16.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Právnik Géci aj Slováci sa zastali perzekvovaných lekárov a zhodujú sa: Títo skutoční lekári im „kazia“ ich kšefty, preto ich potrebujú umlčať

Tak toto je už skutočne cez čiaru. Namiesto odbornej diskusie v médiách sa Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou spolu s Ministerstvom zdravotníctva rozhodli perzekvovať lekárov, ktorí nesúhlasia s ich názormi na očkovanie a na málo účinné experimentálne vakcíny. A tomuto sa u nás hovorí – demokracia.

Rozhodnutie Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou zriadiť akúsi etickú komisiu, ktorá by sa „venovala“ nelojálnym lekárom, teda tým, ktorí sa odmietajú podieľať na nútení ľudí dať sa zaočkovať experimentálnou vakcínou proti COVID-19, ale radšej svojich pacientov proti tejto chorobe liečia vyvolalo u množstva ľudí doslova pohoršenie. Postavil sa za nich v statuse nielen právnik Marek Géci, ale aj diskutujúci Slováci, ktorí odmietajú takýto spôsob nátlaku na lekárov, ktorí sa nielen usilujú povedať pravdu, ale tiež liečiť ľudí aby sa nemuseli dostať do nemocnice a tam bojovať o svoj život.

Príde aj na tie špiny čas, nič netrvá večne!

„Nechať verejne prepierať lekárov na stránke Ministerstva zdravotníctva (MZ) bez toho, že by im niekto preukázal niečo protiprávne, považujem za vrchol zbabelosti a neúcty,“ konštatuje hneď v úvode Marek Géci, ktorý priznáva, že jedného z pätice perzekvovaných lekárov, doktora Janca pozná osobne a považuje ho za obetavého človeka, lekára, ktorý neraz pomohol zdravotne. „Ak  som potreboval, aj mne. Minister Lengvarský by mal sám odstúpiť a prijať fakt, že toto je už cez…,“ končí svoj statuse právnik Géci, ktorý pod ním ešte dodáva: „Použiť oficiálnu stránku MZ a použiť ju na dehonestovanie lekárov, ktorí doteraz neboli súdom označení za to, čo im pripisuje MZ, považujem za hrubé zneužitie kompetencií na MZ. Ospravedlnenie je to najmenej čo by mal minister zrealizovať v krátkom čase a za nezvládnutie svojej funkcie ,,zaveliť“ na odchod…“ Prirodzene, diskutujúci pod statusom Mareka Géciho si serítku pred ústa pri kritike nielen ministra Lengvarského, ale aj celej vlády, nedávali.

ÚDZS: Táto inštitúcia chce preverovať dlhoročných lekárov, ktorí spochybňujú očkovanie…

„To, čo sa v dnešnej dobe superhypnózy deje je to, že táto vláda užitočných hlupákov, na pokyn svojich skrytých vládnych pánov, má za úlohu rozložiť v spoločnosti všetko, čo má nejakú hodnotu, nejaký zmysel, aby bola spoločnosť úplne ovládnuteľná. Je to dlhodobo pripravovaný plán. Nikto z nich neodstúpi, majú noty a idú podľa nich aj cez mŕtvoly,“ konštatuje Mário Oláh. „Krátka história tejto vlády ukazuje, že za jedného odvolaného šialenca, táto vláda vygeneruje ďalšieho, ešte horšieho šialenca. Je to hydra a osekávanie jednotlivých hláv ju iba posilňuje. Kto vie ako na túto hydru, nech napíše,“ odkazuje Slovákom Stano Kamenský. „Táto vláda má za úlohu zničiť všetko a lekárov, čo vravia pravdu a nedali sa kúpiť, idú dehonestovať. Čo si myslia tí zapredanci, že Slováci sú hlúpi? Príde aj na tie špiny čas, nič netrvá večne,“ odkazuje Mária Praženková.

Lekári, ktorí nebudú lojálni k očkovaniu a chcú liečiť budú perzekvovaní a pokutovaní! Na „čiernej“ listine sú už prví piati

Lekár, ktorý lieči, idú ho stíhať a ten, kto nelieči, je chránený

„MUDr. Liptáka poznám osobne 30 rokov a je to veľmi dobrý všeobecný lekár. Cely život sa vzdeláva v medicíne a v tomto období korony, vyliečil svojich pacientov. Nedám na neho dopustiť. Táto vláda všetko, čo je dobré, likviduje,“ píše Dada Kis. „Tak tak, ja osobne poznám pána MUDr. Hrušovského a je to lekár na pravom mieste, ktorý skutočne lieči, záleží mu na zdraví ľudí a hlavne človek s veľkým srdcom. Minister mu nesiaha ani po členky a toto im prekáža môže sa hanbiť za svoje konanie, ale to sú ľudia bez svedomia. A ešte na margo pána doktora Hrušovského, je to TOP odborník v oblasti hepatológie na Slovensku, za čo bol ocenený, tak minister nech sa klania takejto osobnosti,“ pridáva sa Marianna Chyliková. „Lengvarskému za zradu guľku!!!! Veď vojaci to tak majú, že?!!! Veď porušil prísahu, ktorú zložil ako budúci lekár!!! On má za úlohu ako minister dbať aby lekári liečili chorých, aby lekárska starostlivosť bola pre všetkých ľudí a nie aby presadzoval opichávanie zdravých ľudí látkou, za ktorú nenesie zodpovednosť ani sám výrobca. A ešte aj sám podporuje segregáciu neočkovaných. A s tými nemocnicami to pohnojil úplne!!! Je mi z neho na „blití“!!!“ netají Anton Rolik.

