26.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Europoslanci a únia na nás opäť „šijú búdu“ Zrejme bude zle ako ešte nebolo, vypočujte si Milana Uhríka

V európskom parlamente už poslanci schválili veľa nezmyslov, ktoré ľuďom sťažili ich životy, ale to, čo sa chystá teraz ich zrejme skutočne zabolí. Svedčí o tom video, ktoré nahral náš europoslanec Milan Uhrík.

Lídri svetových štátov teraz rokujú v škótskom Glasgowe ako zachrániť našu planétu Zem pred globálnou katastrofou. A rovnako tak si nad tým „lámu“ hlavu aj europoslanci, ktorí ale vymýšľajú jeden nezmysel nad druhým. A čo je na tom najhoršie, odskáču si to bežní ľudia z „chudobných“ krajín ako aj aj Slovensko. Čo si vlastne na náš vymysleli europoslanci prezrádza v statuse aj videu jeden z nich, šéf hnutia Republika Milan Uhrík.

Maďarsko už nerealizovateľné „zelené plány“ odmietlo, pridá sa i Slovensko?

„Kvôli brutálnej hlúposti a arogancii vládnucich elít nás čaká nielen drastické zdražovanie energií, ale aj nové dane na autá, domy či chrobáky namiesto mäsa na obedovom tanieri,“ píše v úvode statusu Milan Uhrík a dodáva, že európski progresívci idú radikálne bojovať proti klimatickej zmene a ich nápady sú, ako vždy, úplne mimo realitu, pričom urobia viac škody ako osohu. Ich nedomyslené „riešenia“ prinesú podľa nášho europoslanca obrovskú chudobu, povedú k rastu cien energií, následne dopravy, potravín a všetkého. „Už to začína. Zdražovanie bude brutálne,“ varuje republikán, podľa ktorého budú milióny ľudí bez práce a milióny si nebudú môcť dovoliť normálne dôstojne žiť. „A na ekológiu sa každý z nich zvysoka vykašle,“ konštatuje šéf hnutia Republika.

https://www.nitranoviny.sk/skandal-europoslancom-ukazali-iba-zaciernene-stranky-zmluv-s-farma-firmami-na-vakciny-kam-isli-nase-peniaze-video/

„Maďarsko už tieto nerealizovateľné „zelené plány“ únie odmietlo. Je čas, aby sa k triezvemu hlasu pridalo aj Slovensko. Preto apelujeme na slovenskú vládu, aby taktiež vetovala európsky program Fit for 55. Toto šialenstvo musíme zastaviť,“ apeluje Uhrík, ktorý ale nevraví, že nemáme pokračovať v zlepšovaní ochrany životného prostredia. „Tiež máme radi našu prírodu a nechceme žiť na smetisku. Vravím o zastavení bláznivých a nereálnych nápadov, ktorými sú Brusel a súčasná vláda preslávené. Nápadov, ktoré už tradične nič nevyriešia, ale všetko zničia,“ končí svoj status Milan Uhrík.

https://www.nitranoviny.sk/kto-z-nich-klame-vakcinatorka-duris-nicholsonova-alebo-bezny-clovek-uhrik-video/

Únia chce, aby ľudia jedli namiesto mäsa radšej viac chrobákov a hmyzu!

„Európskym slniečkarom a fanatikom napríklad vadí, že Európania jedia priveľa mäsa, čo je vraj zlé, lebo kravy produkujú veľa plynov, čím spôsobujú globálne otepľovanie,“ hovorí v úvode videa náš europoslanec. „Európska únia vo svojom programe z Farmy na vidličku navrhuje, aby ľudia jedli namiesto mäsa radšej viac chrobákov a hmyzu,“ šokuje Milan Uhrík. „Áno, toto sa skutočne pred dvomi týždňami v Bruseli schválilo, no ja som hlasoval proti tomu,“ netají šéf hnutia Republika, podľa ktorého európskym komisárom a ekofanatikom tiež vadí, že ľudia bývajú príliš v domoch a príliš jazdia v autách.

https://www.nitranoviny.sk/ak-raz-europska-unia-covid-pasy-zavedie-uz-ich-tak-lahko-nezrusi-varuje-milan-uhrik/

