23.7 C
Nitra
pondelok, 25 septembra, 2023

Šokujúce slová doktora Liptáka. Prečo nám toto nikto nepovie? (VIDEO)

Jozef Uhlárik

Doktor Peter Lipták sa na verejnosti preslávil tým, že priznal branie úplatkov, ktoré navyše zľahčoval. Do povedomia verejnosti sa však dostal aj odmietaním nosenia rúška či svojím na Slovensku revolučným názorom na vakcináciu.

Šokujúce slová doktora Liptáka. Prečo nám toto nikto nepovie? (VIDEO)
MUDr. Peter Lipták odmieta nielen nosenie rúška, ale aj očkovanie detí. Naopak, ako najúčinnejší liek proti COVID-19 považuje Ivermectin, ktorý ale treba podávať včas. Foto: FB Peter Lipták

Lipták, ktorý má ako praktický lekár 35-ročnú prax, no počas pandémie ani raz nepracoval na oddeleniach s covidovými pacientami. V ordinácii sa s nimi ale stretával, a preto už dávnejšie hovoril, že Ivermectin pomáha v liečbe proti COVID-19. A naopak, nosenie rúška vôbec nepomáha na šírenie koronavírusu, ale že to situáciu jeho nositeľovi ešte zhoršuje. Potvrdil to aj v rozhovore, ktorý urobil na tému koronavírus a očkovanie proti nemu, a ktorý zverejnil vo svojom profile Tomáš Kavčák. 

Baktérie sú najnebezpečnejšie keď človek nosí rúško, lebo sa to v ňom namnoží

Ľudstvo je podľa Petra Liptáka dlhoročne manipulované „autoritami“ a pravda je pri tom pravidelne utláčaná. „Ľudia je nemajú vidieť. Doktor Lipták poukazuje na tento podvod, ktorému, bohužiaľ, väčšina ľudí naletela,“ píše v statuse Tomáš Kavčák. „COVID-19 chorobou určite je. Videl som pacientov, ktorí ho mali, ba niektorí naozaj mali veľmi vážny priebeh a zomierali na. Zľahčovať túto infekčnú chorobu teda nemôžeme, rovnako ako tvrdiť o nej, že vôbec neexistuje,“ hovorí v úvode rozhovoru Lipták, podľa ktorého sa dá voči Covidu správnou životosprávou preventívne pripraviť, a tiež sa dá liečiť.

„Je ale hrozné, čo z neho niektorí spravili, aby sa ho ľudia báli a mohlo sa tak nimi lepšie manipulovať. Napríklad aj testovaním. Áno, tá choroba tu je, ale rozličné celosvetové politické alebo ekonomické skupiny ju zneužili,“ konštatuje Lipták, podľa ktorého strašne veľa ľudí schudobnelo až tak, že umierali od hladu, a pár zase doslova rozprávkovo zbohatlo. „Aj u nás dostala stredná trieda strašnú ranu,“ pridáva kontroverzný lekár.

Mnohí ľudia mali a majú pri nosení rúšok rozličné zdravotné problémy. „Som známy tým, že si o nosení rúšok nič dobré nemyslím, lebo, podľa mňa, sú jednou z príčin, že sa ľudia nakazia, majú ťažší priebeh, až zomrú. Keď sa nakazia a majú vírus v sebe, tým, že majú na sebe rúško nemôžu ho vydýchnuť ani vykašľať, takže všetko koncentrujú v sebe. Tie baktérie sú najnebezpečnejšie keď človek nosí rúško, pretože sa to v ňom namnoží. Možno, že bez rúška by nezomrel, ale s ním áno. Z chrípky vieme, že vírus sa prenáša až na 70% rukami, takže nosenie rúška vírus nieže utlmuje, ale rozmnožuje,“ vysvetľuje šokujúco lekár.

