19.1 C
Nitra
piatok, 24 mája, 2024

„Viete, ako sa povie farizej na šesť? L-i-p-š-i-c…,“ smeje sa Blaha zo špeciálneho prokurátora

Špeciálny prokurátor Daniel Lipšic patrí medzi tých, na ktorých má strana Smer-SD poriadne spadnuté. A jej podpredseda Ľuboš Blaha na neho dokonca podal na generálnej prokuratúre návrh na disciplinárne a trestné konanie.

Pre Smer-SD je Daniel Lipšic ako červené súkno pre poriadne rozzúreného býka. Nielenže boli proti nemu pri voľbe do funkcie šéfa špeciálnych prokurátorov, ale sú proti nemu neustále. Ľuboš Blaha v statuse prezradil nielen to, že na neho podal podnet na generálnu prokuratúru, ale aj kadečo iné.

„Viete, ako sa povie farizej na šesť? L-i-p-š-i-c...,“ smeje sa Blaha zo špeciálneho prokurátora

Sudca mohol za zrazenie na priechode poslať Lipšica natvrdo do basy

„Lipšic v týchto dvoch dňoch povymetal všetky svoje spriaznené liberálne médiá, kde vyurážal krajskú prokuratúru, generálnu prokuratúru, dokonca aj tajnú službu,“ píše na úvod statusu Blaha a vzápätí sarkasticky dodáva: „Všetci sú vraj mafiáni, len on je lietadlo. Dokonca si kopol aj do sudcu, ktorý poslal Čurillu do väzby. Zvláštne, že mu tento sudca nevadil, keď ho súdil za zabitie človeka.“ Podľa Blahu ho mohol za zrazenie na priechode poslať natvrdo do basy. „Však po tom Lipšic vždy túžil, kým sa to netýkalo jeho. Tento istý sudca mu ale daroval slobodu. Vtedy po ňom Lipšic nevrieskal. Teraz odrazu áno,“ konštatuje podpredseda Smeru-SD.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-odkazuje-matovic-tvoj-cas-sa-krati-karma-si-dala-na-cas-ale-uz-prichadza/

„Viete, ako sa povie farizej na šesť? L-i-p-š-i-c… Keď poslali do väzby do Prešova Milana Lučanského, Lipšic si spokojne oblizoval svoje obrie gamby. Keď tam generálovi „samovylupli oko“, držal ústa. Ale teraz, keď sa jedná o jeho vlastných kumpánov z NAKA, tak je vraj Prešov najstrašnejšia väznica. Odrazu. Hovorím, farizej na šesť…,“ pridáva smerák a vôbec si neberie pred ústa servítok. A to ani vtedy, keď opisuje, ako Lipšica niektoré mainstreamové média doslova oslavujú. „Keby na Slovensku fungovali normálne médiá, tak by ho tam moderátor griloval ako malého chlapca. Kričal by po ňom, čo si to dovoľuje obviňovať bez dôkazov. Spochybňovať kolegov prokurátorov. Robiť nenávistnú politiku…,“ púšťa uzdu fantázii útoku Blaha.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-zuri-zapredali-nas-a-zradili-nas-cele-je-to-len-spinava-hra/

V porovnaní s týmito bol Stalin iba veselý strýko Joe

„Závodský dnes na Exprese – to bol výkon hodný severokórejského pioniera. Už tomu chýbala len pusa. Na každú sprostosť, čo Lipšic vypľul, Závodský len hlesol – „šialené“, „neuveriteľné“, „ach“, „šialeno-neuveriteľné“. A tak. Žiadna konfrontácia. Iba súhlasné citoslovcia. Už som len čakal, či ho tam dnes Závodský nepožiada o ruku,“ smeje sa smerák a dodáva: „Ale takto to funguje. Majú svojich novinárov, ktorí im umožňujú prachsprostú propagandu. Tódová, Hanzelová, Závodský. A ďalší. Roky šíril bohapustú nenávisť proti Robertovi Ficovi. Sú prepojení ako jedna veľká chobotnica.“

https://www.nitranoviny.sk/blaha-opat-boduje-vzdelani-a-mudri-ludia-doma-krutia-hlavami-co-za-uboziaci-tu-dnes-vladnu/

„Majú ľudí v médiách, majú ľudí na súdoch. Pamela Záleská sa už nevie dočkať, ako odsúdi Dušana Kováčika v monstrprocese, ktorý postavili na výpovediach nastrčených mafiánskych kajúcnikoch. V porovnaní s týmito bol Stalin iba veselý strýko Joe,“ pokračuje v sarkazme Blaha, no zároveň výstražne konštatuje: „Preliezli prokuratúrou, políciou, politikou aj súdmi. Zohnali si mafiánov, ktorí im podpisujú krivé výpovede. A na základe toho zabili Milana Lučanského a zbavili sa každého, kto im stál v ceste. Vrátane Dušana Kováčika. Karma bude strašná. Za toto im hrozí doživotie. A Lipšic to vie, preto kope okolo seba. Ako zdochýňajúci kôň.“

https://www.nitranoviny.sk/matovic-je-tyran-a-fasista-to-co-urobila-caputova-je-vlastizrada-odkazme-im-zmiznite-burcoval-blaha-video/

Lipšic patrí do basy. Aj celá jeho mafia, vrátane Mikulca a Matoviča

„Lebo mafia nie je „čurillovská“. Čurilla nie je žiadna hlava, ten je maximálne koleno alebo päta. Hlavou je Lipšic. A vie to každý. Táto mafia je „lipšicovská“. A patria do nej aj vybrané médiá, ktoré takisto stihne spravodlivý trest,“ netají podpredseda Smeru-SD, podľa ktorého sa ich čas kráti. „Hrajú vabank. Všetko si ich to dostihne. Dajú trinásť, dostanú dvadsaťšesť. Dajú Prešov, dostanú Prešov. Karma je zdarma, Daniel. Karma je zdarma,“ odkazuje Blaha svojmu úhlavnému nepriateľovi Lipšicovi.

https://www.nitranoviny.sk/lubos-blaha-pan-zilinka-podte-do-nich-padni-komu-padni/

„Generálna prokuratúra má možnosť ukázať, že jej ide o spravodlivosť. Maroš Žilinka, na rozdiel od Lipšica, nie je politik, neslúžil Pente a nezabil človeka. Je to človek, ktorý stráži zákon. Je najvyšší čas konať, pán generálny prokurátor. Snáď môj podnet pomôže. Nenechajte sa od Lipšica urážať, nenechajte sa urážať od mafiánov a gaunerov,“ smeruje smerák pár slov aj generálnemu prokurátorovi. „Lipšic patrí do basy. Aj celá jeho mafia, vrátane Mikulca a Matoviča. Všetci to vieme. Skôr či neskôr – spravodlivosť zvíťazí,“ uzatvára svoj status Ľuboš Blaha.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články