19.8 C
Nitra
piatok, 12 apríla, 2024

Varovné slová špičkového vedca a virológa Vanden Bosscheho: Detské a posilňovacie očkovanie sú veľmi nebezpečné!

Očkovanie proti COVID-19 experimentálnymi vakcínami je podľa niektorých „odborníkov“ jedinou spásou pred smrteľným vírusom. Ako sa však ukazuje, vôbec to nie je pravda, lebo ľudia sa nielenže opätovne nakazia, ale dokonca končia na JIS-kách či zomierajú.

Varovné slová špičkového vedca a virológa Vanden Bosscheho: Detské a posilňovacie očkovanie sú veľmi nebezpečné!

Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová doslova tlačí štáty únie na čo najväčšie očkovanie proti koronavírusu. Najhoršie na tom je to, že nátlak nerobí len na dospelú populáciu, ale i na malé deti. Regionálny týždenník v Hornom Rakúsku Wochenblick však na svojom portáli uvádza slová odborníka na očkovanie a špičkového belgického virológa Geerta Vanden Bosscheho, ktorý v minulosti pracoval aj pre nadáciu Billa a Melindy Gatesových pri vývoji vakcín.

Neporušený vrodený imunitný systém si poradí s množstvom respiračných infekcií

Geert Vanden Bossche spôsobil na jar doslova senzáciu keď varoval pred objavením sa možných nových únikových mutantov odolných voči vakcíne v dôsledku očkovania pandémie. Ako sa teraz ukazuje, mohol mať pravdu. Jeho posledné varovanie však nie je o nič menej naliehavé. Pokračovanie v očkovacej kampani je podľa neho kardinálnou chybou, pretože vakcíny potláčajú vrodený imunitný systém. Nielenže neodporúča očkovanie detí, ale tiež takzvané „booster“ očkovanie, teda očkovanie „posilňovacou“ treťou dávkou. 

  • Vrodený imunitný systém chráni zdravých ľudí pred ťažkými chorobami
  • Očkovanie tento systém potláča, vakcínová imunita nie je náhradou
  • U detí sa potom vrodený imunitný systém môže vyvíjať zle
  • Očkovaný ako chovný priestor pre patogéna – neočkovaný z veľkej časti chránený
  • Odporúčania pre preočkovanie sú „úplne šialené“
  • Mutanti odolní voči vakcínam: Jeho jarné varovanie sa čoskoro naplní

Špičkový belgický virológ je veľmi kritický voči kampani masového očkovania najmä preto, že silne mutujúci vírus vystaví tlaku, aby mohol uniknúť imunitnej reakcii. „Je to o to problematickejšie, že Covid-19 nie je choroba, ktorá ohrozuje zdravých ľudí, ktorí majú neporušený vrodený imunitný systém. Ten si dokáže poradiť s množstvom respiračných infekcií. V mnohých prípadoch ich dokonca ochráni do takej miery, že sa pri kontakte s koronavírusom ani nenakazia,“ vysvetľuje Vanden Bossche.

Šokujúce slová ruského akademika: To, čo nám teraz ponúkajú nie je vakcína!

Deti, ktorých imunitný systém sa vyvíja, nedávajte v žiadnom prípade očkovať!

Podľa virológa v žiadnom prípade nesmie dôjsť k narušeniu tohto vrodeného imunitného systému, napríklad nezdravým životným štýlom. Toto ale hrozí pri nových vakcínach, pretože ich princíp fungovania je založený na potlačení vrodeného imunitného systému. „Očkovacia imunita „nie je jej rovnocennou náhradou“ lebo vieme, že očkovacie protilátky sú čoraz menej účinné a na rozdiel od vrodeného imunitného systému nedokázali vírus sterilizovať. Preto by neprispeli k hromadnej imunite,“ konštatuje špičkový belgický vedec, ktorý ale vidí určité nebezpečenstvo u detí, ktorých imunitný systém sa stále vyvíja. „Zabránené je tvorbe vrodených protilátok proti viacerým ochoreniam, čo spôsobuje, že deti sú náchylnejšie na iné choroby. Vakcínové protilátky by potom možno poskytovali ochranu pred ťažkým priebehom (u detí nepravdepodobné), ale nie proti inými patogénmi. Existuje dokonca riziko antiimunitných ochorení! Deti preto v žiadnom prípade nedávajte očkovať,“ varuje Vanden Bossche.

