19.2 C
Nitra
utorok, 9 augusta, 2022

Parádne VIDEO. Nemecký poslanec to povedal na plné ústa, no akoby hovoril aj o Slovensku: Zlyhali na celej čiare a klamali ste od samého začiatku!

Covidové šialenstvo trvá vo svete už dva roky. Za ten čas sa mnohé zmenilo, ale to, čo sa nezmenilo je to, že ľudia sú nestále klamaní. A to vládami vo svojich krajinách a ich „odborníkmi“. Týka sa to najmä situácie okolo očkovania experimentálnymi vakcínami.

Doslova teror na ľuďoch sa stupňuje napriek tomu, že už viac ako rok sú k dispozícii experimentálne vakcíny proti zákernému COVID-19. Áno, teror je to správne slovo, lebo kto nie je zaočkovaný ten je doslova perzekvovaný. Že niečo nie je v poriadnu zistili už i niektorí poslanci v štátnom parlamente Saska-Anhaltska v Nemecku. Prejav jedného z nich pred svojimi kolegami priniesol v zostrihu videa profil Cesta za zdravím. Poslancove slová sú naozaj veľavravné, kto ale nechce, rozumieť im nebude.

Celý tento cirkus bude trvať večne, pretože si nikdy nepriznáte, že ste zlyhali

U mnohých ľudí sa totiž medzičasom vytvoril takzvaný Štokholmský syndróm, teda ľudia sa akoby stotožnili s tými, ktorí im klamú a bez väčšieho rozmyslu a uváženia konajú to, čo im je prikazované. A to napriek tomu, že všade naokolo je dostatok dôkazov o tom, že experimentálna vakcína vôbec nie je tá sloboda, ktorú nám sľubovali, a už vôbec nie zdravie či zastavenie koronavírusu. Práve naopak, šíria sa tu stále nové a nové mutácie, ktoré sú dôsledkom hromadného očkovania, ktoré je navyše stále častejšie a častejšie pod zámienkou, že čím viac vakcíny do seba dostanete, tým viac budete pred koronavírusom chránení. A čo vlastne poslanec v štátnom parlamente Saska-Anhaltska svojím kolegom povedal? „Na začiatku sa hovorilo, že pandémia skončí až bude k dispozícii vakcína. Očkovanie má chrániť pred ťažkým priebehom ochorenia. Potom sa zrazu začalo hovoriť, že pandémia skončí až budú rizikové skupiny chránené vakcínou,“ konštatuje v úvode poslanec.

Neuveriteľné VIDEO ukazujúce Billa Gatesa a jeho spojenie s dianím okolo COVID-19. Toto sa určite oplatí pozrieť, lebo kto to neuvidí, ten neuverí…

„A keď sa tak stalo, odrazu sa začalo hovoriť, že na vytvorenie hromadnej imunity potrebujeme preočkovať 70 až 80% ľudí. A keď sa to zrazu podarilo, povedalo sa, že sa musí očkovať, aby sa ochránili ostatní. Potom sa povedalo, že jedno očkovanie už nestačí, a že sa teraz musí očkovať každých šesť mesiacov. Včera som sa dočítal, že šesť mesiacov už nestačí, ale teraz musíme boostovať každé štyri mesiace!“ konštatuje znechutene poslanec. „Dámy a páni, celý tento cirkus bude trvať večne, pretože si nikdy nepriznáte, že ste zlyhali na celej čiare, a klamali ste tejto krajine od samého začiatku. Hovoríte ľuďom, že lôžok na JIS-kách je nedostatok len kvôli prípadom korony, a strašíte ich. Desíte ľudí. Klamete im a vytvárate umelý nedostatok. A tento strach vyvolávate úplne vedome, pretože ľudia, ktorí sa boja, sa dajú ovplyvniť. A práve to je váš zámer,“ prízvukuje nemecký poslanec, za čo si vyslúžil nielen potlesk, ale asi aj protesty jeho kolegov, ktorí s ním nesúhlasia.

Šokujúce slová kardiologičky Hanáčkovej. Chystáte sa dať sa zaočkovať experimentálnou vakcínou proti COVID-19? Tak jej slová berte veľmi vážne! (VIDEO)

Teraz chcete urobiť tú najväčšiu hlúposť, akú môžete v tejto situácii urobiť

Nahnevaný poslanec ale vo svojej kritike ide ešte ďalej. „Pred rokom sme mali v Nemecku 20-tisíc obsadených lôžok na JIS-kách a 6-tisíc voľných lôžok. Dnes, presne o rok neskôr, máme iba 2,5 tisíc voľných lôžok. Je toho stále menej. A viete koľko máme obsadených lôžok? 20-tisíc, teda rovnako ako vlani! Ale oveľa menej voľných lôžok! A to je tá pravda, ktorá sa za tým skrýva. A v Sasku-Anhaltsku je situácia ešte prekérnejšia, lebo tiež máme menej voľných lôžok, iba tretiu toho ako pred rokom, ale v súčasnosti ich máme menej obsadených ako pred rokom. Inými slovami, zníženie tu bolo ešte výraznejšie. A to preto, lebo zo starostlivosti vyháňate stále viac ľudí,“ konštatuje poslanec, podľa ktorého celý nedostatok v zdravotníctve, ktorý všetci v médiách zvaľujú na COVID, s tým nemá nič spoločné, ale je dôsledkom zachádzania s ošetrovateľským personálom. A to je tiež časť pravdy,“ hovorí nemecký poslanec.

„A teraz chcete urobiť tú najväčšiu hlúposť, akú môžete v tejto situácii urobiť. Teraz chcete zo systému vytlačiť ešte viac zdravotných sestier. A to práve tie, ktoré sú k očkovaniu kritické. A čo s tým urobíte? Situáciu ešte zhoršíte. Zvýšite nedostatok, a potom to celé zvalíte na COVID, aby ste mohli zaviesť nové opatrenia.“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články