Dokedy nás chcú klamať? Desivé slová doktora Maloneho, ktorý vynašiel mRNA technológiu. VIDEO, ktoré vás určite prinúti zamyslieť sa

„Je neuveriteľné, že inštitúcia, ktorá by mala riešiť spochybnenie spôsobov liečenia, chybné zákroky, operácie, ktoré skončili s fatálnymi následkami alebo smrťou toto nerieši, ale bude tu riešiť lekárov, ktorí si stoja za svojim a v tejto pekelnej dobe majú tú odvahu ľuďom presne a pravdivo vysvetliť o čo tu ide, budú lynčovať?!!! Prosím Boha aby sa všetko rozpadlo na prach a zmizlo na smetisko dejín!!!“ pridáva Kate Virág. „Tak lekár, ktorý lieči, idú ho stíhať a ten, kto nelieči, je chránený. Celé zle. O koľko menej ľudí mohlo byť v nemocniciach keby ich liečili,“ zamýšľa sa Katarína Igatová. „Už sme v štádiu, kedy sa neodvoláva, neprotestuje, neštrajkuje, ale KONÁ!!!! Všetkému, čo sme doteraz podnikli, sa len smiali a ďalej hrali svoje vražedné divadlo. Bohužiaľ, s NAMI!!!!“ hnevá sa v diskusii Juro Jánošík.

MUDr. Soňa Peková: Kam sa uberá naša spoločnosť? Hovorí o zverejnených dokumentoch o účinkoch vakcín

Raz sa karta otočí a za všetko zlé budú pykať!

Títo… SKUTOČNÍ LEKÁRI im „kazia“ ich kšefty, preto ich potrebujú umlčať. Ja pred nimi smekám klobúk a držím im palce aby sa nevzdali a bojovali ďalej proti tejto zapredanej psychovláde na čele s tzv. prezidentkou. Raz sa karta otočí a za všetko zlé budú pykať,“ myslí si Miriam MK. „Pán Géci, prečo nikto nedal ešte trestné oznámenie za úmyselné šírenie nebezpečnej choroby COVID-19 pre režim OP, keďže očkovaný môže dostať COVID-19 aj ho prenášať aj naň umrieť? U prekonaných je to omnoho zriedkavejšie, čo môže byť dokonca vadnými testami. Je to pravdepodobne úmyselné šírenie tejto choroby vládou a „odborníkmi“,“ píše v diskusii Janko Hraško. „Že by sa aj naša vláda upísala diablovi? Hrozne sa to počúva,“ dodala Slavomíra Čurillová-Balcová Ramsová, ktorá pridala aj link (TU) na video, ktoré je rozhodne veľmi zaujímavé.

https://www.facebook.com/zdenko.rosina/videos/433004828317594

Zuzana Zuska Zusková napísala siahodlý diskusný príspevok, ktorý je ale naozaj k veci. „Zo štátnych peňazí nakúpili na jar cca 10 000 000 experimentálnych vakcín proti variante alfa COVID-19 na realizáciu experimentu firmy Pfizer zo zámoria, teda štandardne by to malo byť podávanie tejto experimentálnej látky osobám, ktoré sa firme podarí na Slovensku do experimentu dobrovoľne získať, po informovaní o riziku, spravidla za nejakú finančnú odmenu, s tým, že firma v experimente zisťuje účinnosť a bezpečnosť použitia jej produktu na ľuďoch a bezpečnosť experimentu obvykle garantuje firma. A podľa výsledkov experimentu sa buď táto liečebná metóda zavedie do praxe, alebo sa zavrhne ako neúčinná alebo nebezpečná. V prípade, že dôjde k poškodeniu zdravia alebo k úmrtiu v súvislosti s týmto experimentom tak výrobca finančne odškodňuje postihnutých alebo pozostalých podľa dopredu dohodnutých podmienok a samozrejme takýto smrteľný experiment sa musí okamžite zastaviť. Ale prečo tento experiment zahraničnej firmy financuje štát? A ako je možné, že štát nakúpil z verejných zdrojov také obrovské množstvo nepreverenej vakcíny, ktorá je dokonca dnes už zastaraná a nechráni proti novým mutáciám vírusu? Veď dnes tu máme už omicron! Pre koho je vakcína proti alfa variante?

Českí lekári sa už zobúdzajú, kedy tak urobia aj tí naši? TOTO video by ste si mali pozrieť a vypočuť!

Preto aby naplnili obchodnú dohodu s farmaceutickou firmou sú do tohto experimentu ľudia nasilu hnaní vládou, drastickým obmedzovaním ľudských práv nezaočkovaných? A účinnosť a bezpečnosť vakcíny pritom negarantuje výrobca, lež samotná laická verejnosť, konkrétni očkovaní ľudia si aj účinnosť a aj bezpečnosť musia garantovať sami, ako keby oni tú vakcínu vyrobili a mali z jej predaja zisky. Majú znášať tak všetky následky experimentu farmaceutickej firmy cudzieho štátu. Najprv ich donútia aby písomne prevzali zodpovednosť za účinnosť a predovšetkým aj za bezpečnosť vakcíny a až potom ich zaočkujú postupom, ktorý je v rozpore s v SR platnou vyhláškou o očkovaní, teda nezákonne. To čo podpisujú pacienti nie je štandardný informovaný súhlas. Chýbajú v ňom informácie o všetkých známych rizikách a naopak v časti záruk, nie je uvedený štandardný text, že výrobca bude znášať odškodnenie v prípade nežiadúcich reakcií, ale je tam uvedené, že následky si ponesie každý sám bez akéhokoľvek odškodnenia.“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články