18.7 C
Nitra
utorok, 9 augusta, 2022

Mesík si kopol do šéfa lekárskych odborov: Rodičom opichaných detí sa za lojalitu k moci určite tiež niečo ujde. Rodinou Visolajských počnúc!

Slovenskí vládni „odborníci“ držia lajnu očkovať proti koronavírusu všetko a všetkých. Z ich pokoja ich navyvádzajú ani zistenia skutočných svetových odborníkov, ktorí to z viacerých dôvodov neodporúčajú. Oni majú totiž svoju pravdu, z ktorej neustúpia „ani krok vzad“.

Menovať našich „odborníkov“, ktorí presadzujú očkovanie experimentálnymi vakcínami azda vôbec netreba, je ale pozoruhodné, že títo ľudia neuznávajú zistenia špičkových odborníkov, ktorí vo svojom obore niečo znamenajú. Na rozdiel od tých našich, ktorí si z poznatkov a štúdií vyberú len to, čo sa hodí im a vládnym politikom. Mnohí sú navyše platení rozličnými farma firmami, a tak vlastne ani inak nemôžu, pretože by prišli o značný „bočný“ príjem. Svoje o tom vie aj vyštudovaný lekár a analytik bezpečnostných rizík Juraj Mesík, ktorý v statuse spomína jedného z nich – predsedu Lekárskeho odborového združenia Petra Visolajského.

Slovenská vlna omikronu sa podľa lekára Visolajského viac dotkne detí

„Pfizer večne živý… Nevadí, že opichaní sa infikujú, šíria vírus, chorejú a ako muchy zomierajú – je to len a len preto, že im chýbala ešte ďalšia dávka. A samozrejme vďaka neopichaným. A preto hor sa na deti – business must go on! (biznis musí pokračovať – pozn. red.),“ píše v úvode Mesík, ktorý ponúka aj slová jedného z našich „odborníkov“, ktoré boli zverejnené v našej, podľa neho, kontrahovanej tlači. „Slovenská vlna omikronu sa podľa lekára Petra Visolajského viac dotkne detí oproti tomu, ako sme to videli pri predchádzajúcich vlnách.

Mesík varuje: Nikto vás k ruskej rulete so zdravím a životmi vašich detí nemôže prinútiť, a nikto iný ako vy, neponesie za prípadné následky zodpovednosť

„Preto ma mrzí, že kompetentní nedokázali zabezpečiť včasné a širokodostupné očkovanie všetkých detí nad 5 rokov, ktorých rodičia si to prajú,“ povedal na margo očkovania detí šéf lekárskeho odborového združenia. „Čo dodať? 274 000 dávok vírusovej mRNA čaká na propagandov opracovaných rodičov aby ich dali napichať svojim deťom,“ reaguje Mesík, ktorý vzápätí dodáva: „Tetráda servilnosti v časoch viery v „Lenina večne živého“ bola: 1. iskra – 2. pionier – 3. zväzák – 4. komunista. S každým stupňom rástol počet privilégií: len pionieri sa dostali na gymnázium, len zväzáci na vysokú školu, len komunisti do redakcií novín, do škôl za profesorov, alebo na posty riaditeľov podnikov či predsedov MNV (dnešní primátori miest a starostovia obcí).“

Dnešné privilégiá sa podľa Mesíka odvíjajú od demonštrovania viery v Sv. Pfizera večne živého moderným svätým prijímaním. „Iba dva krát opichaní dostanú vycestovacie doložky, možnosť chodiť do školy, euríčka v rôznych úplatkoch, povolenie vstupu do obchodov či reštaurácií, možnosť cestovať hromadnou dopravou a podobne,“ konštatuje vyštudovaný lekár Juraj Mesík a na samý záver statusu dodáva: „Zatiaľ stačí dvojité opichanie – úroveň pionierov – ale milión občanov Slovenska sú už zväzáci s tromi dávkami – zrelí na novú vlnu privilégií. Rodičom opichaných detí sa za lojalitu k moci určite tiež niečo ujde. Rodinou Visolajských počnúc.“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články