34.2 C
Nitra
pondelok, 15 augusta, 2022

Spoveď bývalého riaditeľa Pfizeru doktora Michaela Yeadona. Akonáhle sa raz nakazíte, ste imúnny, hovorí (VIDEO)

Slovensko a jeho vládni politici spolu s ich „odborníkmi“ sa zaradili do hordy tých, ktorí ako jedinú záchranu pred COVID-19 vidia očkovanie experimentálnymi vakcínami. Že to ale vôbec nemusí byť, je dnes už viac ako jasné.

Tí, ktorí hovoria o experimentálnych vakcínach opak a odlišne ako propaganda sa stavajú i k prenosu koronavírusu, sú považovaní za konšpirátorov a hoaxerov. Asi len ťažko ale nazvať konšpirátorom a hoaxerom človeka, ktorý zastával jednu z najvýznamnejších funkcií vo firme, ktorá na vakcínach proti COVID-19 zarába miliardy. A predsa, bývalý prezident Pfizeru doktor Michael Yeadon našiel odvahu a varuje pred nebezpečenstvom vakcíny proti Covidu-19. Navyše, „asymptomatický prenos“ označil za úplne vymyslený pojem. Jeho slová zverejnil vo videu portál bezpressu.news.

Vlády na celom svete, a aj tá vaša, vám klamú rozličnými spôsobmi

Spoveď bývalého riaditeľa Pfizeru doktora Michaela Yeadona. Akonáhle sa raz nakazíte, ste imúnny, hovorí (VIDEO)
Doktor Michael Yeadon, exriaditeľ farmaceutickej spoločnosti Pfizer v tom má jasno. Zdroj screenshot video

„Táto myšlienka, že napríklad môžete byť chorí, aj keď nemáte žiadne symptómy, a že môžete ohrozovať niekoho iného respiračným vírusom, aj keď nemáte žiadne symptómy, bola vynájdená v roku 2020. Jednoducho o tom neexistuje žiadna história a odporuje to zdravému rozumu,“ hovorí v úvode videa doktor Yeadon, ktorý vraj platí za to, čo robí. „Stratil som prácu. Stalo sa mi, že ľudia, ktorých poznám desiatky rokov, so mnou už nechcú hovoriť. Som veľmi úprimný v tom, čo robím. Upozorňujem vás, že vlády na celom svete, a určite aj tá vaša, miestna, vám klamú rozličnými spôsobmi, ktoré veľmi ľahko zistíte. Pokiaľ sa rozhodnete to neurobiť, niekto ako ja s tým nič neurobí. Jasné? Boli ste vystavení klamstvám a propagande od ľudí, ktorí sú v tom veľmi dobre vyškolení. A ja som úplný amatér,“ priznáva bývalý riaditeľ Pfizeru.

Doktor Lakota otvorene: Nehorázne nás klamú! Ani pacient, ale ani ten, kto vakcínu podáva, nevie o aký preparát sa jedná!

„Takže vám iba hovorím, že pokiaľ si budete chcieť overiť akúkoľvek z vecí, ktoré som teraz povedal, tak zistíte, že je to pravda. A chcel by som vás upozorniť, že pokiaľ nájdete jedinú vec, ktorú vaša vláda povedala, a ktorá nie je pravdivá, tak sa vás pýtam, prečo by ste mali veriť čomukoľvek ďalšiemu čo vám povedali?“ pýta sa doktor a dodáva: „Akonáhle sa raz nakazíte, ste imúnny. Ohľadom toho nepanuje žiadna neistota. Bolo to už stokrát študované a bolo vydanej množstvo literatúry. Akonáhle sa teda nakazíte, často nemáte žiadne príznaky. Ste teraz imúnni pravdepodobne na desiatky rokov.“ Podľa Yeadona nie je pravdou, že mutácie, ktoré replikáciou vznikajú sa od seba natoľko líšia, aby predstavovali akúkoľvek hrozbu. Nie je to ani nepravdepodobné, ba je to nemožné.

