18.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

DAREBÁČKA, odstúpte! Chceme žiť a vychovávať naše deti v slobode, láske a mieri, odkazujú rodičia detí prezidentke

V stredu 16. februára vypukne na rusko-ukrajinských hraniciach vojna! Toto hlásia Američania, ktorí si zrejme, podľa mnohých, ani nič iné neželajú. Naopak, my, Slováci, si želáme mier. Kto nás ale počúva? NIKTO!

Je doslova zarážajúce, že vojnu nechcú Rusi ani Ukrajinci, ale v USA už vedia, že sa tak stane 16. februára. Zaradili sa tak medzi prorokov, ktorí predpovedali napríklad koniec sveta v roku 2000. Málokto si ale uvedomuje, že ak by začala na ukrajinsko-ruských hraniciach vojna, tá by mohla pri intervencii Američanov a vojakov NATO prerásť do celosvetového a možno i jadrového konfliktu, ktorý by ten koniec sveta znamenať mohol! Každopádne ak by aj nie, vojna by bola strašne blízko našich hraníc, čo si nikto na Slovensku neželá. A neželá si to ani Katarína Boková zo Slovenského Hnutia Obrody, ktorú otázka jej 7-ročného syna primäla k napísaniu veľmi zaujímavého statusu smerujúcemu k prezidentke Zuzane Čaputovej.

Rebelka Katarína BOKOVÁ: Ak chceme ako národ zmenu, musíme si ju zvoliť

Americká služobnica, ktorá nám nerozumie a na nás jej nezáleží

Katarína Boková hneď v úvode statusu priznáva, že to bol jeden z najťažších okamihov v jej živote. „Náš 7-ročný syn sa ma dnes opýtal, či bude vojna. Pár hodín predtým sa to isté opýtal môjho manžela. Toto je téma, ktorú dnes do školy priniesol synov spolužiak,“ píše Boková, ktorá sa vzápätí pýta: „Čo by ste svojmu dieťaťu odpovedali vy?“ podľa nej je to veľmi ťažká situácia a naozaj hnusný moment. Zmohla sa vraj iba na odpoveď, že vojnu si nikto nepraje a aby sa netrápil. „Úprimne vás prosím, ak tu mám detských psychológov, o radu, pre všetkých rodičov a starých rodičov, ako reagovať ak sa podobná otázka zopakuje? S istotou viem, že za podobné otázky a trápenia nesie obrovskú zodpovednosť aj jedna podlá stvora,“ konštatuje sprvu záhadne Boková.

Prezidentka vraj vyslovila 10 nebezpečných hoaxov. Pani Čaputová, klamete a šírite nenávisť. Už stačilo. Slovensko vám odkazuje – vypnite sa! Odkazuje Blaha

„Dosadená americká služobnica, ktorá nám nerozumie, a ktorej na nás nezáleží. Vnútorne škaredá a prehnitá žena, ktorá takmer vyletela z kože keď sme sa pozastavovali nad bradavicou jej potomka. Vraj blížime jej neplnoletej dcére, ktorá sa, doslova, rozhodla ísť z kožou na trh!“ pridáva Boková, takže každému je už zrejme jasné, že ide o našu – prezidentku. „Aby z „dám z paláca“ neubudlo. Výstrelky v móde, foto termíny s pornohercom, večierky na chate, podvody v paláci… To je svet, v ktorom žije ocenená „právnická osobnosť“. Zuzana Čaputová, venujem vám ešte pár slov. Do životov našich detí ste vniesli strach. To je NEODPUSTITEĽNÝ ZLOČIN a verejne vyhlasujem, že od dnešného dňa vám udeľujem titul DAREBÁČKA! Cítim k vám odpor,“ pridáva poriadne ostro členka Slovenského Hnutia Obrody.

Čaputová radí Kažimírovi odstúpiť. „Mala by sa pozrieť sa na seba,“ odkazuje právnička Laššáková

Nech sa Čaputová teraz pozrie tým nevinným deťom do očí

„Žiadam vás v mene všetkých detí, aby ste prestali povzbudzovať besnenie smerované k ruskej hranici, aby ste prestali tliachať o nevyhnutnej obrane Slovenska od USA. Žiadam vás, aby ste sa verejne ospravedlnili za vlastizradu. Aj za to, že naše deti vôbec pomyslia na vojnu, že strácame ako rodičia reč a istotu. Pociťujeme beznádej. Strach. Dočasne, kým ich nevystriedajú zlosť a odhodlanie,“ prízvukuje Katarína Boková, ktorá na samý záver dodáva: „Neprajte si pocítiť hnev rodičov v beznádeji!! DAREBÁČKA, odstúpte! Odstúpte! Chceme žiť a vychovávať naše deti v slobode, láske a mieri.“ Pod článkom sa rozbehla rozsiahla diskusia, do ktorej sa s podobnými skúsenosťami zapojili najmä žena – matky. A veruže poslali do paláca „našej“ prezidentke veľa nepekných odkazov. Zuzana Čaputová by sa pri nich mala zamyslieť koho záujmy vlastne reprezentuje, a ktorí občania ju dosadili na post, ktorý zastáva. Žeby nie Slováci ale tí z USA?

