15.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Hej hor sa Slovač! Zvíťazíme! Burcuje Blaha na nedeľný protest do Rimavskej Soboty (VIDEO)

Rimavská Sobota sa v nedeľu stane miestom ďalšieho „povstania“ Slovákov proti nenávidenej vláde. Tentokrát bude v ich čele neochvejne stáť strana Smer-SD, ktorého podpredseda Ľuboš Blaha už teraz zvoláva hordy ľudí ako správny revolucionár. 

Doterajšie protesty v hlavnom meste ani v Košiciach veľa vody nenamútili. Čo sa stane teraz sa predpokladať dá, pretože ani raz sa ulice, kde vyšli ľudia vyjadriť svoj odpor k súčasnej vláde, nenaplnili tak, aby to tí „hore“ pocítili. Smeráci veria, že teraz sa to zlomí. Ľuboš Blaha dokonca sľubuje, že si so sebou zoberie i čapicu, zakúpenú na Kube, akú nosil slávny revolucionár Che Guevara. Blaha na svojom profile zverejnil video, v ktorom vyzýva národ postaviť sa súčasnej „vláde smrti“ na odpor.

Povedzme NIE lotrom, ktorí každým dňom vládnutia páchajú zradu na Slovensku

„Vláda smrti. Zabila tisíce ľudí, zabila generála Lučanského, zabíja ďalej. A v Prezidentskom paláci má najdrahšiu hovorkyňu na svete. Čaputová na pokyn Matoviča zarezala referendum, likviduje demokraciu a šíri nenávisť voči nezaočkovaným ľuďom. Už stačilo! Poďme ich vyhnať čapicami…,“ píše Blaha hneď v úvode krátkeho statusu. „Podobnú nosil jeden slávny partizánsky veliteľ, ktorý sa nikdy nebál amerických prisluhovačov. Ani my sa nesmieme báť – bojujme za Slovensko! Za slobodu! Za pracujúcich ľudí!“ konštatuje smerák na margo svojej čapice, pričom hneď volá ako správny slovenský revolucionár.

https://www.nitranoviny.sk/slovensko-v-rukach-blaznov-necakajte-ze-sa-nieco-zmeni-k-lepsiemu-pise-lubos-blaha/

„Poďme v nedeľu do ulíc. V nedeľu v Rimavskej sobote povedzme NIE tejto vláde smrti, povedzme NIE Matovičovi, Čaputovej, Lipšicovi, povedzme NIE lotrom, ktorí každým dňom svojho vládnutia páchajú zradu na Slovensku,“ hovorí v úvode videa, v ktorom pokračuje v burcovaná národa. „Kvôli nim zomrelo takmer 13-tisíc ľudí na COVID a ďalšie tisíce na choroby, na ktoré sa vykašľali. V iných štátoch sa zomieralo v stovkách, u nás nie, boli sme najhorší na svete. Zabíjal ten najhorší vírus aký Slovensko zasiahol – MATOVID,“ pridáva podpredseda Smeru-SD, podľa ktorého bola ekonomická pomoc štátu na úrovni afrických štátov, no napriek tomu Slovensku ženú do bankrotu.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-opat-burcuje-matovic-vyhlasil-slovakom-vojnu-my-povedieme-narod-do-boja-za-slobodu-za-socialne-prava-za-slovensko/

Nenávidí ich takmer 90% Slovákov, ale nedá sa ich zbaviť

„Zadlžený štát je zotročený štát, a presne to chcú. Miliardy idú na zbrane, na hlúpe celoplošné testovania, do zahraničných bánk a na primitívne očkovacie kampane. Zničili sociálny štát, zobrali seniorom 13. dôchodok, robotníkom minimálnu mzdu, deťom obedy zadarmo,“ pripomína Blaha Slovákom to, čo im súčasná vláda vzala z toho, čo im oni dali. „Ľudí trápi a ničí rekordné zdražovanie, hrozí energetická kríza. Zaviedli očkovací apartheid, rozdelili Slovensko na nadľudí a podľudí, segregujú polovicu populácie a ako jediná krajina očkujeme malé deti,“ pokračuje v kritike Blaha. „Nadávajú nám do dobytku a do lúzy, šíria medzi ľudom obrovskú nenávisť. Kvôli nim zomrel generál Milan Lučanský, hrdina, čo na Slovensku zničil mafiu. Vytvorili systém narafičených udavačov, políciu ovládli „ich chlapci“, špeciálnu prokuratúru mäsiar Lipšic, na súdoch majú Tódovej kamošku Záleskú. Spustili krvavé čistky, za aké by sa nehanbil ani Henrich Himmler,“ neutícha kritika smeráka.

https://www.nitranoviny.sk/spravodlivost-si-pride-po-matovica-aj-lipsica-je-na-nas-aby-to-prislo-cim-skor-do-boja-burcuje-verejnost-lubos-blaha/

Blaha však prstom ukazuje aj na konkrétnych ľudí, ktorí sú vraj skorumpovaní do štipku kosti. „Kolíkovej firma okrádala ľudí, Mikulec údajne bral tučné úplatky, hovorí sa o prepojení Sulíka a Plačkovej, Matovič sa napakoval na testoch… Sú to plagiátori a podvodníci, majú vykradnuté hlavy aj vykradnuté srdcia,“ hromží Blaha, podľa ktorého koalícia porušila všetky svoje predvolebné sľuby a ľudí zneužili. „Nenávidí ich takmer 90% Slovákov, ale nedá sa ich zbaviť. Ako také šváby prežijú všetko. Musíme ich zastaviť! Nemá nám kto pomôcť, iba my sami. Musíme ísť do ulíc, musíme prísť už túto nedeľu 17. októbra na Deň proti chudobe,“ oznamuje celému národu Blaha.

https://www.nitranoviny.sk/matovic-je-tyran-a-fasista-to-co-urobila-caputova-je-vlastizrada-odkazme-im-zmiznite-burcoval-blaha-video/

Musíme sa postaviť za celé Slovensko! Ukážme im našu silu!

Smeráci idú do Rimavskej Soboty pripomenúť Matovičovi, Čaputovej, Sulíkovi aj Lipšicovi že sa nenecháme ožobračovať. „Priatelia, prosím, príďte. Rimavská Sobota nie je ďaleko, musíme zmobilizovať všetky kraje, ktorým idú brať nemocnice, súdy, všetko… Musíme sa postaviť za celé Slovensko. Jediné, čoho sa boja sú ľudia. Ukážme im našu silu!“ neustále burcuje vo videu podpredseda Smeru-SD, ktorý ešte pripomína, že na Slovensku sa zvykne hovoriť – vyžeňme ich čapicami. „Áno, čapica je pre nás symbolom odporu, vzbury aj hnevu. Zoberte si so sebou čapice. Ja si so sebou zoberiem tú Che Guevarovskú, ako symbol víťazstva. Ono príde – venceremos! V nedeľu o pol druhej – Hej hor sa Slovač! Zvíťazíme!“ končí pokrikom a zaťatou päsťou Ľuboš Blaha svoje pozývacie revolucionárske video.

Hej hor sa Slovač! Zvíťazíme! Burcuje Blaha na nedeľný protest do Rimavskej Soboty (VIDEO)
Ľuboš Blaha si na protest do Rimavskej Soboty berie aj čapicu, ktorú si kúpil na Kube. Takú mával na sebe aj tamojší revolucionár Che Guevara. Zdroj: FB / Ľuboš Blaha

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články