19.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Skutok sa stal, Ficov domáci sa priznal, teší sa OĽaNO (foto)

Hnutie OĽANO so zadosťučinením prijíma dnešné priznanie Ladislava Bašternáka k spáchaniu podvodu, na ktorý sme v opozícii vytrvalo upozorňovali. Bašternák sa priznal, že je vinný aj v prípade neoprávnenej daňovej vratky asi za dva milióny eur, ktorá súvisela s kúpou bytov v bratislavskom bytovom komplexe Five Star Residence. Zaradil sa tak do dlhého radu ľudí, ktorí dnes svedčia o kriminálnom pozadí vlád Roberta Fica a Petra Pellegriniho.

Skutok sa stal, Ficov domáci sa priznal, teší sa OĽaNO (foto)

„Skutok sa stal, Ficov domáci sa priznal. Dobre sa pritom pamätáme, ako exminister vnútra a Bašternákov obchodný partner Robert Kaliňák hovoril o vymyslených kauzách. S Igorom Matovičom sme museli proti tejto skorumpovanej hydre doslova každý týždeň protestovať pred komplexom Bonaparte, kde obýval Bašternákov byt Robert Fico. Dobre sa tiež pamätáme na to, ako Kaliňák okato bránil vyšetrovaniu a obhajoval tieto primitívne zlodejiny bizarnými tvrdeniami o “dobe cashu”. Boli sme svedkami úplnej bohorovnosti Roberta Fica, ktorý býval v luxusnom byte tohto daňového podvodníka za podozrivo nízke nájomné, pričom všetky jeho zločiny zľahčoval. A ten istý Fico má v sebe tú drzosť dnes zvolávať schôdze na odvolanie súčasného ministra vnútra Romana Mikulca? Napriek mnohým problémom verím, že nástup spravodlivosti je nezadržateľný, čoho dôkazom je aj dnešné priznanie člena tohto smeráckeho dépéháčkarskeho gangu,“ uzatvára Šipoš.

Skutok sa stal, Ficov domáci sa priznal, teší sa OĽaNO (foto)
Skutok sa stal, Ficov domáci sa priznal, teší sa OĽaNO (foto)

Zdroj: TS

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články