20.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Nízka zaočkovanosť nie je problémom, ale je výhrou pre Slovákov, tvrdí doktor Čičala

Slováci sa pomaličky potichučky dozvedajú, že očkovanie experimentálnymi vakcínami proti COVID-19 nebola až taká výhra ako sa to všeobecne hlásalo. Mnohí z tých, ktorí sa dali zaočkovať s vidinou, že od koronavírusu budú mať pokoj sú teraz sklamaní, pretože ho nielenže opätovne dostávajú, ale navyše sa im pridružujú aj rozličné zdravotné problémy, ktoré predtým nemali. A to môžu byť radi, že to vôbec prežili!

Mnohí z nás si určite pamätajú na doslova bombastické vyjadrenia, že vakcína proti COVID-19 je zdravie, úsmev, sloboda a všeličo možné, lenže ako sa ukazuje, takmer nič z toho nebola pravda. Experimentálne vakcíny totiž poslúžili najmä na to, aby si farmaceutické spoločnosti napchali svoje kontá obrovskými ziskami, a v druhom rade si na ľuďoch otestovali, čo vlastne tie ich „slávne výtvory“ dokážu. Svoj názor, a nie pozitívny, na ne mal od začiatku aj lekár Radoslav Čičala, ktorý sa v statuse pokúša o krátke zosumarizovanie toto čo nám vlastne očkovanie prinieslo.

Nízka zaočkovanosť nie je problémom, ale je výhrou pre Slovákov, tvrdí doktor Čičala
MUDr. Rado Čičala na stretnutí v Nitre

Očkovaní sú častejšie chorí

„Údajne zlyhanie v očkovaní podľa „odborníkov a novinárov“ je nakoniec benefitom. To, na čo sme upozorňovali sa stáva dennodennou realitou. Množstvo ľudí, zdravotníkov sa dennodenne dostáva do kontaktu s ľuďmi, ktorí majú zhoršený zdravotný stav po očkovaní,“ píše v úvode doktor Čičala, ktorý pripomína, že kritické obdobie pre očkovaných prichádza teraz v zime.

Nízka zaočkovanosť nie je problémom, ale je výhrou pre Slovákov, tvrdí doktor Čičala
Zdroj: FB / Radoslav Čičala

Očkovaní sú častejšie chorí, opakovane majú COVID, majú najčastejšie problémy s tlakom, je zvýšený výskyt alergií, psychických problémov, nádorových ochorení, problémy s trávením, atď… Len málo lekárov má odvahu o tom hovoriť verejne. Strach majú z kritiky a mediálnej mafie napojenej na farma lobby,“ konštatuje v závere Radoslav Čičala, ktorý ešte dodáva: „Nízka zaočkovanosť nie je problémom, ale je výhrou pre Slovákov.“

Nízka zaočkovanosť nie je problémom, ale je výhrou pre Slovákov, tvrdí doktor Čičala
Zdroj: FB / Radoslav Čičala

Za pravdu dávajú lekárovi a diskusné príspevky od ľudí, ktorí „lákavému“ vábeniu „odborníkov“ odolali a zaočkovať sa nedali. „V mojom prípade je to, že nie som očkovaná, určite výhra. Za celý čas som bola chorá 1x, a takto je to v xy prípadoch z okolia čo poznám. Takže naďalej, ĎAKUJEM NEPROSÍM,“ napísala Henrika GH. „Píše niekto o chorých lekároch a sestrách? Nejde mať kto robiť. Lekári odchádzajú a do práce sa už nikdy nevrátia. Zatvárajú sa oddelenia na dva, tri týždne, lebo personál je maródi a často,“ pridala Giardia Intestinalis.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články