Vírus nešíria ani asymptomatickí ľudia, teda tí, ktorí nekašlú ani nekýchajú

Škodlivosť nosenia rúška je podľa Liptáka aj v tom, že keď komunikujeme, tak sa vlastne nevidíme, čo je drastický zásah najmä do vývoja detí, ktoré prišli a prichádzajú o emócie. „Je to doslova rúškový terorizmus štátu voči ľuďom. Pri odmietaní rúšok sklamali nielen ľudia, ktorí mali proti tomu protestovať, ale aj samotní lekári, ktorí mali vysvetľovať, že ich nosenie je škodlivé,“ hovorí ďalej Ľupták. „Rúško je škodlivé najmä pre deti, pretože všetci dobre vieme, tie vôbec nie sú Covidom ohrozené,“ dodáva lekár, podľa ktorého ten, kto prekonal Covid má to najlepšie očkovanie na svete.

„On má protilátky, má bunkovú aj slizničnú imunitu čo je úplne super. A navyše je štatisticky potvrdené, že deti nielenže tú chorobu nedostanú, ale ju ani nešíria. Okrem toho vírus nešíria ani asymptomatickí ľudia, teda tí ktorí nekašlú ani nekýchajú,“ vysvetľuje ďalej Lipták, ktorý si myslí, že ak budeme ešte ďalej nosiť rúška, bude to mať na deti veľmi zlé následky. A to nielen zdravotné, ale aj mentálne.

Z hľadiska chronických následkov je najnebezpečnejšia vakcína Moderna

Vakcinácia a očkovanie sú podľa Liptáka veľmi zle uchopené z hľadiska medicíny aj zdravotníckej politiky. „U ľudí, ktorí nie sú rizikoví je očkovanie nezmyslom, pretože vieme, že tie vakcíny nie sú normálne, ale experimentálne, ktoré boli veľmi rýchlo vyrobené a technológie sú podozrivé, na čo upozorňuje množstvo svetových vedcov. Napríklad mRNA vakcíny sú dosť nebezpečné, lebo môžu vyvolávať autoimúnne či vznikať rôzne degeneratívne ochorenia, ktoré majú za následok ťažké poškodenie nervového systému“ konštatuje doktor s odvolávaním sa na vedeckú komunitu. „Môže dôjsť aj k porušeniu plodnosti, čo by znamenalo, že náš rod by pomaly vyhynul,“ varuje lekár.

„Po očkovaní na koronavírus v Európe oficiálne evidujú už 14-tisíc úmrtí, ale sú aj ďalšie závažné reakcie,“ pripomína doktor Lipták, podľa ktorého veľa ľudí po vakcinácii zomrelo, lenže sa to zatĺka a vraj to bolo na niečo iné. „V žiadnom prípade by som preto neodporúčal očkovanie detí. Aj proti tomu sa treba postaviť,“ hovorí lekár, podľa ktorého by sa mali očkovať najmä také rizikové skupiny ako sú chronicky chorí, či vekovo starší šudia. „Prirodzene, je si treba vybrať aj vakcínu. Ja by som odporúčal nikdy sa neočkovať Modernou, lebo po nej je najviac úmrtí v Európe. Je na princípe mRNA a z hľadiska chronických následkov je najnebezpečnejšia. Ďalšou, ktorú by som vôbec neodporúčal, a to najmä pre deti, je Pfizer,“ prízvukuje Lipták, podľa ktorého teda mRNA vakcíny určite nie.

Zo všetkých dostupných vakcín sa javí ako najlepší ruský Sputnik V

„Ale sú tu aj vektorové ako AstraZenaca a Johnson&Johnson, ktoré majú nežiadúcu reakciu trombózy, ale tie nie sú najčastejšou príčinou úmrtí ľudí po očkovaní. Tou je šok a ťažká alergia. Očkovať by sa mali iba rizikové skupiny,“ vysvetľuje doktor Lipták, podľa ktorého sa zo všetkých vakcín javí ako najlepší ruský Sputnik V. „Ak by som ja niekomu odporúčal, alebo by som očkoval, tak jedine Sputnikom. Neočkoval by som však všetkých, ale iba rizikové skupiny. A deti určite nie, lebo tie nepotrebujú očkovanie,“ hovorí na záver zaujímavého a miestami šokujúceho rozhovoru doktor Lipták.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články