15.4 C
Nitra
streda, 10 apríla, 2024

Smutný príbeh Terezy Šaradinovej o tom, čo jej spôsobilo očkovanie proti COVID-19 (VIDEO)

Očkovanie… Čoraz viac sa hovorí o zdravotných problémoch ľudí, ktorí sa nechali očkovať proti covidu, no po dvoch, troch dávkach, začali mať vážne zdravotné problémy.

Jednou z nich je aj mladá Češka Tereza Šaradinová, ktorá teraz trpí zdravotnými následkami a zlyhaním jej imunitného systému. O svojich starostiach porozprávala nadačnému fondu Svedomie národa, ktorý ho zverejnil vo videu na svojej stránke.

Priamu súvislosť tu spomínaných zdravotných problémov s očkovaním nemožno so stopercentnou istotou potvrdiť, ale nemožno ju ani vylúčiť. Naším cieľom je rozprúdiť upieranú diskusiu v odborných i laických kruhoch a podporiť spoločnosť, aby prestala zatvárať oči nad problémami, ktoré so sebou môže niesť plošné nasadenie experimentálneho liečivá (podľa SPC) – vakcíny. Všetky vyššie spomenuté liečebné postupy je možné aplikovať výhradne na odporúčanie a pod dohľadom lekára po zhodnotení zdravotného stavu každého pacienta, upozorňuje svedomi-naroda.cz.

Dodnes má neurologické problémy, srdcové arytmie…

„Najradšej by som ten deň vymazala z kalendára, keby to šlo,“ spomína si 26-ročná Tereza Šaradinová na deň, keď si zašla na tretiu dávku očkovania proti Covidu. Hoci mala už po predchádzajúcich dávkach hnačky a zvracala, nevidela v tom súvislosť. Aj jej lekár jej povedal, že pri tretej dávke „možno očakávať malú bolesť v mieste vpichu“. Čoskoro po aplikácii sa však u Terezy objavil prvý kolapsový stav a skončila na pohotovosti. Ako hovorí, dodnes má neurologické problémy, srdcové arytmie, ťažký reflux, záchvaty hnačiek, migrény a zhoršil sa jej aj zrak. Na pohotovosti skončila v priebehu posledného roka niekoľkokrát, no lekári ju mali spočiatku za blázna a simulanta. 

Iba 13-ročný chlapec z Paríža oslepol už po prvej dávke experimentálnej vakcíny

Trvalo pol roka kým našla kardiológa, ktorý ako prvý uznal, že jej problémy sa objavili po očkovaní, a uviedol to aj do lekárskej správy. Svoju pôvodnú motiváciu nechať sa očkovať Tereza vysvetľuje tým, že posledné tri roky jej života boli náročné. Spadla do mainstreamovej starostlivosti, išla v systéme a o veciach, respektíve súvislostiach vôbec nepremýšľala. Má vysokofunkčný autizmus a fungovanie v systéme je teda pre ňu v niektorých ohľadoch náročné. Aj ona ale napokon podľa davovej psychóze, zastrašovaniu a lákaniu „odborníkov“, že vakcína (experimentálna) je to, čo problémy s Covidom vyrieši.

Príbeh Slováka Juraja Orsága o zdravotných následkoch a zlyhaní systému

Považuje za svoju povinnosť porozprávať svoj príbeh

Jej dôveru v očkovanie podporilo aj vychvaľovanie zaočkovanosti v Izraeli, kde Tereza, ktorá pochádza zo židovského prostredia, predtým niekoľko rokov žila. Navyše sa bála, že keď jej vyprší platnosť certifikátu, nebude môcť dochádzať na kliniku čínskej medicíny, ktorá jej v tom čase pomáhala. Keď ale začali jej zdravotné problémy, nedokázala nájsť žiadne relevantné informácie v slovenčine. Začala teda študovať zahraničné zdroje a všetko sa jej podľa jej vlastných slov začalo spájať. „Už sa trápim viac ako rok a považujem za svoju povinnosť porozprávať svoj príbeh, aby sa o týchto veciach hovorilo a vedelo,“ priznáva mladá žena vo videu, ktoré je zaujímavé a každý, kto si ho pozrie až do konca môže rozmýšľať, do akej miery aj on či ona podľahli davovej psychóze a tlaku súvisiacemu s očkovaním, ako sa cíti, ale aj to, či mu jeho krok dať sa XY krát zaočkovať stál za to, aby sa teraz obával nielen o svoje zdravie, ale aj o svoj život

Michal KLÍMA: Kolosálna chyba covidizmu, DOBRO prešlo do ZLA

Tereza otvorene hovorí, že by si želala, aby hlavne mladí ľudia v jej veku nepodliehali manipulácii, že treba niekoho ochrániť za cenu ohrozenia vlastného zdravia. Aj preto sa svojou otvorenou spoveďou rozhodla pripojiť k ďalším ľuďom, ktorí zdieľali svoje príbehy v dokumente nadačného fondu Svedomia národa Bodkované príbehy. Redakcia fondu vyhlasuje, že priamu súvislosť tu spomínaných zdravotných problémov s očkovaním nemožno so stopercentnou istotou potvrdiť, ale nemožno ju ani vylúčiť. Cieľom nadačného fondu Svedomia národa je rozprúdiť upieranú diskusiu v odborných aj laických kruhoch a podporiť spoločnosť, aby prestala zatvárať oči nad problémami, ktoré so sebou môže niesť plošné nasadenie experimentálneho liečivá (podľa SPC) – vakcíny. Všetky vyššie spomenuté liečebné postupy je možné aplikovať výhradne na odporúčanie a pod dohľadom lekára po zhodnotení zdravotného stavu každého pacienta. 

YouTube video

Kto je Tereza Šaradinová
Dvadsaťšesťročná Tereza pochádza z Prahy. Vždy sa nejako odlišovala od svojich rovesníkov, nezapadala do kolektívu, ale mala väčšinou šťastie na podporujúcich pedagógov. Väčší náraz prišiel až v dospelosti a vo svojich dvadsiatich rokoch zistila, že má vysokofunkčný autizmus, čo jej spätne osvetlilo jej problémy zapadnúť do systému. Chcela sa profesionálne venovať klasickému spevu a baletu, ale jej plány nevyšli. Časť štúdií absolvovala v Izraeli, na ktorý dodnes rada spomína. Po návrate do Česka sa chcela zapojiť do pracovného procesu, ale nenašla také pracovné prostredie, ktoré by vyhovovalo jej niektorým špecifickým nárokom. Aktuálne je v invalidnom dôchodku.

Máte zdravotné problémy, ktoré pripisujete očkovaniu? Dajte nám o sebe vedieť na redakcia@nitranoviny.sk.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

1 komentár

5 1 hlas
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
1 Komentár
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Juraj Orság
1 rok späť

Cloveku je az zle, ked to cita. Vas pribeh je naozaj velmi smutny…
Drzim Vam paste, aby ste sa z toho vsetkeho co najlepsie pozviechali.
Toto zlo, tuto tyraniu a ublizovabnie musime zastavit !!!

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

1
0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x