24.1 C
Nitra
utorok, 21 mája, 2024

Spravodlivosť si príde po Matoviča aj Lipšica. Je na nás, aby to prišlo čím skôr. Do boja! Burcuje verejnosť Ľuboš Blaha

Igor Matovič je dlhoročný „statočný“ bojovník proti mafii, ktorú, podľa neho, predstavovala najmä strana Smer-SD a jej nominanti. Tí si, naopak, teraz to isté myslia o OĽaNO a koalícii s ním.

Situácia, aká je v súčasnosti na Slovensku tu v jeho samostatnej ére azda ešte nebola. Svedčí o tom najmä skutočnosť, v akom stave je policajný zbor, tajné služby a aj prokuratúra. Zvláštne je, že aj za tohto stavu šéf OĽaNO tvrdí, že mu ide o očistu Slovenska spod smeráckej mafie. Podpredseda Smer-SD si však v statuse myslí iné, a ako na mafiu ukazuje práve na Matoviča a jeho ľudí.

Odrazu žiadne „padni komu padni“ neplatí. Lipšica vyhlásime za chránené zviera

„Rok a pol tu vrieskajú, vraj „padni komu padni“. Slogany o „voľných rukách polície“ na ľudí padali aj z regálov v drogérii. Keď zabili Milana Lučanského, robili z neho mafiána. Z hrdinu! Ale keď sa príde na to, že v skutočnosti sú mafiáni oni – tak odrazu idú robiť čistky v polícii,“ píše v úvode Blaha. „A bábkoherečka Remišová hromží, že čistky mali prísť už dávno. Nejako sa zaseklo jej pexeso, a tak volá po krvi. Milan Lučasnský nestačil, mala tam prečiarknuté aj iné hlavy, spomeňte si. A tak zúri. Kazisvět třetí z boží vůle král… Chce vojnu – a ľud sa na ňom smeje. Ako v tej rozprávke,“ poukazuje podpredseda Smeru-SD na šéfku strany Za ľudí, ktorá je najmä jej zásluhou už takmer bez ľudí. Blaha je presvedčený, že dnes už každý vidí, že najväčší gauner na Slovensku je Lipšic. „Tak už odrazu žiadne „padni komu padni“ neplatí. Lipšica vyhlásime za chránené zviera. Takzvaný „tchor americký,“ smeje sa na nenávidenom špeciálnom prokurátorovi Blaha.

https://www.nitranoviny.sk/viete-ako-sa-povie-farizej-na-sest-l-i-p-s-i-c-smeje-sa-blaha-zo-specialneho-prokuratora/

Podľa Blahu musia najskôr odstrániť Žilinku, ktorý má vo verejnosti ďaleko väčšiu podporu ako Lipšic. Oči sa vraj už otvárajú aj jednému koaličnému partnerovi. „Kollár na rovinu povedal, že tu nechce „čurillovskú mafiu“. Policajti si v spolupráci s mafiánmi nesmú vymýšľať obvinenia – to predsa nerobil ani Mugabe v Zimbabwe! Takto, preboha, zlikvidovali aj Milana Lučanského. A môžu takto zlikvidovať koho sa im zachce. Pčolinský unikol o chlp a Kollár vie, že môže prísť na rad,“ konštatuje Blaha, ktorý si myslí, že ak Kollára vyšupnú z koalície, ako sa Matovič vyhrážal, Kollár neskončí v opozícii. Ale v base. „Lipšic si na ňom zmľsne. A Boris to vie. Stiahne chvostík. Ako vždy,“ myslí si smerák.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-odkazuje-matovic-tvoj-cas-sa-krati-karma-si-dala-na-cas-ale-uz-prichadza/

Hlas vraj odmieta spoluprácu so Smerom, to je politická samovražda Pellegriniho

Blaha prezrádza, že dejiny zradcov poznajú len tri veľké mená. Judáš, Brutus. A Boris. Mysliac na šéfa parlamentu Kollára. „Už to viackrát ukázal. Hegerova inkvizičná skupina vznikne a prinesie taký teror, že esesáci boli len slabý odvar. A Boris ich bude vytlieskavať. Za daných okolností máme jedinú šancu. Spájať sa. Vytvárať v opozícii jednotný blok proti gestapizácii polície, proti očkovaciemu teroru, proti demontáži sociálneho štátu – proti vládne gangstrov a primitívov,“ varuje smerák s upozornením, že Slovensko si nemôže dovoliť ďalšiu jeseň kedy ľudia budú umierať a Matovič sa bude hádať so Sulíkom o ministerské kreslá či s Kollárom o hydrách a mafiách. „Hlas vraj unisono odmietol spoluprácu so Smerom. Čisto politologicky – toto je politická samovražda Petra Pellegriniho v priamom prenose,“ myslí si Blaha a dodáva, že si za ostatný mesiac prešli celé Slovensko a všade od ľudí počúvali – musíte sa v opozícii spájať, aby sme hrôzovládu porazili.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-zuri-zapredali-nas-a-zradili-nas-cele-je-to-len-spinava-hra/

„Robert Fico veľmi rozumne navrhol Hlasu, aby sme vytvorili silný opozičný blok. No Hlas zahromžil, že nič také nechce. Vraj sme „rustikálni“ a oni chcú byť strašne „moderní“. Hej, hej, transsexuálne záchody, multi-kulti, Brusel, Washington, výbehy sliepok… To je tá „moderná sociálna demokracia“, poznáme to zo Západu,“ smeje sa popod fúzy Blaha na svojich bývalých straníckych kolegoch. „A tak sa nám tu rodí iná spolupráca. S liberálmi. S SaS a Progresívcami. Ani Boris nepohrdne. Neoliberálny blok. Tam Smer nepotrebujú. Už chápete, prečo bolo treba stiahnuť schôdzu o Kolíkovej. Žeby Teplý Rohlík poprosil?“ píše tajomne Blaha.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-opat-boduje-vzdelani-a-mudri-ludia-doma-krutia-hlavami-co-za-uboziaci-tu-dnes-vladnu/

Na koho, alebo čo posledným vyjadrením asi myslel? „My budeme robiť všetko preto, aby sme sa proti fašistickej vláde zjednotili. Prekusneme veľa – len aby sme zachránili Slovensko. Spravodlivosť si príde po Matoviča aj Lipšica. Je na nás, aby to prišlo čím skôr. Oddnes je však nad slnko jasnejšie, že zmenu môže priniesť len Robert Fico. Skutočný líder opozície. Do boja!“ opäť burcuje verejnosť Ľuboš Blaha.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články