17.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Tak TOTO ste ešte nevideli! Neuveriteľné VIDEO, ktoré zrejme nemalo uzrieť svetlo sveta. Po ňom si zrejme položíte závažné otázky začínajúce slovkom: Prečo?

Niektorým ľuďom už nie je nič sväté. Najhoršie však je, že na to poukazujú tí, ktorí sú tiež príslušníkmi cirkvi. Tentokrát sa do pápeža Františka a rímskokatolíckej cirkvi pustili biskupi a sekretári českého Byzantského katolíckeho patriarchátu +Metodej a +Timotej. Ich slová a vyjadrenia sú veru poriadne kritické. Toto by ste isto nečakali.

Pravdou zostáva, že COVID-19 rozhádal populáciu prakticky po celom svete. Teda nie samotný vírus, ale politici a mnohí „odborníci“ protipandemickými opatreniami a napokon aj takmer povinným očkovaním experimentálnymi vakcínami. Na nelogickosť mnohých krokov ukazujú viacerí uznávaní svetoví vedci, odborníci aj lekári, lenže tí sú prehlušení hlasom moci peňazí. Zaujímavé ale je, ako sa na celú vec pozerá Byzantský katolícky patriarchát a jeho biskupi a sekretári +Metodej a +Timotej. Určite zaujímavé video s ich názormi, ale nielen s nimi, zverejnil facebookový profil Cesta za zdravím.

Nútené experimentálne očkovanie nazvali lekári zločinom proti ľudskosti

Tak TOTO ste ešte nevideli! Neuveriteľné VIDEO, ktoré zrejme nemalo uzrieť svetlo sveta. Po ňom si zrejme položíte závažné otázky začínajúce slovkom: Prečo?
Byzantský katolícky patriarchát a jeho najvyšší predstavitelia sa pustili tvrdou kritikou do pápeža Františka za jeho podporu očkovania experimentálnymi vakcínami. Zdroj screenshot video

Byzantský katolícky patriarchát nemá pod sebou žiadneho biskupa ani žiadnu cirkev. Je to spoločenstvo mníchov, kňazov a biskupov, žijúcich v kláštoroch. Na ich čele stojí patriarcha Eliáš s dvoma biskupmi-sekretármi , a to +Timotejom a +Metodejom. Byzantský katolícky patriarchát povstal z potreby hájiť základné kresťanské pravdy proti heréziám a apostazi. „Začiatkom minulého roku sa začala šíriť infekcia, na ktorú zomieralo menej ľudí ako na sezónnu chrípku. Umelá pandémia zasiahla nielen zdravotníctvo, ale paralyzovala aj ekonomiku, školstvo, súkromný život a podkopala morálku. V umelej pandémii sa iniciatívne angažoval Vatikán a pseudopápež jej pripravil cestu,“ hovorí v úvode videa +Metodej, ktorý vzápätí ponúka niekoľko kritických pohľadov na pápeža Františka a jeho vyjadrenia, v ktorých poukazuje aj na to, ako František nabáda k hromadnému očkovaniu.

Začal sa najväčší súdny proces v histórii nazvaný „Norimberg 2“. Je to kvôli experimentálnym vakcínam na COVID-19 a za zločiny proti ľudskosti!

Podľa biskupa a sekretára +Timoteja Byzantský katolícky patriarchát podporil pravdivý postoj morálnych a nepodplatiteľných vedcov, ktorí sa postavili na stranu hájenia pravdy proti systému klamstiev. „Pod prehlásenie zo samitu lekárov v Ríme sa podpísalo viac ako 12 700 lekárov a špecialistov. Podľa Norimberského kódexu nazvali nútené experimentálne očkovanie zločinom proti ľudskosti,“ konštatuje +Timotej, ktorý ponúka aj vyjadrenia mnohých lekárov a odborníkov. Ako podľa +Timoteja klasifikovali americkí špecialisti? „Toto nie je vakcína, ale ide o mRNA pokrytú vrstvu tuku, ktorá je dopravená do bunky. Je to lekárske zariadenie určené k tomu, aby stimulovalo ľudskú bunku na začatie tvorby patogénu. Nie je to vakcína. Vakcíny v skutočnosti sú právne definovaný pojem v rámci zákona o verejnom zdraví,“ hovorí vo videu doktor David Martin.

Špičkové vysvetlenie imunológa Jiřího Šinkoru o Covide, vakcínach a očkovaní. Prečo nám TOTO naši „odborníci“ zamlčujú? (VIDEO)

Pápež František: „Je etické, aby sa všetci povinne nechali zaočkovať!“

Tak TOTO ste ešte nevideli! Neuveriteľné VIDEO, ktoré zrejme nemalo uzrieť svetlo sveta. Po ňom si zrejme položíte závažné otázky začínajúce slovkom: Prečo?
Za svoje vyjadrenia sa pápež František dočkal od biskupov a sekretárov Byzantského katolíckeho patriarchátu +Metodeja a +Timoteja poriadne ostrej kritiky. Zdroj: screenshot video