Špičkové vysvetlenie imunológa Jiřího Šinkoru o Covide, vakcínach a očkovaní. Prečo nám TOTO naši „odborníci“ zamlčujú? (VIDEO)

Pokiaľ ste sa nakazili, potom ste imúnni do konca svojho života

Spoveď bývalého riaditeľa Pfizeru doktora Michaela Yeadona. Akonáhle sa raz nakazíte, ste imúnny, hovorí (VIDEO)
Tieto slová doktora Michaela Yeadona, exriaditeľa farmaceutickej spoločnosti Pfizer, nikto nechce počúvať. Prečo asi? Zdroj screenshot video

„Na základe tisícok a tisícok mutácií, ktoré vznikli, sú všetky veľmi podobné originálu. Vlastne si z nich robím srandu a hovorím im „zhodňáci“, pretože sú si tak podobné, že ich pokojne môžeme považovať za zhodné. Pokiaľ ste sa nakazili väčšinou prežijete. Teda pokiaľ nie ste tak ako tak blízko smrti. Potom ste imúnni pravdepodobne do konca života,“ konštatuje exriaditeľ Pfizeru, podľa ktorého nie je pravda, že mutácie predstavujú nejakú hrozbu, nie je pravda, že potrebujeme nejakú špičkovú vakcínu, lebo väčšina z vás nepotrebuje vakcínu vôbec!“ prízvukuje Yeadon a dodáva, že väčšine z vás by odporučili, aby sa vyhli experimentálnym vakcínam ktoré, bohužiaľ, zo sebou nesú riziko vzniku krvnej zrazeniny. „Prečo by ste riskovali svoje zdravie kvôli niečomu, čo vás neohrozuje? Takže keď vám vaša vláda raz alebo dvakrát prostredníctvom politikov zaklame, sú zvyknutí hovoriť milosrdné klamstvá. Nemôžeme ich to nechať robiť,“ hovorí dnes už bývalý riaditeľ farmaceutickej spoločnosti.  

Šokujúce VIDEO o mRNA vakcíne, ktorá má neuveriteľné množstvo nežiadúcich účinkov. Slová expertov sú desivé

„Ale keď vám klamú o niečom technickom, o niečom, čo si môžete overiť, a to opakovane v priebehu niekoľkých mesiacov, a robia to v mnohých, mnohých čiastočných veciach tej istej záležitosti, musíte mi, prosím, veriť, že nehovoria pravdu. A keď nehovoria pravdu znamená to, že je v tom ešte niečo iné. A ja som tu dnes preto, aby som vám povedal, že sa tu deje niečo veľmi, veľmi zlé,“ šokuje Yeadon. „A pokiaľ tomu nebudete venovať pozornosť, skoro stratíte akúkoľvek šancu s tým niečo urobiť,“ varuje exriaditeľ Pfizeru a dodáva, že potom už nemáme hovoriť, že sme neboli varovaní, lebo on ľudí varoval tak, dlho a tak tvrdo ako len mohol, že si ešte teraz hneď môžete vziať svoju normálnu spoločnosť. „Môžete si ju vziať späť zajtra. Nepotrebuje rúška, ktoré nefungujú, zabudnite na lockdowny. Tie nikdy nespomalili prenos, ktorý väčšinou prebiehal v inštitúciách ako sú nemocnice a domy opatrovateľskej služby,“ vysvetľuje doktor Michael Yeadon.

Video si pozrite v nasledujúcom linku

Dr. Michael Yeadon varuje před nebezpečím vakcín proti Covidu-19. Označil „asymptomatický přenos“ za zcela vymyšlený pojem (video)

„Nemusíte sa nechať očkovať nedostatočne testovanými a čiastočne nebezpečnými spike proteínmi na génovej báze. A nemusíte robiť to, čo vám hovoria skorumpovaní vedci, ktorí, podľa všetkého, radia vašej vláde. Pokiaľ to v budúcich týždňoch neurobíte, bude po všetkom. Myslím si, že pokiaľ sa dostaneme do bodu tzv. očkovacieho pasu, tak že ste stratili šancu vziať si normálnu spoločnosť späť. A budete toho ľutovať!“ končí svoje šokujúce video bývalý riaditeľ spoločnosti Pfizer.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články