15.1 C
Nitra
nedeľa, 26 mája, 2024

Harabin opäť baví Slovákov. Jeho slová nielen zabavia, ale aj vedú k zamysleniu (VIDEO)

Exminister spravodlivosti a expredseda Najvyššieho súdu Štefan Harabin je známy nielen tým, že je naším asi najznámejším antirúškarom tiež človekom, ktorý odmieta očkovanie proti COVID-19, ale stáva sa už aj známym humoristom.

Štefan Harabin nikdy nepokazil žiadnu srandu, ba humor aj sám rozdáva. Známe sú jeho vtipy v statusoch, ktoré boli v písanej forme či vo videu. A presne o toto sa pokúsil aj teraz, keď na sociálnej sieti zverejnil nielen humorné video, ale aj status, kde síce začal „smrteľne“ vážne, no skončil zaujímavým vtipom.

My nechceme u slovenských občanov vírusy liečiť, lebo je to drahé

Vážnym tónom začal Harabin svoj status, keď sa vrátil k nedeľnej televíznej relácii O 5 minút 12, kde na otázku moderátora: „Nepodcenila vláda liečenie Covidu“ minister hospodárstva Sulík odpovedal: „….že liečba pacientov s týmto ochorením je extrémne drahá. Očkovanie je oproti liečbe extrémne lacné“. Sulík teda podľa Harabina v priamom prenose na hulváta arogantne priznal, že my nechceme u slovenských občanov vírusy liečiť, lebo je to drahé. Radšej ich napicháme experimentálnymi roztokmi, ktoré Slovensku korupčne zabezpečí farmakomafia.

https://www.nitranoviny.sk/harabin-sa-smeje-na-ludoch-cakajucim-na-tretiu-davku-vakciny-ste-ako-take-sliepky-video/

„Veď nie všade vo svete farmakofirmy od riadiacich štruktúr štátu dostanú ich občanov k dispozícii ako pokusné králiky,“ konštatuje Harabin a dodáva, že v tejto spojitosti opodstatnene koluje medzi ľuďmi vtip:

Pýta sa potkan druhého potkana, už si zaočkovaný proti Covidu?

Nie. Nie som sprostý, najprv nech to vyskúšajú na ľuďoch!

„Keby ma chceli ochrancovia zvierat atakovať za obsah vtipu, už dopredu im oznamujem, že nie som jeho autor,“ bráni sa typicky Harabinovsky exminister spravodlivosti.

https://www.facebook.com/harabinstefan/videos/473118174091779

A zaujímavé, ba navyše aj humorné je i jeho video, ktoré sa tiež, aký to paradox, týka očkovania a najmä experimentálnej vakcíny, ktorá vraj mala byť nielen zdravie, ale aj sloboda. Ako sa zatiaľ ukazuje, nie je ani jedno ani druhé. A rozumní ľudia si to už všimli.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články