24.1 C
Nitra
sobota, 22 júna, 2024

Vysoké počty nakazených aj mŕtvych: Zastaví očkovanie koronavírus?

Zaočkovanosť v mnohých európskych štátoch je vysoká, napriek tomu sú tam stále vysoké aj počty nakazených a mŕtvych. A to aj z radov tých, ktorí plne zaočkovaní. Je teda zrejmé, že očkovanie cesta k zastaveniu koronavírusu určite nie je. Tou by malo byť predovšetkým účinné liečenie už v ordináciách.

Vysoké počty nakazených aj mŕtvych: Zastaví očkovanie koronavírus?

Je priam nepochopiteľné, že aj vo vyspelých štátoch sa lekári nezameriavajú na liečenie COVID-19 už v ordináciách účinnými liekmi, o ktorých vieme, že sú, ale prenechávajú všetku starostlivosť na nemocnice. Niet teda divu, že zomiera stále veľa ľudí napriek „účinnému“ očkovaniu experimentálnymi vakcínami. A ako uvádza portál cz24.news, čo sa však úmyselne zatajuje, vo svete začalo veľké vymieranie najmä zaočkovaných ľudí. Ukazujú to aj zverejňované čísla.

Bremeno následkov vakcín v súčasnosti znášajú výrazne aj mladí ľudia

Cz24.news hneď v úvode píše, že v Anglicku sa od júla tohto roku zvyšujú nadmerné počty úmrtí oproti priemeru minulých rokov, čo môže naznačovať, že sa začínajú prejavovať strednodobé účinky vakcín proti COVID-19. Dnes máme k dispozícii nové dáta, ktoré tiež neveštia nič dobrého, pretože nadmerné úmrtia potvrdzujú depopulačnú agendu. „Myslím si, že je vysoko pravdepodobné, že ďalšia fáza bude zahŕňať zomieranie v takej miere, že úmrtia na Covid-19 budú pri nej vyzerať ako trpaslík,“ priam šokoval Mike Yeadon, bývalý viceprezident Pfizeru. Zvýšená úmrtnosť sa však nedeje iba v Anglicku či v Škótsku, kde je zaočkovaných 87% dospelej populácie a týždenné úmrtia sú momentálne až o 30% vyššie ako normál, ale i v ostatných krajinách, ktoré začiatkom roka spustili masovú očkovaciu kampaň. Všetky tieto krajiny zažívajú silný nárast úmrtnosti na všetky príčiny.

https://www.nitranoviny.sk/zastavte-okamzite-ockovanie-ludi-mrna-vakcinami-proti-sars-cov-19-vyzyva-doktor-lakota/

Nemeckí demografi nedávno vyhlásili, že v septembri 2021 bolo v ich krajine zaznamenaných 78-tisíc úmrtí, čo je o vyše 10% viac, než priemer za minulé roky. Podobnú situáciu hlásia Dánsko, Fínsko a Nórsko, kde je teraz nadmerná úmrtnosť vyššia, ako bola v čase najhorších vĺn pandémie COVID-19. A tieto úmrtia všetky korešpondujú s očkovacou kampaňou. Dánsko za posledných päť mesiacov dosiahlo rekord v úmrtiach na všetky príčiny, pričom v lete boli úmrtia na COVID-19 takmer nulové. To isté sa deje v Írsku, Anglicku a Izraeli. A najhrozivejšie je asi to, ako vakcíny cielene zabíjajú hlavne mladých. Kým úmrtia na COVID-19 boli prevažne doménou starých a chorých, bremeno následkov vakcín znášajú výrazne aj mladí ľudia.

https://www.nitranoviny.sk/toto-je-ta-vakcina-zdravia-sportovci-odkryvaju-to-ako-im-pfizer-poskodil-zdravie/

