23.8 C
Nitra
štvrtok, 19 mája, 2022

Tak, Patrick, čo ťa tak presvedčilo, že si zmenil názor?

Hlasovanie o dohode s USA nám tuším všetkým otvorilo oči.

A teraz nehovorí o obsahu zmluvy, ale o tom, čo sme v slovenskom parlamentne videli a počuli.

Od Kotlebu po Cigánikovú, poviem vám, že dnes som si fakt povedala, že by bolo možno najrozumnejšie zabuchnúť dvere, vykašľať sa na písanie, pobaliť si veci a odísť do krajiny, kde sa o jej chod starajú profesionáli. Keďže ma však žiadna nenapadla, tak, žiaľ, musím iba s humorom zobrať to, čo sa v našej politike – a na všetkých jej úrovniach deje.

To, že je náročné nájsť v politike osobnosti, netreba ani komentovať. Ak v nej aj sú, často o nich veľa nepočuť, pretože sa nepotrebujú pretŕčať pred kamerami, hovoria iba k veci (teda nezaujímavo) a nepostujú stokrát denne svoje inteligentné myšlienky dňa na sociálnych sieťach, konkrétne na facebooku.

Nech je už každý aký chce, vyvrcholením posledných udalostí bolo pre mňa dnešné hlasovanie poslanca za Sme rodina, potravinového kariéristu a kritika novozámockého primátora Kleina, Patricka Lihnarta.

Ľudia, ja nechápem, prečo sa donedávna pretŕčal medzi protestujúcimi, prečo sa dušoval, ako (ne) bude hlasovať za dohodu, a prečo tak náhle sklonil hlavu a zmenil názor.

Tak, Patrick, čo ťa tak presvedčilo, že si zmenil názor?

Fakt mu stačila hodinka s ministrom obrany, ktorý mu vysvetlil všetky tie nezmysli (áno, takto to napísal) a zmenil názor??

Tak, Patrick, čo ťa tak presvedčilo, že si zmenil názor?

Keď som sa spätne obzrela za jeho verejnými výstupmi, spomenula som si na to, ako chodil medzi protestujúcich proti povinnému očkovaniu a tvrdil, že vakcíny sú geneticky modifikované.

Nemôžeme predsa ľudí nútiť, aby si dali GMO do tela v podobe vakcíny, hovorí poslanec Patrik Linhart

Vôbec netvrdím, že človek nemôže zmeniť názor, ale ak tak urobí z hodiny na hodinu, asi to celkom v poriadku nebude.

Tak, Patrick, čo ťa tak presvedčilo, že si zmenil názor?

Nezabudnite ho najbližšie potľapkať po pleci, ak sa sa vami bude na nejakom tom proteste znova fotiť a napísať mu, že je TOP. Najmä, ak sa znova za niečo nadchne a vysloví ľúbivý názor, za ktorý dostane desiatky lajkov.

Že to na druhý deň už nemusí byť pravda? Nevadí, my sa otrasieme, a on si pôjde ďalej.

Hena Ďurovová

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články