17.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Viete, prečo sa poslanec Lihnart (Sme rodina) neobjavuje v médiách? Tu je jeho ODHALENIE

Potravinový poslanec a propagátor potravinového semaforu, poslanec NR SR Patrik Linhart si nedávno verejne položil otázku, prečo sa on vlastne neobjavuje v žiadnom médiu. Vo svojom statuse odhalil, že za to, že televízie nie sú zvedavé na jeho názory, vlastne môžu skorumpované médiá a sponzori, ktorí si ho tam neželajú. Je to ale naozaj tak?

Neveríte?

„Prečo ste ma za dva roky nevideli v televízii ani v iných médiách?! A prečo som nehlasoval za zákaz vysielania alternatívnych médií?! Ako to funguje v mainstreame a aké informácie sa k vám dostávajú cez „sito“?!,“ položil otázku facebookovému publiku Patrik Linhart.

„Tu je odpoveď, keďže sa opakovane pýtate viacerí. Nazvime to „ODHALENIE POZADIA MAINSTREAMIVYCH MÉDII“ a aj tých mimo mainstreamu,“ pokračoval. „Mainstremove médiá vrátane RTVS fungujú na základe platených reklám !!! Preto odmietajú pozvať moju osobu, keďže som bol „vpustený“ do mainstreamu v reláciách jeden jediný krát (TA3) a povedal som tam vtedy pravdu, a to na plné hrdlo.

Odvtedy na požiadavku sponzorov televízii mám do médií zákaz. Kazí im to kšefty,“ tvrdí. A to nie je všetko!

Viete, prečo sa poslanec Lihnart (Sme rodina) neobjavuje v médiách? Tu je jeho ODHALENIE
Patrik Linhart sa preslávil svojim nezvyčajným a vždy neočakávaným hlasovaním.

„Prečo vidíte v médiách stále tých istých poslancov? Napríklad jedna poslankyňa z SAS je bývalá manažérka nemenovanej potravinovej komory. Tá ju zasponzorovala, aby sa stala poslankyňou v parlamente a navrhovala zákony, ktoré budú otravinárom, združeným v danej komore, vyhovovať. Otravinári sú zároveň sponzormi reklám v televíziách. Za toto „predplatné“ je neustále poslankyňa z SAS pozývana do televíznych relácií. Inak povedané, niektoré televízie dostali zaplatené za to, aby pozývali iba ju.

Nemôžeme predsa ľudí nútiť, aby si dali GMO do tela v podobe vakcíny, hovorí poslanec Patrik Linhart

A teraz vám ukážem par príkladov aj s názvom médií: TV JOJManažér komerčnej televízie JOJ mi povedal, že má zákaz od sponzorov (reklám) pozývať ma do televízie, pretože mojou priamorekosťou o potravinách môžem sponzorom reklám potravinových produktoch zničiť tržby. RTVS a Rádio SlovenskoV RTVS a Rádio Slovensko ma dokonca zablokoval daňový podvodník a otravinár, ktorý sa priamo vyhrážal a podplácal manažmentu RTVS, aby ma odstránili z relácii. Dodnes tento otravinár, úplatkar a daňový podvodník predáva cez RTVS svoje rakovinové produkty priamo v reláciách ako v nejakom teleshopingu.

Už dva roky sa snažím presadiť vznik relácie v RTVS, kde by sa edukovalo ako sa stravovať a nakupovať zdravé potraviny. Pán riaditeľ nielenže nemal záujem vyriešiť moje podplatené a násilné odstránenie z RTVS, ale aj úspešne odoláva myšlienke spustenia takejto relácie, ktorá by odstavila predajcov rakoviny na druhú koľaj. Biznis je biznis. Škoda, že RTVS je platená z našich peňazí,“ skonštatoval.

Podal si aj súkromnú televíziu. „TV Markíza zasa odvysielala na objednávku cez jedného zo svojich reportérov reportáž diskreditujúcu moju osobu ako vyhrážku, aby ma objednávateľ reportáže zastavil v boji proti korupcii. Ukazoval som na miliónové krádeže objednávateľa, ktorý je dnes vyšetrovaní NAKAou. Bola to ukážka moci s odkazom „Pozor, keď neprestaneš , takáto diskreditácia ťa čaká“.

