0.7 C
Nitra
utorok, 7 decembra, 2021

Ukončime už tú agóniu Slovenska a zorganizujme generálny štrajk!, vyzýva Uhrík

Situácia aj na Slovensku pripomína divočinu. Rovnakú, ako v niektorých iných „demokratických“ európskych krajinách, kde vláda proti svojmu ľudu posiela policajných ťažkoodencov a armádu. A to len preto, že chcú vyjadriť svoj názor.

Koronavírusová diktatúra doslova opantala mnohé štáty Európskej únie, ktoré sa tvária, že sú demokratické, no pritom tam tvrdo pošľapávajú ľudské práva. Proti takýmto praktikám je aj šéf hnutia Republika a europoslanec Milan Uhrík, ktorý v statusoch a najmä vo videách poukazuje nielen na opätovne zavádzané lockdowny, ale aj vyzýva Slovákov na generálny štrajk.

Vlády zavádzajú lockdowny a zákazy, len aby zatvorili ľuďom ústa

„Hanba únii, hanba falošným „demokratom“ (že p. Čaputová), ktorí sa len prizerajú zavádzaniu policajného režimu na Slovensku! Keď sa jedná o nadpráva kadejakých menšín, tak v Bruseli všetci kvíkajú ako šialení. Ale keď vlády šliapu po základných právach bežných ľudí, keď zavádzajú lockdowny a zákazy, len aby zatvorili ľuďom ústa, tak vtedy sú tí najväčší „demokrati“ na svete zrazu hluchí a slepí. Hanba im, pokrytcom! Raz sa to otočí, nevydržia večne. Bojujeme ďalej. Za Vás a za ochranu vašej slobody,“ píše v statuse Milan Uhrík a vo videu dodáva: „Vojaci a policajti v celej Európe sú čoraz častejšie zneužívaní na potláčanie ľudských práv a na zavádzaní všetkých tých totalitných opatrení.“ Vlády v Európe a aj na Slovensku podľa Uhríka zneužívajú políciu a silové zložky na pretláčanie lockdownov, aby ľudia nemohli protestovať, na pretláčanie zákazov, aby nemohli vlády kritizovať.

„Vláda v Rakúsku chce zaviesť povinné očkovanie vakcínou, ktorá má len podmienečné schválenie Európskej liekovej agentúry, v Lotyšsku sa nezaočkovaní poslanci nedostanú do budovy parlamentu. Európa sa doslova utápa v nástupe policajných režimov. Najväčší demokrati na svete sú však zrazu hluchí a slepí. Je to strašne pokrytecké,“ netají vo videu slovenský europoslanec a šéf hnutia Republika Milan Uhrík. V ďalšom statuse vyzýva Uhrík Slovákov aby obrátili lockdown proti vláde, šli do generálnej štrajku a vláda padne. „Referendum prezidentka zmarila a protesty vláda zakázala. Existuje však rýchly spôsob ako sa zbaviť tejto vlády. Stačí vyhlásiť taký istý lockdown, aký vyhlásila ona občanom. Volá sa to generálny štrajk,“ hovorí šéf Republiky v ďalšom videu.

https://www.nitranoviny.sk/milan-uhrik-spochybnujeme-nezmyselnost-mnohych-opatreni/

Z lockdownu vlády proti občanom sa stane lockdown občanov proti vláde

„Neschopní vládni ministri, samozrejme, zo všetkého zlého obviňujú „nezodpovedných“ občanov hoci tí za nič nemôžu. A budú obviňovať občanov aj naďalej, až kým túto vládu nezastavíme, pretože inak to títo diletanti proste robiť nevedia,“ konštatuje ďalej Milan Uhrík. „Tejto vlády sa však zbaviť dá, a to pomerne rýchlo. Stačí obrátiť ich najsilnejšiu zbraň, a to lockdown, proti nim. Štrajky nie sú zakázané, mnohí zamestnanci sú už aj tak teraz zavretí doma. Stačí aby sa pridalo ešte zopár ľudí a z lockdownu vlády proti občanom sa stane lockdown občanov proti vláde,“ myslí si Uhrík.

https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/videos/437561594757385

„Sme totiž v bizarnej situácii, kedy nie vláda drží pohromade štát, ale fungujúce zvyšky štátu držia pokope nefungujúcu vládu. Vážení odborári a opoziční lídri, ukončime prosím už tú agóniu Slovenska a tlačme na generálny štrajk. Viem, že v radoch odborov sa o tom už vážne diskutuje. Poďme do toho! Kedy, keď nie teraz,“ vyzýva na záver druhého videa šéf hnutia Republika Milan Uhrík.

Dodo Púchovský

Prečítajte si tiež

Najnovšie články