Matovič je tyran a fašista! To, čo urobila Čaputová je vlastizrada! Odkážme im: „Zmiznite!“ burcoval Blaha (VIDEO)

„Tiež máme doma tento problém… Keď sme sa s mužom bavili že stredu 16teho má začať vojna, tak nás počula 6,5 ročná dcéra a normálne sa rozplakala, že ona nechce aby bola vojna. Potom sa k nej pridal 5,5 ročný syn. No cítila som sa mizerne… Nevedela som ako reagovať, ešte aj muž mi potom vyčítal, že nemám hovoriť o vojne pred deťmi. Človek nevie ako im to treba podať… Či aspoň naznačiť alebo to vôbec neriešiť,“ napísala Ingrid Stankovianska. „Nech sa Čaputová teraz pozrie tým nevinným deťom do očí. Čo im povie…?“ pýta sa Marína Erceg. „To isté sa ma opýtal náš 10 ročný vnuk. A rozplakal sa,“ pridáva Daniela Mináriková. „Asi hodinu dozadu mi hovorí syn.. no nie je to dobré, keď sa chystá vojna… vravím nechystá sa… on povedal, asi o tom málo počúvaš… hm… má 14… Každého to trápi a ja verím, že tá banda tupých hláv, čo nás donútila klásť si tú istú otázku, či je vôbec toto možné!!!! že to má spočítané…!!!!!“ skonštatovala Jana Babiarová.

Prezidentka: Slovensko je pripravené PODPORIŤ Ukrajinu aj jej prakticky pomôcť

Nenávidím Čaputovú a z duše ňou opovrhujem. Zmija jedna

„Nenávisť k tejto vláde a hentej jitrnici graduje! Každý príčetný človek ich nonstop preklína – ale sebranka sa drží a kope a kope,“ prízvukuje Mária Khandlová. „Deti sa zaujímajú o to čo sa deje. Ja som vnímala Čaputovú nie ako prezidentku tohto štátu, ale ako nenažratú l.dru za kariérou a peniazmi. O národ neprejavila žiaden záujem, dokonca sa neštítila robiť kampaň na očkovanie a vnucovala genoterapiu ako dobrú vec rodičom a vystavila a ohrozila zdravie malých detí. Táto osoba si zaslúži byť jednoznačne obvinená z vlastizrady a za podieľanie sa na genocíde. Nechápem, že sa nenájdu právnici, ktorí by podali žaloby a pomohli riešiť situáciu na Slovensku. To že je tu mafia a besní je každému jasné!!! toto čo sa deje treba právne riešiť a zločincov brať na zodpovednosť!!!!,“ napísala zjavne nahnevaná Jarmila Ripková.

Celá táto skorumpovaná vládna junta nás ženie do vojny. My ale chceme mier! Odkazuje Blaha prezidentke i koaličným politikom

„Presne to isté, ako môj syn večer. Presne. A vraví mi že „hm 12 rokov nie je až tak veľa“, ako keby mal zajtra zomrieť. Skoro mi puklo srdce. Hodinu som bola pri ňom v posteli kým zaspal. Potom som revala ako malá. Nenávidím Čaputovú. Nenávidím a z duše ňou opovrhujem. Zmija jedna,“ nedávala si servítku pred ústa Gabika Vidová Csontosová. „Je to najšpinavší charakter v našej podlej a zvrhlej vláde, dúfam že si toto stvorenie vypije horký kalich až do dna! Dni sa ti krátia!!!“ odkazuje Daniel Vanis. „Je to pravda. Deti sa začínajú pýtať či bude vojna. Hrozné, čo tí naši hnusní vlastizradcovia na čele s DAREBÁČKOU páchajú,“ konštatuje Erika Beráková. „Moja dcéra 13 ročná tiež rieši vojnu… sledujú to všetky deti videá z Ukrajiny, tanky, streľbu. Boja sa naše deti, že zajtra má vypuknúť vojna. Toto ste dali našim deťom? Strach z vojny! Špiny,“ hnevá sa Marcela Danielová.

Pripomíname – trestné sadzby za šírenie poplašnej správy

Poriadne a aj za pomoci paragrafov vysvetlila celú vec Júlia Vicianová. „Keď som bola malá, aj ja som sa bála, že bude vojna. To bol pri moci Ronald Reagan. Modlila som sa, aby vojna nebola, povedala som si, že sa na správy nikdy pozerať nebudem a som na tom psychicky doteraz dobre. A v dnešnej dobe by bolo dobré pripomenúť tým kuvičím hlasom trestné sadzby za šírenie poplašnej správy. Kopírujem:

§ 361 Trestného zákona

(1) Kto úmyselne spôsobí nebezpečenstvo vážneho znepokojenia aspoň časti obyvateľstva nejakého miesta tým, že rozširuje poplašnú správu, ktorá je nepravdivá, alebo sa dopustí iného obdobného konania spôsobilého vyvolať také nebezpečenstvo, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.

 (2) Kto správu alebo iné obdobné konanie uvedené v odseku 1, hoci vie, že sú nepravdivé a môžu vyvolať opatrenie vedúce k nebezpečenstvu vážneho znepokojenia aspoň časti obyvateľstva nejakého miesta, oznámi právnickej osobe alebo Policajnému zboru alebo inému štátnemu orgánu alebo hromadnému informačnému prostriedku, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.

§ 362

Kto za krízovej situácie štátu spôsobí, čo aj z nedbanlivosti, nebezpečenstvo vážneho znepokojenia, malomyseľnosti alebo porazeneckej nálady aspoň u časti obyvateľstva nejakého miesta tým, že rozširuje poplašnú správu, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články