12.1 C
Nitra
streda, 10 apríla, 2024

Škandál: Celoplošné testovanie bolo zločinom proti ľudskosti! Šokuje právnik Weis

Slovensko bolo jednou z krajín, ktoré adresovali podnet na Medzinárodný trestný súd v Haagu za vykonanie nepovolených medicínskych experimentov na ľuďoch. Jedným z tých, ktorí sa pod neho podpísali bol aj právnik Peter Weis.

Podnet do Haagu adresovala 12. apríla tohto roku medzinárodná skupina advokátov, vedcov, lekárov, zástupcov iných profesií a občianskych aktivistov. V prvom prípade išlo o celoplošné testovanie, po ktorom u nás zomreli tisíce ľudí. Skupina, v ktorej bol aj právnik Peter Weis, videla v celoplošných testovaniach závažné porušenie medzinárodných záväzkov Slovenska vyplývajúcich z ustanovení Rímskeho štatútu a iných medzinárodných záväzkov. Facebookový profil Svetlo do tmy v zostrihu videa zverejnilo vyjadrenie doktora Weisa v televíznej diskusnej relácii Hovorme spolu, kde vysvetľuje čo malo naše „skvelé“ celoplošné testovanie znamenať.

Prítomnosť testovaného patogénu v populácii sa štatisticky nezistila

„Z medicínskeho pohľadu išlo o násilný, nezákonný a zbytočný experiment na obyvateľoch, bez získania ich informovaného súhlasu,“ povedal v úvode právnik Peter Weis, ktorý vzhľadom na to, čo sme sa dozvedeli neskôr z dvoch vedeckých portálov, v ktorých boli publikované úmyselne prekrútene interpretované výsledky tohto experimentu, môže pokojne tvrdiť, že išlo o plánovanú operáciu financovanú zo zdrojov zo zahraničia. A predprípravu jej podľa Weisa robili média takzvaného hlavného prúdu šírením strachu z neznámeho patogénu, úmyselnou dezinterpretáciou štatistických údajov, zámenou infekčnosti s pozitivitou a šírením nezmysli asymptomatického prenosu ochorenia. „Tak vytvorili umelú potrebu pretestovania celej populácie bez ohľadu na to, či osoby vôbec javia nejaké príznaky ochorenia,“ konštatuje na margo celej záležitosti Weis.

https://www.nitranoviny.sk/judr-peter-weis-vyhlaska-k-ruskam-na-zs-ako-to-vlastne-je-naozaj/

„Výsledkom tohto druhého SNP bol nárast chorobnosti populácie spôsobený dlhým čakaním na otvorených priestranstvách v radoch a sychravom počasí,“ vysvetľuje skúsený právnik. Pokiaľ ide o čísla, podľa Weisa vykázalo celoplošné testovanie počet pozitívnych na úrovni oficiálnej chybovosti oficiálnych testov, podľa hodnôt zverejnených na stránkach WHO pre daný produkt. „Inak povedané, prítomnosť testovaného patogénu v populácii sa štatisticky nezistila vôbec. Napriek tomu sa testovanie niekoľkokrát zopakovalo a v určite podobe trvá dodnes,“ dodáva právnik Weis.

https://www.nitranoviny.sk/zastavte-okamzite-ockovanie-ludi-mrna-vakcinami-proti-sars-cov-19-vyzyva-doktor-lakota/

Hromadné testovanie bolo porušením Norimberského etického kódexu

Podľa Weisa sa testovaním dosiahol potrebný kontext pre zavedenia ďalších opatrení, ich sprísňovania a potrebu vakcinácie ako jediného riešenia tejto pandémie. „A autori štúdií si na niekoľko rokov zabezpečili príjem z ďalších grantov,“ prízvukuje Weis, ktorý hromadné testovanie považuje za porušenie Norimberského etického kódexu v jeho všetkých bodoch. „Netestovanie sa bolo sankcionované, pričom žiadnemu testovanému nebola poskytnutá možnosť vyjadriť svoj informovaný súhlas obsahovo aj formálne tak, aby spĺňal podmienky dohovorov o biomedicíne,“ vysvetľuje v relácii Peter Weis, podľa ktorého samotné testovanie napĺňa podľa rímskeho štatútu skutkovú podstatu zločinov proti ľudskosti a vojnových zločinov.

https://www.nitranoviny.sk/vzpurneho-poslanca-ktory-si-odmietol-dat-rusko-odviedla-policia-zo-zastupitelstva-von-video/

„Mimochodom šlo o najmasovejšie porušenie predpisov na úseku ochrany a spracovania osobných údajov v histórii Slovenskej republiky. Zaujímavé je aj mlčanie kompetentných orgánov. Že sa o tom vôbec nehovorí, a že k tomu naozaj došlo, svedčí aj následná rýchla novelizácia legislatívy v tejto oblasti,“ uviedol na koniec právnik Peter Weis.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články