23.1 C
Nitra
piatok, 12 apríla, 2024

Máte poškodené zdravie po vakcíne proti Covidu? Máte smolu, štát ešte nikoho neodškodnil!

Pamätáte sa ešte na experimentálne vakcíny proti COVID-19? A pamätáte sa ešte, čo všetko vám mali dať, aby ste sa nemuseli báť o svoje zdravie a o svoj život? Nuž vedzte, že mnohí tejto tomuto všetkému verili, a dnes hovoria, že majú vážne zdravotné problémy spojené s očkovaním.

Experimentálna vakcína proti COVID-19, ktorá bola testovaná na miliónoch (ne)dobrovoľníkoch mala byť úsmev, sloboda či zdravie. Ako sa ale napokon ukázalo, nebola ani jedno, ani druhé, ba ani tretie. Minimálne zvláštne na celom experimente bolo, že za prípadné poškodenia zdravia, či nebodaj smrť, nebola zodpovedná farmaceutická firma, ktorá na tom zarobila miliardy eur, ale odškodné a žaloby za poškodenie zdravia si vzal na plecia štát! Veď kto by sa už len súdil so štátom, a kto by ho porazil? Asi iba šialenec a obrovský šťastlivec. Takými zrejme neboli pani Alena a Alexandra, ktorých príbehy zverejnila TV Markíza. Za poškodenie ich zdravia experimentálnou proticovidovou vakcínou teraz nie je zodpovedný nikto, pretože to musia obe najskôr dokázať!

Ľudia ohlásili asi 1800 závažných nežiadúcich účinkov

O problémoch s experimentálnymi vakcínami vplývajúcimi na ľudské zdravie sa hovorí už dlhšie a v Európe či USA sú množstvá prípadov ľudí, ktorí bojujú so štátnou mašinériou a dožadujú sa nejakého odškodného. Nuž a tento problém už dorazil aj na Slovensko. Pred kameru sa postavili dve konkrétne ženy, ktoré otvorene hovorili o svojich zdravotných ťažkostiach, ktoré začali mať po očkovaní proti covidu. Jednou z nich bola pani Alena, ktorá sa dala zaočkovať, aby mohla cestovať za deťmi do zahraničia. Prvé zdravotné komplikácie prišli v apríli, tri týždne po prijatí tretej dávky. Najskôr ju bolela len ruka, potom… „Potom ma bolel asi tri mesiace driek. Myslela som si, že dobre, mám to za sebou, ale potom mi to o dva dni prešlo na celú chrbticu, takže som chorá už sedem mesiacov. Dvaja lekári pripustili, že môže to byť z vakcíny, že aj oni majú takéto prípady,“ priznala sa Alena.

Mnohí športovci už veľmi dobre vedia ako im experimentálne vakcíny poškodili zdravie

Ďalšou Slovenkou, ktorá sa posťažovala na zdravotné ťažkosti po experimentálnej vakcíne bola pani Alexandra, ktorá dokonca po druhej dávke skončila v nemocnici so silnými bolesťami v podbrušku! Aj ju zaujímalo ju, či to môže súvisieť s vakcínou proti COVID-19, ktorú si nechala pichnúť, a tak sa na to spýtala lekára. „Povedal mi, že po očkovacích látkach je reakcia na zrážanlivosť krvi, a že mne sa urobil tumor na maternici, ktorý sa tam nazbieral a neurobil mi dobre,“ opísala Alexandra reakciu doktora. Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) eviduje podľa TV Markíza celkovo viac ako 11-tisíc hlásení na nežiaduce účinky, z toho bolo takmer 1800 závažných. Ľudia sa pri tom sťažovali na dočasnú paralýzu, pretrvávajúce zvýšenie tlaku, infarkt, či poruchy sluchu.

ŠUKL: V súvislosti s očkovaním eviduje úrad sedem úmrtí, nežiaducich účinkov sú tisíce

Máte poškodené zdravie po vakcíne proti Covidu? Máte smolu, štát ešte nikoho neodškodnil!
Zdroj: screenshot video TV Markíza

Žiadny súd zatiaľ nepriznal odškodné za zničené zdravie

Náš štát síce na začiatku tohto roka prebral za závažné nežiadúce účinky zodpovednosť, lenže vymôcť od neho nejaké peniaze ako odškodné je doslova sizyfovská drina, ak nie úplne nemožné. Pokiaľ si totiž chcete uplatniť nárok na finančnú kompenzáciu, treba sa obrátiť na miestny príslušný súd. „Ten bude rozhodovať o tom, či jednak máte nárok na kompenzáciu, ale aj o tom, v akej výške by kompenzácia mala byť,“ vysvetlila hovorkyňa ministerstva zdravotníctva Petra Lániková. Ak teda chcete od štátu nejaké peniaze, musíte sa s ním o ne súdiť. Súd si však od vás vypýta zdravotnú dokumentáciu a bude skúmať, či zdravotné komplikácie naozaj spôsobilo očkovanie. A koľko ľudí takýto proces doteraz podstúpilo? Z výsledku budete určite, alebo možno ani nie, v šoku.

Príkladov na poškodenie zdravia po experimentálnej vakcíne je vo svete viac ako dosť

„Ministerstvo zdravotníctva doteraz neeviduje žiadny rozsudok súdu, ktorý by priznal škodu na živote alebo zdraví v dôsledku očkovania. Preto zatiaľ nebolo nevyplatené žiadne odškodné,“ uviedol rezort. Takže, experimentálna vakcína nebola nielenže zdravia či úsmev, ale rozhodne nie ani zdravie. Ak ak by ste mali to zdravie po experimentálnej vakcíne poškodené, tak nemáte ani peniaze. A tu vás určite prejde aj chuť aspoň trochu sa usmiať. Ak, tak len medzi zuby. A kde sa skryla tá sloboda? Úplne na začiatok, pretože vtedy ste sa mohli slobodne rozhodnúť, či tej propagande a vymývaniu mozgov uveríte, alebo nie. Je síce pravda, že štátna mašinéria ľuďom opačné názory odborníkov odopierala, ale kde tu sa predsa len objavili. Takže možnosť výberu, komu uveriť, tu predsa len bol.

Dodo Púchovský, TV Markíza

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články