21.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Príbeh Slováka Juraja Orsága o zdravotných následkoch a zlyhaní systému

Príbeh Slováka, pána Juraja Orsága o zdravotných následkoch a zlyhaní systému, zverejnil najnovšie portál svedomi-naroda.cz.


„Veril som lekárom, ale moja bezhraničná dôvera v biely plášť je navždy preč,“ hovorí Juraj Orság, jeden z protagonistov chystaného dokumentu Tečkované příběhy.

Radačovský sa rozohnil v europarlamente. Podal si sudcov Najvyššieho súdu USA aj poslancov z Renew (VIDEO)

Pán Orság je biomedicínsky inžinier a manažér, ktorý sa pre očkovanie proti covidu rozhodol preto, že bez neho by nemohol plnohodnotne vykonávať svoju profesiu.

Bol zvyknutý žiť aktívne, behával každý deň aj osem kilometrov, venoval sa bojovým umeniam. Po aplikácii prvej dávky vakcíny vzápätí pred zrakmi lekárov skolaboval, napriek tomu ho systém donútil nechať si aplikovať aj druhú dávku.

Michal KLÍMA: Kolosálna chyba covidizmu, DOBRO prešlo do ZLA

Lekári mu odmietli napísať kontraindikáciu. Po druhej dávke sa u neho podľa jeho slov naplno prejavili závažné zdravotné problémy. Až 150-krát denne strácal vedomie, trpel úpornými neustávajúcimi migrénami, nemohol byť ani sám v byte, nieto niekam chodiť. „Verím už len ľuďom. Ak je nejaký lekár aj človek, tak mu verím, ale musím si to najskôr overiť. A spočítal by som ich na prstoch jednej ruky,“ konštatuje Juraj Orság.

Príbeh Slováka Juraja Orsága o zdravotných následkoch a zlyhaní systému

S problémami, ktoré sa u neho prejavili po vakcinácii, obišiel Juraj Orság množstvo lekárov. „Nikto mi nepomohol, konverzácia končila vo chvíli, keď som povedal, že tie problémy mám od očkovania,“ rozpráva. Po čase sa dostal do starostlivosti neurológa, ktorý nasadil liečbu, ktorá čiastočne zaberala a okrem iného znížila frekvenciu epizód straty vedomia asi na 15 denne.

„Skutočný pokrok nastal až vo chvíli, keď som sa dostal k lekárkam, ktoré v liečbe používajú protokol FLCCC. To bolo v apríli tohto roku, odvtedy beriem pre dohľadom lekárky lieky a doplnky podľa toho protokolu a dnes som tak na 95 až 98 percentách pôvodného zdravotného stavu“, hovorí Juraj Orság s tým, že na konci marca mal ešte problém ujsť dvesto. metrov bez kolapsu a že je vďačný za to, že našiel lekárku, ktorá mu pomohla.

Kto je Ing. Juraj Orság


Juraj Orság pochádza z Rimavskej Soboty. Vyštudoval biomedicínske inžinierstvo na Vysokom učení technickom Brne. V rámci štúdia absolvoval aj niekoľko semestrov na Lekárskej fakulte. Po štúdiu pracoval na onkológii, kde bol zodpovedný za výpočty ožarovacích dávok. Po niekoľkých rokoch profesiu zmenil a prešiel do oblasti informačných technológií. Postupne sa vypracoval do manažérskych pozícií, v ktorých pôsobí dodnes, s výnimkou výpadku spôsobeného jeho akútnymi zdravotnými problémami v minulom a tomto roku.

Juraj Orság žije v Rimavskej Sobote, je ženatý a má syna. Kvôli tomu, čo sa mu stalo, pocítil následky nielen zdravotné a materiálne, ale aj sociálne. „Veľa ľudí, ktorí sú očkovaní, ma dnes neznáša, pretože som ‚antivaxer‘, odpadlík. A neočkovaní ma zase neznášajú, pretože som očkovaný. Mám toho už dosť, poďme toto šialenstvo zastaviť,“ vyzýva.

YouTube video

Priamu súvislosť tu spomínaných zdravotných problémov s očkovaním nemožno so stopercentnou istotou potvrdiť, ale nemožno ju ani vylúčiť. Naším cieľom je rozprúdiť upieranú diskusiu v odborných aj laických kruhoch a podporiť spoločnosť, aby prestala zatvárať oči nad problémami, ktoré so sebou môže niesť plošné nasadenie experimentálneho liečivá (podľa SPC) – vakcíny. Všetky vyššie spomenuté liečebné postupy je možné aplikovať výhradne na odporúčanie a pod dohľadom lekára po zhodnotení zdravotného stavu každého pacienta.

Zdroj:

Příběh Ing. Juraje Orsága, protagonisty chystaného dokumentu Tečkované příběhy, autor Viktor Baroš

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články