20.1 C
Nitra
sobota, 13 apríla, 2024

Vakcína je v tejto dobe ako aspirín na hemoroidy, šokuje právnik Peter Weis

Slovensko sa tiež radí medzi krajiny, kde sa selektujú ľudia, ktorí sa dali zaočkovať experimentálnymi vakcínami proti COVID-19, a ktorí to odmietajú.

Neočkovaní, a to nielen na Slovensku, sú stále viac diskriminovaní. A pritom je už všeobecne známe, že jedinou ich výhodou je, ak sa to tak dá povedať, že môžu mať ľahší priebeh koronavírusu, ktorí aj oni môžu dostať. Trochu ináč sa na očkovaných a nezaočkovaných pozrel vo svojom blogu právnik Peter Weis, podľa ktorého vedecký podklad hovorí jasne: neočkovaných nemožno diskriminovať, písal portál hlavnydennik.sk.

Prekvapenia pre zaočkovaných budú chodiť postupne

„Dňa 25.10.2021 zhaslo svetielko nádeje tým, ktorí si myslia, že očkovanie proti kovidu ešte pred niečím chráni. A to je tretia dávka za dverami. A každých šesť mesiacov bude ďalšia a ďalšia. Štúdiu z Nature nájdete TU,“ píše v úvode Weis, ktorý pred tým, ako si to celé rozoberie na drobné, skúša máličko teoretizovať.

Aký je aktuálny rozdiel medzi očkovaným a neočkovaným?

Môže sa nakaziť očkovaný? ÁNO

Môže sa nakaziť neočkovaný? ÁNO

Môže neočkovaný šíriť kovid? ÁNO

Môže očkovaný šíriť kovid? ÁNO

Môže očkovaný nakaziť očkovaného? ISTEŽE (Link na štúdiu Lancetu TU).

https://www.nitranoviny.sk/skandal-celoplosne-testovanie-bolo-zlocinom-proti-ludskosti-sokuje-pravnik-weis/

„Je teda medzi očkovaným a neočkovaným nejaký rozdiel?“ pýta sa právnik, podľa ktorého bývalý mainstream tvrdí, že rozdiel je v tom, že garantuje ľahší priebeh choroby. „A tak nám tu masovo blbnú ľudia, ako napríklad poštár Jano, ktorí ležia doma 14 dní v stave, ktorý nemožno označiť za ľahký priebeh a potom tvrdia, že bez vakcíny by to bolo ešte horšie. Milý Jano, najťažší priebeh pre teba by bol ten, ak by si nedostal od štátu na propagáciu svojich plytkých nezmyslov už ani cent,“ odkazuje Weis a dodáva, že táto štúdia ukáže toto: že vakcína neposkytuje voči novým mutáciám očakávanú ochranu, naopak hrozí napríklad PAH a ADE a ktovie, čo ešte. „Prekvapenia budú chodiť postupne, ako hovorí istý profesor s polovicou mozgu: aj o päť rokov,“ konštatuje právnik humorne na úkor profesora Krčméryho.

https://www.nitranoviny.sk/toto-je-ta-vakcina-zdravia-sportovci-odkryvaju-to-ako-im-pfizer-poskodil-zdravie/

Vakcína určite nie je sloboda, a vlastne nikdy ani nebola

Takže aký je rozdiel medzi zaočkovanými a nezaočkovanými? „Zrejme žiaden. Azda okrem takej maličkosti, že neočkovaný je chránený pred vedľajšími účinkami vakcíny. Ani to však nemusí absolútne platiť. Mimochodom, stále nám tu šarapatí nejaká vestníková vyhláška, že očkovaný nemusí do karantény. Vo svetle novej štúdie to vyzerá na úmyselné šírenie nákazlivej choroby. Ktože nám to zaviedol? Kto a prečo má potrebu plniť lôžka v nemocniciach? A je úplne jedno, či očkovanými alebo neočkovanými. Ozaj, ako sú na tom aktuálne neurológie?“ kladie zaujímavé otázky právnik, podľa ktorého pandémia covidu pokračuje v besnení aj vo veľa krajinách, pričom „namáha“ zdravotné systémy a ekonomiky. „Vakcíny, ktoré chránia proti vážnemu priebehu ochorenia a smrti sú považované za kľúčové pre ukončenie pandémie. COVID-19 vakcíny (ako aj infekcia SARS-CoV-2) vytvárajú protilátky, ktoré sú namierené proti vírusovému spike (S) proteínu a neutralizujú vírus,“ vysvetľuje Weis. 

https://www.nitranoviny.sk/desive-rozpravania-lekarov-toto-nam-o-vakcinach-na-covid-19-radsej-nikto-nepovie-sokujuce-video/

„Avšak vytvorenie SARS-CoV-2 variantov s mutáciou v S proteíne, ktoré nie sú schopné protilátky neutralizovať môžu skompromitovať efektivitu vakcíny. Naviac únik/vznik vírusových variantov so zvýšenou schopnosťou prenosu, vznik ktorých je pravdepodobne spôsobený zmenenou interakciou hostiteľ-vírus, spôsobí, že tieto varianty sa môžu veľmi rýchlo celosvetovo rozšíriť. Preto je dôležité vyšetrovať, či tieto SARS-CoV-2 varianty majú zmenenú interakciu hostiteľ-vírus a rezistenciu na neutralizáciu protilátkami. S proteín variantu A.30 obsahuje početné zmeny v zložení aminokyselín (10 a 5 delécií= strata),“ dodáva Weis, podľa ktorého vakcína určite nie je sloboda. A vlastne nikdy ani nebola. „Vakcína je v tejto dobe ako aspirín na hemoroidy. Až toto šialenstvo raz skončí, budete bohatší o skúsenosť a chudobnejší o podstatnú časť majetku. A väčšina z vás si to ani nevšimne. Čo vám nevezme inflácia, vezme vám štát. Apropo, po novom platí, že uhlíkovo najneutrálnejší je človek až po vlastnej smrti. A že bol občanom Slovenska zistíte podľa správne nasadeného respirátora v truhle,“ končí svoj blog s čiernym humorom právnik Peter Weis.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články