„Je to syntetický patogén, doslova zavádzajú do tela patogénnu časť vírusu,“ pridáva doktorka Judy A. Mikovits. Znamená to, že z toho budeme chorí? „Presne tak,“ prízvukuje Mikovits. „Dostanete injekciu s chemickou látkou, ktorá má spôsobiť chorobu, nie vyvolať imunitne transmisnú odpoveď. Inými slovami, nič z toho tu nezabráni k prenášaniu čohokoľvek. Ide o to, aby ste ochoreli, a aby to boli vaše vlastné bunky, ktoré vaše ochorenie spôsobia. To ale môže spôsobiť okrem autoimunity aj veľa iných vecí,“ dodáva doktor Martin. Podľa Mikovits môže spôsobiť priamo roztrúsenú sklerózu, Lou Gehrigovu chorobu či Alzheimerovu chorobu alebo rozvoj rakoviny. „Človeku je do tela doslova vpravená infekcia,“ šokuje Mikovits. „Nie je to vakcína! Vakcíny sú v skutočnosti právne definovaný pojem v rámci zákona o verejnom zdraví a v rámci štandardov CDC a FDA,“ vysvetľuje doktor Martin. „Je potrebné vedieť, že každý kresťan je vo svedomí i Božím zákonom zaviazaný nepočúvať cirkevnú autoritu, ani pápeža, pokiaľ dáva príkaz k ťažkému hriechu,“ šokuje +Metodej, ktorý tak nadväzuje na slová pápeža Františka, ktorý povedal. „… je etické, aby sa všetci povinne nechali zaočkovať!“

Šokujúce slová ruského akademika: To, čo nám teraz ponúkajú nie je vakcína!

„QR kódy označujú kto je dobrý a kto je zlý. Zdraví to sú tí zlí a chorí a vakcinovaní to sú tí dobrí. To je to, čo ukazuje QR kód. Nič viac. Žiadna pandémia nie je. K pandémii je potrebné, aby vo všetkých štátoch bola epidémia. Ale tá tu nie je. K epidémii je nutné aby 5% ľudí ochorelo naraz. PCR test bol vypracovaný pre vírusy s dlhým reťazcom, ale toto je vírus s krátkym reťazcom, teda to je z úplne inej sféry. Tým nejde identifikovať koronavírus. My všetci vymrieme od totálneho klamstva. Predpisovať niekomu antivirotiká, keď proti SARS COV-2 žiadne nie sú, je zločin! Zo všetkých nás teraz robia izolovaných podivínov, ktorí izolovaní ničia svoju imunitu,“ konštatuje odborník v imunológii profesor Alexander Reďko, ktorý vysvetľuje nielen situáciu okolo vakcíny Sputnik V, ale aj okolo iných vakcín, ktoré sú, podľa neho, zločinným podvodom.

Desivé rozprávania lekárov. Toto nám o vakcínach na Covid-19 radšej nikto nepovie (ŠOKUJÚCE VIDEO)

Ľudia, ktorí boli očkovaní, teraz šíria zmutované vírusy do svojho okolia!

Tak TOTO ste ešte nevideli! Neuveriteľné VIDEO, ktoré zrejme nemalo uzrieť svetlo sveta. Po ňom si zrejme položíte závažné otázky začínajúce slovkom: Prečo?
Niektorí z vedcov a doktorov, ktorí sa neboja o vakcínach hovoriť pravdu. Ich otvorené a nie raz varovné slová ale vlády, ich „odborníci“ a mainstreamové médiá tvrdo zatajujú. Zdroj: screenshot video

„Profesionálni klamári v mainstreamových médiách, aj cirkevní klamári, propagujú nevyskúšanú a nebezpečnú vakcináciu,“ prízvukuje +Timotej. „Nechať sa očkovať je akt lásky voči všetkým ostatným,“ hovorí vo videu kardinál Cláudio Hummes z Brazílie. „Nie je morálna povinnosť vakcínu odmietať,“ dopĺňa ho biskup Kevin C. Rhoades. „Všetky vakcíny, ktoré máme k dispozícii sú bezpečné a účinné,“ pridáva pomocný biskup John Dolan so San Diega. Podľa +Timoteja skutočný odborník skonštatoval, že vírus nebol nikdy izolovaný, vakcína proti nemu neexistuje a klinické skúšky nie sú ukončené. Podvodníci vraj neprezradili, že už pri prvej testovacej fáze zdochli všetky krysy.

Obaja biskupi a sekretári Byzantského katolíckeho patriarchátu +Metodej a +Timotej si ani v ďalej časti videa nekladú pred ústa servítku pri kritike pápeža Frantička, ktorého nazývajú klamár pápež Bergoglio. On vraj dobre vie, že táto pseudovakcína narušuje ľudský génom, čo je vzbura proti Bohu stvoriteľovi. „Pápež dobre vie, že vakcína obsahuje tkanivo za živa sadisticky vytrhnutú z pľúc či ľadvín nenarodených detí, ktoré sú potom zavraždené. To je satanizácia!“ neprestáva šokovať +Metodej a dodáva: „Prijatím tejto pseudovakcíny potom na ľuďoch spočíva krv detí zavraždených pri satanskom rituáli.“ Úplne šokujúce sú aj tvrdenia doktora Vernona Colemana: „Ľudia, ktorí boli očkovaní teraz šíria zmutované vírusy do svojho okolia! Každý očkovaný jedine má potenciál stať sa masovým vrahom, pretože z jeho tela sa stáva laboratórium produkujúce smrtiace vírusy.“ Šokujúce sú aj ďalšie vyjadrenia či už predstaviteľa katolíckej cirkvi, alebo odborníkov, ktoré smerujú k vakcínam a očkovaniu experimentálnymi vakcínami. Celé video je doslova šokujúce a po jeho vzhliadnutí si mnohí možno položia otázky: „Prečo? Prečo nám toto nikto nepovie? Prečo sa zahrávajú s naším zdravím a naším životom?“ Ozaj – prečo?

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články