Vakcína je v tejto dobe ako aspirín na hemoroidy, šokuje právnik Peter Weis

Z rovnakého dôvodu by ľudia, ktorí už zaočkovaní boli, nemali dostávať injekcie znova: „Pre tých, ktorí boli zaočkovaní, bude v skutočnosti veľmi ťažké kontrolovať množstvo chorôb – nielen koronu. Mám preto veľké obavy o tých, ktorí boli očkovaní. Zaočkovaní dospelí mohli trénovať svoj imunitný systém dlhšie ako deti, ale návrh tretieho stehu bol „úplne šialený“. Hlavným účinkom je, že očkovacie protilátky vystavia váš imunitný systém ďalšiemu tlaku,“ konštatuje odborník na očkovanie a špičkový belgický virológ. V prípade neočkovaných je podľa Vanden Bosscheho počiatočná situácia trochu odlišná a on medzi nimi identifikoval tri skupiny. „Na jednej strane sú tí, ktorí doteraz vďaka dobrému imunitnému systému predchádzali infekcii, potom sú ľudia, ktorí mali len mierny priebeh, a napokon tí, ktorí sa zotavili z vážneho symptomatického stavu. Všetky sú ale v podstate chránené,“ dodáva Vanden Bossche. 

Jaroslav TURÁNEK: Akékoľvek názory na nebezpečnosť vakcín sú potlačované, ich nositelia sú označovaní za konšpirátorov a antivaxerov

Stále nové a nové mutácie sú výsledkom nezmyselnej očkovacej kampane

Teraz sa však existujú nové mutácie, ktoré sú podľa Vandena Bosscheho výsledkom očkovacej kampane, lebo tu zostal variant, ktorý vakcínam najlepšie uniká. Dokonca aj zdraví neočkovaní ľudia majú podľa vedca ďalší tlak na svoj vrodený imunitný systém. Síce sa na to nemôžete na 100% spoľahnúť, ale naďalej budete mať väčšinou mierne alebo stredne ťažké stavy. Toto je, podľa Vanden Bosscheho všeobecné pravidlo, pokiaľ platia tri parametre:

1. Musíte zostať neočkovaní

2. Mali by ste posilniť svoj vrodený imunitný systém (schudnúť, vitamíny, cvičiť)

3. Nemáte žiadne predchádzajúce ochorenia.

„Ale ani v druhom prípade by sa ľudia v žiadnom prípade nemali dať očkovať,“ konštatuje Vanden Bossche, podľa ktorého vakcíny ešte viac potláčajú váš vrodený imunitný systém. Preto je dôležité vyhnúť sa riziku infekcie, najmä u ľudí s predchádzajúcimi ochoreniamiA to zahŕňa aj kontakt s očkovanými ľuďmi. Virológ síce nechce očkovaných diskriminovať, ale…: „Zaočkovaní sú teraz pre tento patogén veľmi špeciálnou živnou pôdou,“ vysvetľuje virológ a dodáva, že vedecké údaje jasne ukazujú, že je to vrodený imunitný systém, ktorý chráni a nie vakcinačná imunita, ktorej účinnosť sa po niekoľkých mesiacoch aj tak zníži. „Pre väčšinu ľudí teda otázka, s kým sa stýkať, neplatí, a nemali by ste sa báť ani nákazy. Najdôležitejším aspektom je posilnenie vrodeného imunitného systému. Vírusu nemôžeme uniknúť, môžeme sa len chrániť,“ tvrdí Vanden Bossche, ktorý považuje súčasné tvrdé covidové opatrenia za dlhodobo udržateľné.

MUDr. Monika WAKSMUNDSKÁ: Prečo sa za každú cenu musí tá vakcína dostať do tela každého človeka?

Nový variant z juhu Afriky má až 32 mutácií a môže byť imúnny voči vakcínam

Na jar Vanden Bossche povedal: „Keďže protilátky vytvorené v priebehu očkovania napádajú hlavne spike proteín vírusov Covid-19, vírus si teraz bude čoraz viac vynucovať mutácie v tejto špeciálnej časti spike proteínu. Zrejme umožní vírusu uniknúť protilátkam vyvolaným očkovaním. Výsledok? Ľudstvo je v procese premeny „pre väčšinu ľudí skôr neškodného vírusu na nekontrolovateľné monštrum prostredníctvom masového očkovania.“ Aj preto špičkový belgický virológ už vtedy vyzval na zastavenie plošného očkovania.

Zastavte okamžite očkovanie ľudí mRNA vakcínami proti SARS-COV-19, vyzýva doktor Lakota

Nový variant B.1.1.529 sa objavil pred pár dňami v Južnej Afrike a teraz dorazil aj do Európy má až 32 mutácií v spike proteínu a môže byť imúnny voči vakcínam. Varovanie Vandena Bosscheho by sa tak mohlo naplniť, preto nám zostáva obávať sa, že odpoveďou tých, ktorí sú pri moci, bude volanie po ešte väčšom očkovaní. V prípade potreby aj prostredníctvom zákonných „úprav“…

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články