Nepozýva ho nikto a všetci ho chcú zdiskreditovať

„StartitUp, tento inzertný portál (nedá sa to nazvať médiom) som zažaloval a podal na neexistujúcu editorku trestné oznámenie. Písali to pod fejkovým menom a zdroje boli anonymné fejkové profily. Oslovený som nebol, šlo o jednostranný článok na platenú objednávku. Dokonca majú zverejnený inzertný cenník za koľko napíšu článok, pokiaľ chcete niekoho zdiskreditivat.

Tak, Patrick, čo ťa tak presvedčilo, že si zmenil názor?

Článok vyšiel na objednávku jednej spoločnosti, ktorá sa mi vyhrážala už za čias Fica, že pokiaľ neprestanem poukazovať na ich podvody (dotácie aj podvody vo výrobe akože bezéčkových výrobkov, ktoré nie sú v skutocnosti bezeckove), skončím v base, alebo na psychiatrii. Za úplatok v podobe inzertného poplatku napísali diskreditacny článok o Potravinovom Semafore a že zelená farba bude za úplatok.

Viete, prečo sa poslanec Lihnart (Sme rodina) neobjavuje v médiách? Tu je jeho ODHALENIE

Ako zdroj použili anonymný zdroj – naozaj profesionálne) Nakrmte nás Odpadom. Admini Nakrmte nás odpadom, ktorí za úplatok diskreditovali rok moju osobu sú dnes trestne stíhaní políciou. Zatiaľ sa skrývajú a polícia ich hľadá. Po dolapeni už nejde o trestný čin, pri ktorom sa ukladá finančná pokuta, ale o trestný čin, kde môže dôjsť k onatiu slobody na 2 až 3 mesiace. Dnes už všetci vieme, že farbu v Potravinovom Semafore, ktorý je majetkom ministerstva pôdohospodárstva, neurčuje Linhart, ale samotný spotrebiteľ tým, aké preferencie si v Potravinovom Semafore sám nastavý (ktorý už mal byť ministerstvom spustený, no časovo to ministerstvo zatiaľ nestihlo),“ uviedol doslova a do písmena vo svojom statuse.

Ako ďalej uviedol, na „objednávateľov diskreditacnych kampaní som podal trestné oznámenia a žaloby, Startitup som zažaloval a čaká ich súd, rovnako ako čaká väznica a súdy iných anonymných zbabelcov, ktorí sa zbabelo ukrývajú za anonymné fejkove profily a nechali si pekne zaplatiť za to, že ma zdiskreditujú, aby tak zlikvidovali jediného človeka na Slovensku, ktorý odhaľuje podvody Otravinárov.

A teraz ešte niečo z praxe a dôkaz o tom, že inzerenti (chlebodarvovia sú vo výhode).Napísal som kritiku na spoločnosť Lidl. Šlo o produkt, ktorý museli stiahnuť z trhu. Článok som odoslal všetkým médiám na Slovensku. Lidl je najväčším zadávateľom reklám s najväčším budgetom. Viete v koľkých médiách to vyšlo? V žiadnom !!! Takže tu je dôkaz, že objektivita v médiách je iba ilúziou. Takže preto ma neuvidíte v žiadnej TV relácii ani v inom médiu, jedine pokiaľ ide o senzáciu typu „Linhart kritizoval ministra Mičovského“, alebo „rebel Linhart za hlasoval tak či onak“ v krátkych vyjadreniach, keď sa im to hodí.

Pokiaľ nejde o niečo negatívne, zbytočne ma budete v médiách hľadať. Tie sú iba pre „predplatiteľov“ reklám.PS: Pro-ruské médiá platené ruským veľvyslanectvom nie sú výnimkou, no osobne som nezahladoval za ich odpojenie. Aj keď šli proti mne keď im nevyhovoval môj postoj voči agresívnemu Putinovi – o Amerike sa dá z minulosti povedať to isté. Nech je v tom zapredanom mediálnom bordeli aspoň nejaká vyváženosť. Takže v médiách nie som preto, žeby som nič nerobil, ale ich sponzori si neprajú, aby som im kazil ich kšeft v predaji rakoviny spotrebiteľom?,“ ukončil svoj siahodlhý status.

(nn)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články