28.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Igor Bukovský: Pravidlá, ako máme žiť, nám NEDIKTOVAL žiadny COVID-19, ale psychopati a sociopati vo verejných funkciách

Zľakli sa alebo dostali príkaz?

Slovenskí politici a médiá presne v zákryte svojich zahraničných kolegov pedálujú dozadu ako o dušu!

Bolo by to smiešne, alebo môže to byť aj veľmi zradné. Podľa terajšieho predsedu vlády Hegera by sa od 28. marca mal život vrátiť do stavu pred pandémiou.

Povedal aj toto: „COVID-19 tu stále bude, no nebude diktovať pravidlá, ako máme žiť“.

„Pravidlá, ako máme žiť“ nám NEDIKTOVAL žiadny COVID-19, ale psychopati a sociopati vo verejných funkciách a ich mediálni lokaji, ktorí ho zneužili na svoje zlovestné ciele.

Ešte raz: za infláciu, rozvrátenú ekonomiku, rozvrátenú zdravotnú starostlivosť, rozvrátené rodiny a medziľudské vzťahy, za poškodené vzdelávanie a vývoj detí a mladých ľudí, za obrovský nárast úmrtí na iné ochorenia, za nárast počtu závislostí na alkohole, internete, hrách a drogách, za historicky bezprecedentnú ANÓMIU slovenskej spoločnosti nemôže VÍRUS, ale konanie NEKOMPETENTNEJ a AROGANTNEJ vlády SR, vládnej väčšiny poslancov NR SR, prezidentky SR a tzv. slovenských mienkotvorných médií.

NESMIEME dovoliť, aby toto prekrútili! Spomeňte si na to pri každom následku ICH KONANIA, že to ONI diktovali ako máme žiť.

Ministerka spravodlivosti to predsa povedala jasne: „Vláda určuje ľuďom, ako majú žiť. Či sa to niekomu páči alebo nie.“

NESMIEME dovoliť, aby SME NA TO ZASE ZABUDLI!

Text: Igor Bukovský, fb

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články