16.1 C
Nitra
nedeľa, 23 júna, 2024

Pani Čaputová, riešte problémy ľudí, od toho ste platená! Odkazuje hlave štátu Blaha

Slovensko už druhý deň žije kauzou, aká tu ešte nebola. Poslanec parlamentu a predseda strany Život Národná strana Tomáš Taraba napísal krátky status, v ktorej dcéru prezidentky Čaputovej nazval top modelkou. A tým doslova otvoril Pandorinu skrinku.

Do Tarabu sa pustila nielen prezidentka, ale aj koaliční politici, ktorí si hlavu štátu bránia ako oko v hlave. Ostatne, rovnako ako ona ich. Úplne opačne celú kauzu vnímajú bežní ľudia a tiež opoziční politici. Patrí medzi nich aj Ľuboš Blaha, ktorý v statuse k danej veci napísal poriadne ostré slová. Podľa neho sa kauza Čaputovej dcéry zapíše do dejín. Nie však do dejín štátu, ale do dejín psychológie, pretože to, čo sa okolo nej odohráva je čisté psycho.

Zuzana Čaputová odkryla svoju pravú tvár – tvár sebeckej a sebastrednej ženy

„Chvíľkami som nadobúdal pocit, že Tarabov status je najväčšou tragédiou 21. storočia hneď po hladomore v Etiópii,“ začína svoj status podpredseda Smeru-SD. „Ak Taraba napísal, že Čaputovej dcéra je nádejná top modelka, prečo to niekto chápal ako sarkazmus? Žeby preto, lebo ako top modelka nepôsobila?“ pýta sa Blaha a zároveň dodáva: „Ale nie, to predsa nemôžu priznať, veď práve to vyčítajú Tarabovi, že údajne povedal. Sú v pasci. Buď budú haniť „dieťa“, alebo uznajú Tarabovi, že svoje slová o nádejnej modelke myslel vážne… Šach-mat.“ Podľa smeráka je ešte väčšie psycho to, že Čaputová kričí nech nehodnotia jej maloleté dieťa. „To maloleté dieťa, ktoré pustila na mólo ako modelku, aby iní hodnotili jej krásu – lebo to je údel modeliek. Tak kto je na vine? Žeby nejaký cudzí Taraba? Alebo sama matka?“ opäť kladie Blaha závažné otázky.

https://www.nitranoviny.sk/uz-sa-nebude-hovorit-zena-ale-telo-s-vaginou-ale-aj-menstruujuci-clovek-ci-rodiaci-clovek-sokuje-blaha/

„A úplne najväčšie psycho je, že tu na Slovensku hrozí energetická kríza, fabriky budú prepúšťať, chudobní ľudia rátajú každý cent – a Čaputová nepovie ani fň. Ešte aj kryje vládu a marí referendá,“ soptí podpredseda Smeru-SD, podľa ktorého Zuzana Čaputová odkryla svoju pravú tvár – a bola to tvár sebeckej a sebastrednej ženy, ktorá kašle na ťažké osudy Slovákov a vzťahovačne rieši len bulvárne pletky okolo svojej dcérky. „Všetci sme rodičia a všetci sme citliví na svoje deti. Ale potom, dopekla, neposielam svoje 17-ročné dieťa na mólo. A nerobím jej promo, bez ktorého by o nej nikto nehovoril,“ konštatuje znechutene Blaha a dodáva, že liberálna kaviareň ukázala, čo je zač.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-opat-boduje-vzdelani-a-mudri-ludia-doma-krutia-hlavami-co-za-uboziaci-tu-dnes-vladnu/

Pani Čaputová, to vy ste zlyhali – opakovane a na plnej čiare!

„Jej nezáleží na rodine, naopak – tlieskali, keď deťom brali obedy zadarmo. Tlieskali, keď rodinám brali sociálne istoty. Im nezáleží na maloletých, naopak – fandia vláde, ktorá má medzi sebou pedofila, ktorý údajne maloleté zneužíval. A deťom vnucujú experimentálne očkovanie, aj keď nikto nevie, aké to môže mať následky. Oni kašľú na rodinu. Rodina je pre nich kolektivistický prežitok – sú to liberáli, oni milujú egoistické indivíduá bez citov a empatie. O tom je ten ich americký liberalizmus – je to organizované sebectvo!“ konštatuje smerák, podľa ktorého im navonok záleží na rodine a deťoch iba vtedy, keď ide o ich milovanú Čaputovú.

https://www.nitranoviny.sk/matovic-je-tyran-a-fasista-to-co-urobila-caputova-je-vlastizrada-odkazme-im-zmiznite-burcoval-blaha-video/

„Liberálne hviezdičky sú nedotknuteľné a zvyšok národa nech trpí. O tom to je – o tých hore a o tých dole. Toto sú oni. Segregáciu majú v krvi. Nie, pani Čaputová, nie je mi vás ľúto. To vy ste tomuto svoju dcéru vystavili. To vy ste z nej urobili nástroj politiky. To vy ste ju podhodili verejnosti,“ odkazuje Blaha hlave štátu, pričom v samom závere ešte dodáva: „Nezvaľujte na Tomáša Tarabu to, aká ste matka. To vy ste zlyhali – opakovane a na plnej čiare. Riešte problémy ľudí – od toho ste platená. Nie od toho, aby ste tu vyvreskovali po poslancoch kvôli svojej dcére. Už stačilo, pani Čaputová – preberte sa a prestaňte zneužívať svoju funkciu! Už dosť!“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články