Skutočná pandémia iba začala a sú ňou úmrtia vyvolané poškodeniami z vakcín

Podľa VigiAccess, čo je databáza nežiadúcich účinkov vakcín Svetovej zdravotníckej organizácie, 41% z 2,4 milióna doposiaľ nahlásených poškodení z očkovania sú ľudia do 44 rokov, a len 5% ľudia nad 75 rokov. „Skutočná pandémia práve len začala a sú ňou infarkty a zlyhania srdca mladých ľudí vyvolané poškodeniami z vakcín,“ uvádza stránka LifeSiteNews. Podobná situácia je aj v USA. „Podľa týždenných aktualít z CDC (Americké Centrum pre kontrolu ochorení) od 24.7.2021 je nadmerná úmrtnosť u ľudí nad 65 rokov vyššia o 14%. A napriek viac ako 50% zaočkovanosti u mladších je nadmerná úmrtnosť vyššia až o 46% a bude ešte vyššia po skompletizovaní štatistík.“

To slovíčko „napriek očkovaniu“ by sa v uvedenej vete hodilo zmeniť na „kvôli očkovaniu,“ uvádza Joel@JoelJoelSmalley.

https://www.nitranoviny.sk/desive-rozpravania-lekarov-toto-nam-o-vakcinach-na-covid-19-radsej-nikto-nepovie-sokujuce-video/

Všade, kde došlo k masovému očkovaniu, úmrtnosť narástla. A nejde o úmrtia na COVID-19, ide hlavne o úmrtia ako sú:

  • srdcové infarkty
  • mozgové mŕtvice
  • krvné zrazeniny
  • choroby obehovej sústavy
  • neurologické problémy

Čiže ide o tie isté príčiny úmrtí, pred ktorými verejnosť varovali lekári a vedci od samého začiatku masovej očkovacej kampane. Ukazuje sa, že mali pravdu.. Vakcíny teda nepredchádzajú úmrtiam, ale ich spôsobujú. Situáciu nezlepšujú, ale zhoršujú. Krízu neukončujú, ale ďalej ju rozdúchavajú. Mnohí odborníci predpovedajú, že úmrtia budú ďalej narastať, pokiaľ budeme robiť to, čo doteraz, teda očkovať milióny ľudí cytotoxickým patogénom, ktorý spôsobuje krvné zrazeniny, zápaly a autoimunitu.

https://www.nitranoviny.sk/covid-british-medical-journal-pise-o-nekalych-praktikach-firmy-testujucej-experimentalnu-vakcinu/

Existuje silná korelácia medzi zaočkovanosťou populácie a úmrtiami

Podľa Národného štatistického úradu (ONS) bolo od 2. júla 2021 v Anglicku a Walese zaznamenaných 9619 nadmerných úmrtí, z ktorých 48% nebolo spôsobených COVID-19. Dáta z britského Úradu verejného zdravotníctva (PHE) ukazujú, že počas tohto obdobia bolo extra 213 úmrtí na ischemickú chorobu srdca, extra 1552 úmrtí na srdcové zlyhanie, extra 760 úmrtí na celebrovaskulárne ochorenia ako sú mŕtvice a aneuryzma a extra 3915 úmrtí na choroby obehovej sústavy. U všetkých týchto úmrtí na srdcovocievne ochorenia ide s najväčšou pravdepodobnosťou o následky vakcín proti covidu a všetky sú spojené s hrotovým proteínom, ktorého tvorbu vakcíny stimulujú.

Hrotový proteín predstavuje biologický mechanizmus poškodzujúci krvné cievy a orgány. Vytvára tiež krvné zrazeniny a človeka môže dokonca zabiť. Napríklad v USA v roku 2020 zomrelo na COVID 353 tisíc ľudí a za 10 mesiacov roku 2021 naň zomrelo už 390 tisíc ľudí. Ako je to možné? No lebo vakcíny… „A ako je možné, že najzaočkovanejšie krajiny majú najvyššie miery infekcie COVID-19? No lebo existuje silná korelácia medzi zaočkovanosťou a úmrtiami.“ Uvádza v závere portál cz24.news.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články