10.1 C
Nitra
sobota, 2 marca, 2024

Šokujúce VIDEO, ktoré by ste si mali určite pozrieť! TOTO vám určite nikto nepovie

Jozef Uhlárik

Šialenstvo, ktoré sa strhlo okolo očkovania vo svete, ale aj na Slovensku, je už doslova neúnosné. A najmä to, ktoré vytváranú naši politici a „nezávislí“ vedci. Politikom sa podarilo rozdeliť ľudí na dve skupiny tvrdiac, že oni vlastne nikoho neobmedzujú. A pritom šíria jedno klamstvo za druhým.

Video, ktoré na svojom profile zverejnil kontroverzný doktor Peter Lipták možno mnohým ľuďom otvorí oči. Svoje názory v ňom totiž na očkovanie nerozprávajú ledajakí hoaxeri, ale doktori a vedci z mnohých krajín sveta. Ich názor sa dá zhrnúť do troch slov: „Nenechajte sa očkovať!“

Považujem tieto génové vakcíny za experiment na ľuďoch

 „Nebolo preukázané, že by vakcína proti COVID-19 bola bezpečná a účinná,“ hovorí v úvode videa doktor Andrew Kaufman. „Naviac vám týmto chcem povedať, že ja sa očkovať proti COVID-19 nedám, a nikomu z mojich pacientov túto vakcínu neodporučím. Toto je moja alarmujúca výzva svetu,“ konštatuje na margo vakcinácie doktorka Carie Madej. „Všetko čo vám o vakcínach povedia je ničím z pohľadu medicíny založenej na dôkazoch,“ pridáva sa profesor Igor Gundarov. „Považujem tieto génové vakcíny za experiment na ľuďoch, ktorý je zakázaný. To by znamenalo koniec tejto spoločnosti. Nedopustite to!“ varuje profesor Sucharit Bakhdi.

„Vakcíny používajú syntetické produkty, ktoré zmenia vaše gény, umožnia monitorovať váš očkovací status a vyvolajú nebezpečné chemické reakcie,“ pridáva ďalšie varovné slová doktor Kevin P. Corbett. „Táto vakcína by určite mohla navždy zmeniť váš genetický materiál, váš genetický kód, vašu DNA. A nevieme, čo to so sebou prinesie,“ konštatuje doktorka Elke F. de Clerk. „Nenechajte sa očkovať touto vakcínou. Táto vakcína je nebezpečná,“ odkazuje veľa vravne medicínsky novinár Moritz von der Borch.

Táto mRNA vakcína nepreruší prenos nákazy ani nestimuluje imunitu

„Vedci preto požadujú okamžité ukončenie očkovania proti COVID-19,“ dodáva doktor Kevin P. Corbett. Vo videu sa tiež hovorí, že pracovníci v zdravotníctve nahlásili závažné nežiadúce účinky, pričom opisujú niekoľko smutných prípadov, ktoré sa v skutočnosti stali. Na verejnej diskusii štyroch vedcov sa odkrývala podstata takzvanej novej mRNA vakcíny, ktorá nie je v skutočnosti tradičnou vakcínou. „Musíme si v tom urobiť jasno. Výraz vakcína sa používa preto, aby sa túto vec podarilo prepašovať v rámci výnimiek v oblasti zdravotníctva. Toto však nie je vakcína! Ide o messengerovú RNA vakcínu pokrytú vrstvou tukov, ktorá je dopravená do bunky aby tam začala tvoriť patogén,“ vysvetľuje doktor David Martin a dodáva, že normálna vakcína musí stimulovať imunitu človeka, ktorý ju prijíma, ale tiež musí prerušiť prenos nákazy. „A to táto mRNA vakcína nerobí,“ prízvukuje doktor Martin s dovetkom, že vlákno mRNA, ktoré putuje do bunky, nemá prenosu vírusu zabrániť.

„Keby sme povedali, že dáme ľuďom preventívne chemoterapiu na rakovinu, ktorú nemajú, všetci by sa vám vysmiali, lebo to je hlúpy nápad. Lenže to je presne to, čo sa robí tu. Táto mRNA vakcína je mechanické zariadenie vo veľmi malom technologického balíčku, ktorý sa zavádza do ľudského systému aby aktivoval bunku, a tá začala vyrábať patogén. Ide o chemické patogénne zariadenie, ktoré je v skutočnosti určené k uvoľneniu produkcie chemických patogénov v bunke. Je to zdravotnícky prostriedok, nie liek!“ vysvetľuje ďalej doktor Martin a dodáva, že v tomto musíme mať naozaj jasno aby sme nenaleteli na ich hru. „Lebo ich hra je, že keď o tom budeme hovoriť ako o vakcíne, dostaneme sa do rozhovoru o vakcíne. Lenže toto, podľa ich vlastného priznania, nie je vakcína,“ hovorí vo videu doktor David Martin.

Dostanete injekciu s chemickou látkou, ktorá má spôsobiť chorobu!

„Áno, je to syntetický patogén,“ dopĺňa Judy A. Mikovits. „A ak je to patogén tak to znamená, že z toho budeme chorí. Kvôli tomu bol vyvinutý, aby z neho človek ochorel. Dostanete injekciu s chemickou látkou, ktorá má spôsobiť chorobu! Nie vyvolať imunitne transmisnú odpoveď. Ide o to, aby ste ochoreli, a aby to boli vaše vlastné bunky, ktoré vaše ochorenie spôsobia,“ vysvetľuje ďalej doktor Martin. Takže to spustí autoimunitnú odpoveď? Nevyliečiteľnú chorobu? „Môže ju spustiť a spustí. Okrem iných vecí. Môže priamo spôsobiť aj roztrúsenú sklerózu, Lou Gehringovu chorobu či Alzheimerovu chorobu, lebo práve taká je expresia tejto patogénnej obalovej vrstvy, ale môže urýchliť rozvoj rakoviny,“ šokuje Judy A. Mikovits.

„Je celé desaťročia známe, čo tento mechanizmus môže spôsobiť. Človeku je doslova do tela injekčne vstreknutá infekcia,“ pridáva ďalšiu desivú informáciu vedkyňa Judy A. Mikovits. „Nenechajte sa očkovať!“ varujú vedci a lekári na samý záver šokujúceho videa.

Doplnené: Aj na Slovensku v susednom Česku sú lekári, ktorí očkovaní hovoria zdržanlivo a opatrne. Nie každý je však ochotný prehovoriť verejne a otvorene do médií, pretože sa obávajú spoločenskej a profesijnej diskriminácie. Jednou z nich aj aj česká pediatrička Ulmanová, ktorú sme požiadali o krátky rozhovor, z pochopiteľných dôvodov však odmietla.

Šokujúce VIDEO, ktoré by ste si mali určite pozrieť! TOTO vám určite nikto nepovie

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články