2 C
Nitra
utorok, 28 marca, 2023

Pán Dzurinda, vy ste jedným z diablov, ktorí spôsobili utrpenie nevinným ženám a deťom! Odkazuje mu expolitička Anna Belousovová

Súčasná situácia na Slovensku pripomína džungľu. A to nielen na politickej, ale aj zdravotnej stránke. Zákony, ktoré prijíma či chce prijať koalícia sú skôr proti ľuďom ako pre ľudí a boj s pandémiou je tiež namierený proti časti obyvateľov, ktorí si odmietajú nechať pichnúť do tela experimentálnu vakcínu.

Na Slovensku je v súčasnosti tak, ako ešte asi nikdy v jeho doterajšej novodobej histórii nebolo. Nie však dobre, ale zle. Je zaujímavé sledovať čo stvára koalícia a niektoré jej naklonené médiá, a tiež to, aké rady im rozdávajú niektorí, dnes už dôchodkoví, politici. Jedným z nich aj aj expremiér Mikuláš Dzurinda, ktorý sa však zapísal do našich dejín poriadne čiernym písmom. A práve toto, a nielen to, mu v statuse pripomína expolitička a predsedníčka strany Národ a Spravodlivosť Anna Belousovová.

Niekto sa rozhodol, že sa milióny ľudí stanú povinne pokusnými myšami

Bývalý premiér Mikuláš Dzurinda je za povinné očkovanie a tento krok podľa Belousovovej prirovnal k rozhodnutiu povoliť bombardovanie Juhoslávie. „Chceli ma vtedy v parlamente obesiť, aj tak som to urobil,“ chcel sa pochváliť expremiér, ale zrejme si mal radšej zahryznúť do jazyka. „Keď sa pomýli, povie aj pravdu, no týmto svojím vyjadrením neurobil práve dobrú reklamu očkovaniu. Bombardovanie Juhoslávie bolo a ostáva vojnovým zločinom, zločinom proti ľudskosti,“ myslí si Belousovová, ktorá vzápätí pripomína slová srbského prezidenta Aleksandara Vučiča. „Spôsobili nám nešťastie, spustošili naše továrne, priemysel, cesty a dokonca i nemocnice. Je to niečo, čo poteší len diabla.“ A tu nahral našej expolitičke na smeč.

https://www.nitranoviny.sk/mutacia-matovic-je-pre-slovensko-vrazedna-davajte-si-pozor-varuje-slovakov-vedkyna-belousovova/

„Áno, vy ste jeden z tých diablov pán Dzurinda, keď sa ešte po rokoch dokážete vystatovať utrpením, ktoré ste spáchali na nevinných civiloch – ženách, deťoch, starých ľuďoch. 2 500 obetí, z toho 79 detí. To bola cena vášho lezenia do zadku západu na čele s USA. Teraz tento človek ide robiť reklamu povinnej vakcinácii. Vakcinácii experimentálnou vakcínou!!!“ doslova sfúkla expolitička expremiéra a tiež bývalého šéfa KDH. „Niekto sa rozhodol, že sa milióny ľudí stanú povinne, nasilu pokusnými myšami, pokusným materiálom pre nejaký experiment. Ak sa dobre pamätám, naposledy sa niečo podobné dialo v časoch keď svet ovládli fašisti,“ píše ďalej Belousovová, podľa ktorej netreba zabúdať, že ani ich zločiny neboli nikdy premlčané!

https://www.nitranoviny.sk/belousovova-o-klusovi-preco-si-kazde-h-ienko-co-si-sadne-na-policu-mysli-ze-je-torta-a-s-funkciou-ziskava-patent-na-rozum/

Raz za toto všetko budú súdení. Ich zločiny by nemali ostať nepotrestané!

„Doteraz ich lovia po celom svete a dokonca pre nich je jediný trest – trest smrti. Takže pán Dzurinda, verím, že raz sa aj vy a ďalší, dočkáte zaslúženého trestu za nešťastia, ktoré ste spôsobili!,“ zakončila jeden zo svojich statusov Anna Belousovová. Šéfka strany Národ a Spravodlivosť ale v inom statuse poukázala na lekárku, ktorá vyliečila stovky pacientov na Covid o svojom postupe informovala ministerstvo zdravotníctva. „Odpoveď bola, že oni majú svojich odborníkov, ktorí navrhli svoje postupy liečenia. Aké? To si môžete prečítať na stránke ministerstva. Stručne povedané: Liečte sa doma, lekár je len na telefón, a keď bude najhoršie a nebude vedieť dýchať, volajte si záchranku,“ píše expolitička, podľa ktorej toto, čo robí Lengvarský a celá vládna chunta, sa nedá nazvať inak ako SABOTÁŽ!

https://www.nitranoviny.sk/preco-sa-politici-smelo-bavia-bez-rusok-co-oni-vedia-a-my-nie-co-oni-maju-a-my-nie-poklada-zasadne-otazky-belousovova/

„Jej výsledkom sú tisícky mŕtvych, ktorí ale nemuseli zomrieť!“ konštatuje rázne Belousovová. „Ak jedna praktická lekárka vie liečiť Covid, prečo ministerstvo zdravotníctva nevydá pokyny, aby to robili všetci praktickí lekári?! Odpovedzte si sami. Pre mňa je odpoveď jasná. Nejde im o liečenie. Ide o biznis, zvyšovanie strachu, obmedzovanie slobôd atď. Jednoducho povedané, im sa v pandémii dobre vládne,“ myslí si súčasná šéfka malej politickej strany, podľa ktorej „lebo Covid“ a „lebo pandémia“ sú veľmi pohodlné výhovorka pre ich neschopnosť. „Raz za toto všetko budú súdení. Ich zločiny by nemali ostať nepotrestané!“ píše veľmi ostro na záver statusu Anna Belousovová.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články