15.1 C
Nitra
nedeľa, 26 mája, 2024

Šokujúce slová lekára: Pandémia Covidu by sa dala ukončiť zo dňa na deň!, hovorí doktor Hnízdil

Mnohí vedci, lekári, ale aj ľudia už začínajú chápať – COVID-19 je iba bublina, ktorú potrebuje niekto živiť pre obrovské zisky. Prirodzene, každý ukáže prstom na farmaceutické spoločnosti, ktoré na tom celom ryžujú obrovské milióny. Tí, ktorí hovoria opak, teda že vakcíny sú nezmyslom, sú považovaní za hejterov.

Na skutočnosť, že je pandémia koronavírusu umelo nafukovaná upozorňuje stále viac lekárov prakticky po celom svete. Hoci sú stále považovaní za hejterov ich argumenty, ktoré ponúkajú, hovoria viac ako jasne. Tak, ako to ponúka doktor Jan Hnízdil zo susednej českej republiky.

Argumenty, ktoré vyvracajú účinnosť vakcín, ale aj nosenie rúšok nechce nikto počúvať. Napriek tomu sa nachádzajú stále noví a noví vedci či lekári, ktorí by koronavírus „odpískali“ aj hneď. V diskusnej relácii televízie CNN Prima news, ktorej zostrih zverejnil vo videu Jirka Kudrfalz, to presne takto prezentoval lekár  Jan Hnízdil a tiež doktor Roman Šmucler. Slová oboch celú pandémiu, rovnako ako očkovanie, očkovanie stavajú do úplne iného svetla.

Počúvame o počtoch nakazených, no to nie sú nakazení, ale pozitívne testovaní

Lekár Jan Hnízdil v úvode videa priznáva, že ho najviac prekvapil ten mediálny doprovod, ktorý je okolo Covidu. „Myslím si, že ešte nikdy v histórii nedostala žiadna choroba taký mediálny náboj. Rok a pol sme bombardovaní počtom nakazených či počtom mŕtvych,“ vysvetľuje Hnízdil a dodáva, že najväčší mediálny priestor s najznámejšími komentátormi, na ktorých sa odvoláva vláda, dostávajú profesori Jaroslav Flégr, Václav Hořejší a Jan Konvalinka. „Všetkých troch osobne poznám a so všetkými si tykám. Ani jeden z nich ale nemá medicínske vzdelanie. Jaroslav je evolučný biológ, Václav je molekulárny imunológ a Honza je biochemik. A títo ľudia v živote neboli v kontakte s pacientom,“ hovorí Hnízdil. Oni si podľa neho vôbec neuvedomujú, aké majú ich výroky o mŕtvolách, mrazákoch, lockdownoch či krvi na rukách zničujúci vplyv na psychiku ľudí keď to vidia v médiách.

https://www.nitranoviny.sk/tak-ako-to-teda-naozaj-je-sokujuce-video-z-vyjadreni-profesora-krcmeryho/

„Počúvať toto, alebo bombardovať ľudí týmito správami, má zničujúci dopad na ich zdravie. Tí ľudia začnú umierať iba z toho, aj keby tu ten vírus nebol. Ale on tu je,“ konštatuje lekár, ktorý si vraj myslel, že tie lockdowny a rozličné zákazy sú dôsledkom toho, že vláda to nečakala a zostala prekvapená. Toto ale nejde ospravedlňovať rok a pol. „Myslím si, že oni teraz už tie informácie čo bolo zlé majú, preto si myslím, že tá pandémia by išla ukončiť zo dňa na deň,“ šokuje v relácii Hnízdil. „Denne počujeme počty nakazených, ale to nie sú nakazení, ale pozitívne testovaní. A takýto človek vôbec nemusí byť chorý alebo nákazlivý. Pozitívny test túto informáciu vôbec nedáva, ale ja iba akýmsi vodítkom. Na základe pozitivity by mal byť ten človek vyšetrený či má klinické príznaky, a až potom je možné ho označiť na chorého,“ vysvetľuje prítomným lekár.

https://www.nitranoviny.sk/ako-odolat-a-zdolat-covid-19-tieto-rady-doktora-liptaka-by-vam-k-tomu-mali-pomoct/

Pandémia v Čechách skončí až parlament väčšinou hlasov povie, že skončila

„Ak by sa týmto masovým spôsobom testovalo obrovské množstvo ľudí na akýkoľvek vírus, napríklad obyčajnej nádchy, tak do týždňa tu máte pandémiu. Vo chvíli, keď sa ukončí hon na zdravých ľudí, deti v školách, jednoducho všade, vo chvíli, keď sa prestane testovať, zdravotníctvo sa začne starať o skutočne chorých a nebude aktívne vyhľadávať pozitívne testovaných, je koniec pandémie,“ myslí si doktor Hnízdil, podľa ktorého to ale nemôžeme dopustiť, pretože pokiaľ budú pozitívne testovaní, tak nezdôvodníme tlak na očkovanie. A to nechce nikto z farmaceutického priemyslu počuť. K naozaj vážnym slovám Jana Hnízdila sa pridal aj doktor Romanr Šmucler, ktorý je prezidentom Českej stomatologickej komory.

https://www.nitranoviny.sk/sokujuce-video-ktore-by-ste-si-mali-urcite-pozriet-toto-vam-urcite-nikto-nepovie/

„Pandémia v Čechách skončí až parlament väčšinou hlasov povie, že pandémia skončila. Máme totiž pandemický zákon, to znamená, že buď skončí pandémia hlasovaním v parlamente, alebo skončí expiráciou toho zákona,“ vysvetľuje v úvode Roman Šmucler. Rakúsky kancelár Sebastian Kurz podľa Šmuclera povedal asi najgeniálnejšie to, že v tejto chvíli je Covid súkromná záležitosť a nie verejná. „My máme pre ľudí, ktorí chcú byť očkovaní, očkovacie látky, a sme ich schopní tiež veľmi dobre liečiť, pretože máme vynikajúce lieky. My predsa vieme, že Covid prenášajú aj tí zaočkovaní, tak prestaňme ľuďom hovoriť nezmysly, pretože to vieme z tých štúdií,“ hovorí Šmucler a prezrádza, že v Čechách samozrejme nemajú vysokú incidenciu medzi očkovanými, pretože tých netestujú.

https://www.nitranoviny.sk/desive-rozpravania-lekarov-toto-nam-o-vakcinach-na-covid-19-radsej-nikto-nepovie-sokujuce-video/

Kto roznáša chrípku? Babička v posteli alebo obchodný cestujúci?

„Keď prestaneme testovať aj nezaočkovaných tak zistíme, že vírus zmizol. A dokonca to bude asi tak ako pri každej chrípkovej epidémii, že tí začkovaní, tak ako som i ja, to budú roznášať viac,“ konštatuje prezidentom Českej stomatologickej komory. „Keď je bežná chrípková epidémia tak kto to roznáša? Babička, ktorú to zostrelí a zostane v posteli, alebo nabušený športovec, ktorý je obchodný cestujúci, ktorý si každý deň trikrát smrkne a prejde republiku?“ pýta sa v samom závere video zostrihu diskusnej relácie doktor Roman Šmucler. Odpoveď na to si dá určite každý sám.

https://www.nitranoviny.sk/sokujuce-slova-doktora-liptaka-preco-nam-toto-nikto-nepovie-video/

Šokujúce slová lekára: Pandémia Covidu by sa dala ukončiť zo dňa na deň!, hovorí doktor Hnízdil

Podľa lekára Jana Hnízdila by sa pandémia Covidu dala ukončiť zo dňa na deň! Zdroj: FB Jirka Kudrfalz

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články