vakcína je zatiaľ veľká neznáma. Očkovať či neočkovať?

Vakcína je niečo úplne iné, ako to, čo bolo s fanfárami sľubované

„Zatiaľ bol „selektívny“ pri ázijskej populácii, pričom „nepohrdol“ ani inými. No, „gain on function“ v priamom prenose. O rýchlokvasenej vakcíne už bolo popísané veľa. Štandardný čas jej vývoja (a testovania) bol skrátený z 8-12 rokov na niekoľko mesiacov,“ prekvapuje doktor, podľa ktorého bolo neskoré účinky možné predvídať. Na mysli má prvotný antigénový hriech (PAH) a protilátkami zosilnený priebeh infekcie (ADE). „Ale doslova katastrofálne krátkodobé a strednodobé nežiadúce účinky predvídal z odborníkov málokto. Tu je potrebné poznamenať nasledovný fakt. Vakcína sa prezentuje ako experimentálna fáza 3 klinického skúšania. V „pravej“ fáze 3 experimentálneho skúšania sú potrebné dve ramená: jedno s neúčinnou látkou (placebo), druhé s účinnou, „testovanou“ látkou. Na Slovensku (a nikde vo svete) nikomu nie je vedome podávané rameno s placebom. To znamená, že nás nehorázne klamú – alebo to fáza 3 nie je, alebo časti „testovaných“ je podávané placebo, pričom ani pacient, ale ani ten, kto vakcínu podáva, nevie o aký preparát sa jedná (tzv. dvojito slepý pokus),“ vysvetľuje Ján Lakota a dodáva, že počiatočné demagogické lži a podvody vystriedali „experimentálne“ fakty.

Doktor Lakota otvorene: Nehorázne nás klamú! Ani pacient, ale ani ten, kto vakcínu podáva, nevie o aký preparát sa jedná!
Mudr. Ján Lakota

Šokujúce slová ruského akademika: To, čo nám teraz ponúkajú nie je vakcína!

„Vakcína je niečo úplne iné, ako to, čo bolo s fanfárami sľubované. Nechráni pred ničím, má neuveriteľné množstvo nežiadúcich účinkov, ktoré končia aj smrteľne. Môžem začať vymenovávať, ale nemá to zmysel,“ konštatuje lekár, podľa ktorého sa postupne objavujú nové a nové molekulárne a patofyziologické mechanizmy, ktorých napísanie by zabralo veľa, veľa času a priestoru. „Experimentálne fakty po celom svete (napr. Singapur, Austrália, Izrael), ako aj v Európe, svedčia o jednom – vakcína je a priori neúčinná. V súčasnej dobe sa v Európe sprísňujú opatrenia v krajinách, v ktorých je zaočkovanie obyvateľstva vysoké. Je to nárastom počtu pozitívnych, či infikovaných. Teda napriek vakcinácii, o ktorej veľkohubo vykrikovali ako o všelieku. Na Slovensku „ideme vlastnou“ cestou,“ prízvukuje doktor a dodáva, že na základe príkazov zvonku odsúhlasujeme drakonické zákony, ktoré sú predzvesťou teroru voči tým, ktorí sa nechcú podriadiť „násiliu ihly“.

Šokujúce VIDEO o mRNA vakcíne, ktorá má neuveriteľné množstvo nežiadúcich účinkov. Slová expertov sú desivé

„Znovu sa opakuje situácia spred roka, ale doslova v zosilnenom obraze. Pridali sa aj „experti“ z katolíckej cirkvi. V mene „lásky k blížnemu“ je podľa nich potrebné sa zaočkovať vakcínou. No hnus. Vytvoril sa extrémny tlak na podanie tohto preparátu za každú cenu. Ochrana pred vírusom vakcínou za súčasných poznatkov z celého sveta je mimoriadne pochybná,“ končí svoj blog doktor Ján Lakota, ktorý v ňom povedal všetko to podstatné čo naši politici a ich „odborníci nechcú vôbec počuť.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články