15.1 C
Nitra
utorok, 28 mája, 2024

Slová biochemika Čekana na adresu nezaočkovaných dvíhajú žalúdok. Neuveríte, kam ich posiela a z čoho sa teší (VIDEO)

Toto je už skutočne silná káva. Tak nielenže tým, ktorí sa nedajú zaočkovať experimentálnymi vakcínami nadávajú do antivaxerov, dezolátov, opíc a iných, ešte im aj prajú zlé a chcú ich vysťahovať do Afriky. Nad týmto normálnym ľuďom už skutočne zostáva rozum stáť.

Slovákov odmietajúcich sa podvoliť diktátu povinného očkovania a žiadajúcich verejnú diskusiu na tému experimentálne vakcíny nazývajú naši koaliční politici a ich „odborníci“ všetkým možným. Smutné, ale realita týchto dní, týždňov aj mesiacov, ale to, čo vypustil z úst biochemik Pavol Čekan je už silná káva. Jeho slová, ktoré vyslovil cez videohovor s inými „odborníkmi“ zverejnila vo videu na svojom profile Ľudmila Pašková. Na jeho slová sa nedá povedať nič iné iba to, čo sa zvykne hovoriť, teda že „laik žasne a odborník sa diví!“

Budeme ich dávať dole z internetu, vôbec z bežného života

A najsmutnejšie na tom celom je, že na jeho „neuveriteľne múdrych“ slovách, ako budú brať nezaočkovaným ich ľudské práva, sa ostatní „odborníci“, lekári, epidemiológovia a biochemici skvelo zabávajú. „… ja verím že ten, čo to teraz napísal v júni môj PCR test bude naňho použitý, lebo ten COVID bude mať. A ja sa na to teším, ďakujem mu, zarobí mi 5 eur. A ja sa z tohto strašne teším,“ hovorí Čekan, pričom šéf lekárskych odborov Peter Visolajský, virológ Boris Klempa, matematik Richard Kollár aj infektológ Peter Sabaka sa na to veľmi dobre zabávajú.

Premiér sa zastáva vedcov a lekárov, naštvaní ľudia ho za to poriadne „sfúkli“

„Budeme ich dávať dole z internetu, vôbec z bežného života, budú chodiť zarúškovaní, náhubky budú mať a ja sa budem z toho tešiť, a znovu ďalší PCR test jeho, ba možno aj jeho kamaráta, s ktorým si možno pri pove povedia, že vedia o Covide viac ako my všetci dokopy. Ja sa z toho budem tešiť…“ pokračuje v neuveriteľnej „zábave“ Čekan, podľa ktorého, našťastie, týchto hoaxerov a obmedzených ľudí ochránia oni, viacrozumní. „A oni budú potom o 10 rokov znovu hovoriť to isté, ale my našťastie už budeme vedieť a budeme ich chrániť. Majú veľké šťastie, že je tu kopec rozumných ľudí, ktorí ich chcú chrániť, nielen seba. A preto títo ignoranti, títo samoľúbi sebci, tí internetoví králi, ktorí sedia doma a nemajú iné problémy, môžu si takto vypisovať aj pri naše, siahodlhej dvojhodinovej diskusii,“ pridáva Čekan.

Špičkové vysvetlenie imunológa Jiřího Šinkoru o Covide, vakcínach a očkovaní. Prečo nám TOTO naši „odborníci“ zamlčujú? (VIDEO)

Len urážky a nič iné iba urážky. Žiaden záujem diskutovať, alebo chápať

„Sú rozvojové krajiny, kde bude naozaj problém, lebo nie každý má Európsku úniu,“ chcel sa zapojiť do diskusie Kollár keď mu Čekan skočil do reči s ďalšou „skvelou“ myšlienkou. „Tam pošleme do tých rozvojových krajín všetkých čo sa nechcú dať zaočkovať.“ A Kollár mu vzápätí zakontroval: „Alebo prebytočné PCR testy.“ Ani to ale Čekanovi nestačilo. „Tam by som poslal naozaj tých čo sa nedajú zaočkovať, že nech sa páči, že kľudne. Tam ich privítajú s náručou, že tam si to nechajú vysvetliť čo je ten Covid-19,“ zaklincoval na koniec zostrihu videa biochemik Pavol Čekan. No čo poviete? Nezdvíha sa vám z toho žalúdok?

Diskutujúcim, ktorí na video zareagovali určite. „To je dement,“ vyjadril sa na adresu Čekana Emil Pokrivčák. „Mengeleovc.,“ pridal sa Miro Poprádi. „To nie je výkvet, tam je škodoradosť…,“ dodáva Anita Bartos. „Len urážky a nič iné iba urážky. Žiaden záujem diskutovať, alebo chápať prečo sa niekto nemôže dať zaočkovať. Iba nadávať a obmedzovať. Nie a nie a stále si idú svoje aj po roku: Všetci nezaočkovaní sú chudáci, hoaxeri, negramotní, idioti a neviem čo ešte. Smutná doba hlúpych ľudí,“ skonštatovala Janka Beganyiová.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články