„Tak vymysleli ďalší program s názvom Fif for 55, v rámci ktorého chcú zaviesť nové klimatické dane na autá a domy,“ desí náš republikán. „Okrem toho chcú do roku 2035 úplne zastaviť výrobu áut so spaľovacím motorom. Už budú len elektromobily,“ hovorí Uhrík, podľa ktorého je problém v tom, že elektromobily sú drahé a nie je pre ne dosť elektriny. To ale už nikoho netrápi. Podľa Uhríka v rámci boja proti emisiám chcú europoslanci pozatvárať aj uhoľné, plynové aj jadrové elektrárne, takže sa budeme spoliehať len na veterné turbíny a solárne panely. „A keď sa na týždeň zamračí, tak budeme bez dopravy a pracovať pri sviečkach,“ smeje sa nad „geniálnym“ nápadom svojich kolegov Uhrík.

https://www.nitranoviny.sk/europoslanci-navstivia-romske-osady-chcu-vidiet-realitu-zivota-v-nich/

Závažným dôvodom na zvýšenie cien energií je zavedenie emisných povoleniek

„Takže odteraz už žiadne domy. Každá rodina jedna izba v paneláku, alebo ešte lepšie, jeden stan niekde na záhrade, ráno do roboty, do školy, na obed zožrať tanier húseníc a chrobákov a večera naspäť pešo 20 km domov. Ako beduíni v Afrike,“ sarkasticky dodáva náš europoslanec, podľa ktorého nedomyslené riešenia politikov a ekofanatikov prinesú obrovskú chudobu „Cena plynu zatiaľ zdražela na trhoch štvornásobne a cena elektriny dvojnásobne. Nie však preto, že by plynu a elektriny nebol na svete dostatok. Sú za tým len hlúpe politické rozhodnutie únie a vlád,“ konštatuje Uhrík.

https://www.nitranoviny.sk/europoslanec-michal-simecka-na-sluboch-slovach-a-principoch-uz-nezalezi/

„Európske vlády najskôr na príkaz Američanov rozoštvali celú Európu proti Rusku, a teraz sa čudujú, že ceny energií raketovo stúpajú a Európy nemá dostatok plynu. Lebo Rusko začalo predávať plyn iným, napríklad Číne,“ vysvetľuje europoslanec. Druhým závažným dôvodom na zvýšenie cien energií je podľa Uhríka zavedenie emisných povoleniek, ktoré si priemysel musí kupovať. „Ceny za ne sa neustále zdvíhajú a len za posledné dva roky zdraželi až päťnásobne,“ šokuje vo videu ďalej Uhrík, podľa ktorého chce únia tento zdražovací systém rozšíriť aj na ďalšie odvetvia hospodárstva. „A toto je na tom to najobludnejšie,“ varuje Uhrík.

https://www.nitranoviny.sk/do-oci-mi-nikto-nepovedal-ze-som-nacek/

Drastické opatrenia netvoria technicky zdatní odborníci, ale hlúpi politici

„Za vysoké ceny energií nie sú zodpovední občania, ktorí ich platia, ale únia a neschopná vláda, pretože zdražovanie je do veľkej miery úmyselné a umelé,“ myslí si Uhrík, podľa ktorého EÚ a ekofanatici chcú regulovať všetky ľudské aktivity a životné potreby – bývanie, kúrenie, dopravu aj potraviny. „Problém je v tom, že tieto ekofanatické aktivity Európu zničia, ľudí ožobračia, ale klímu aj tak neochránia, pretože krajiny EÚ produkujú len okolo 8% svetových emisií. Tieto drastické opatrenia netvoria technicky zdatní odborníci, ale hlúpi politici, nastrčení lobisti a malé deti, ktoré pri všetkej úcte a dobrých úmysloch nevedia o zložitosti fungovania sveta vôbec nič,“ dodáva náš europoslanec.

Podľa šéfa hnutia Republika ich nedomyslené riešenia prinesú najmä obrovskú chudobu, povedú k rastu cien energií, následne dopravy, potravín a všetkého. „Už to začína. Milióny ľudí budú bez práce a nebudú si môcť dôstojne žiť. A na ekológiu sa potom každý z nich zvysoka vykašle,“ konštatuje v samom závere videa europoslanec Milan Uhrík.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články