16.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Ste očkovaní proti Covidu? Doktor Čičala hovorí problémoch s ním spojených

Hoci nedávno Igor Matovič začal svoju tlačovku slovami, že covid už nie je, mnohí sa s ním stretávajú aj v tomto období. Obdobie propagácie vakcinácie však máme za sebou, očkovanie proti covidu je v súčasnosti dobrovoľné a závisí len od osobného presvedčenia. Objavujú sa však už informácie o vedľajších účinkoch vakcín a problémy, ktorými trpia ľudia po zaočkovaní.

Vakcinačná propaganda vôbec nepripúšťa, že by experimentálne vakcíny proti COVID-19, ktoré si aj na Slovensku nechali (ne)dobrovoľne do seba napichať státisíce ľudí, mohli zanechať v organizme až také problémy. Realita je ale nemilosrdná, pretože množstvo ľudí má rozlične vážne zdravotné problémy, ktoré lekári pripisujú práve Covidu a očkovaniu proti nemu. Vie to aj lekár psychiater Radoslav Čičala, ktorý od začiatku varoval pred nežiadúcimi účinkami proticovidových experimentálnych vakcín. Hovorí o tom aj vo svojom statuse, pričom za pravdu mu dávajú i mnohí diskutujúci Slováci, ktorí majú s vedľajšími účinkami vakcín osobné skúsenosti.

Viacerí mali náhle vzniknutú demenciu

Radoslav Čičala priznáva, že sa za posledný mesiac stretol s viacerými prípadmi očkovaných ľudí, ktorí majú neurodegeneratívne ochorenie. „Dodiagnostikováva sa ešte, či ide o prionózu. Prionózy sú bielkoviny, ktoré sa bežne vyskytujú v tele, akurát sa z neznámeho dôvodu zmenia v priestore… majú rovnaké zloženie, ale iné priestorové usporiadanie a tým sa viažu na iné receptory. Výsledkom je, že takéto proteíny sa zhlukujú a ničia nervové tkanivo a vzniká mozog podobný „špongii“,“ vysvetľuje lekár a dodáva, že vakcíny obsahujú mRNA viazanú na nanočasticový nosič, o ktorom sa uvažuje, že by mohol meniť normálne proteíny na priónové.

Ste očkovaní proti Covidu? Doktor Čičala hovorí problémoch s ním spojených
Zdroj: FB / Radoslav Čičala

Mnohí podľa lekára poukazujú aj na spojitosť vakcín na chrípku so vznikom demencií. „Pri demenciach sa tiež hromadia určité proteiny v mozgu. Ich vznik tiež nie je známy,“ konštatuje ďalej psychiater s tým, že prionové ochorenia často diagnostikujú psychiatri aj neurológovia. „Práve neurologické a psychiatrické symptómy sú prvé prejavy tohto ochorenia. Viacerí pacienti, ktorých som aj zažil, mali náhle vzniknutú demenciu, alebo sa správali zmätene… všetky odbery boli v norme, vrátane CT, MR. Na EEG sa zvyknú vyskytovať špecifické úkazy,“ pridáva doktor Čičala čo-to aj zo svojej praxe.

Doktor Čičala má na očkovanie proti COVID-19 jasný názor

Toľko dementných ľudí nikdy nebolo

Z dôvodu náročnosti diagnostiky, mnohí lekári radšej vyšetrenia, ktoré treba urobiť nerobia, a pacient zomrie za záhadných okolnosti, bez jasnej príčiny, a na prípad sa zabudne. Že by to niekto hlásil ako vznik po očkovaní a pátral po možnom súvise, to sa vôbec nedeje… Takže ak sa náhle u niekoho objavia psychiatrické a neurologické príznaky, začne mať kognitívne poruchy, problémy s chôdzou alebo rôzne tiky, zášklby, a je očkovaný, spozornite…,“ varuje doktor Čičala, podľa ktorého tento masívny nárast demencií musí mať nejakú príčinu. „Aj z rozprávania mojich predkov mám informácie, že toľko dementných ľudí nikdy nebolo,“ konštatuje lekár.

Ste očkovaní proti Covidu? Doktor Čičala hovorí problémoch s ním spojených
Zdroj: FB / Radoslav Čičala

Mnohí tento nárast demencií podľa Čičalu spájajú s prítomnosťou hliníku v plechovkách, obalových materiáloch, hliník sa však vyskytuje aj v očkovacích látkach. „Práve príčinou mnohých demencií by mohli byť aj priónové procesy…,“ prízvukuje psychiater. „Keď tak nad tým uvažujem, tak nefunkčné zdravotníctvo, čakacia doba na neurológa/psychiatra pol roka spôsobí to, že človek do tej doby, kým sa vykonajú potrebné vyšetrenia, zomrie… Keďže priebeh je pomerne rýchly,“ prízvukuje Radoslav Čičala, ktorý na samý záver pre factcheckerov dodáva, toto je jeho úvaha.

O svojich problémoch po experimentálnych vakcínach porozprávali mnohí športovci

Každému tento jed udrie na najslabšie miesto

Tak, ako sa zamyslel doktor Čičala, tak sa zmysleli aj viacerí diskutujúci Slováci, ktorí majú podobné skúsenosti. „Moji klienti po podaní tretej dávky, strata pamäti alebo nástup demencie do niekoľko týždňov. Moja kolegyňa 25 r. prax, že nechápe ako môže niekto mať demenciu do niekoľko týždňov a zhoršenie pamäte, že to nechápe, a ja že očkovanie? A ona kde, čo ti je, veď to nie!!!“ napísala ďalšia zdravotníčka Ľudmila. „Mne po prvom Covide zostala bolesť kĺbov, svalov, únava (lekár že preto, že ste sa nedali očkovať, že mám si zvyknúť…), buďte rada, že len toto máte, že má pacientov čo sú úplne mimo, že psychicky aj fyzicky,“ pridala svoju skúsenosť Eva.

Ste očkovaní proti Covidu? Doktor Čičala hovorí problémoch s ním spojených
Zdroj: FB / Radoslav Čičala

Máte poškodené zdravie po vakcíne proti Covidu? Máte smolu, štát ešte nikoho neodškodnil!

„Môj syn do 5 r. očkovaný (má 20 r.) a vlastne po 5 r očkovaný, sa spustili rôzne tiky, odrhavania, až neprimerané vykrúcanie hlavou… za mňa žiadne očkovanie ľuďom netreba,“ skonštatovala Beáta. „Otrávené celé telo. Každému tento jed udrie na najslabšie miesto v tele. Ľudia umierajú, sú z nich otroci farma žralokov. Presne toto sa im podarilo. My, čo sme vydržali šikanu, vyhrážky, u niektorých teror v práci, sme zdraví a ostali sme pri zdravom sedliackom rozume,“ skonštatovala Jana. „Moja švagriná, úplne bez života, len pozdraví a celý deň je ticho, nevníma ani vnúčika. 2x Pfizera, predtým to bola veselá žena, teraz geneticky zničená, bez duše, bez emócií, ako robot,“ opísala svoju skúsenosť ďalšia Jana.

Ste očkovaní proti Covidu? Doktor Čičala hovorí problémoch s ním spojených
Zdroj: FB / Radoslav Čičala

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články