-0.6 C
Nitra
utorok, 7 decembra, 2021

Harabin a Géci bránia poslanca Tarabu. Ľudia nenechali na prezidentke nitku suchú!

Do sporu prezidentka s koalíciou verzus Taraba sa zapojili aj skúsení právnici Štefan Harabin a Marek Géci. Ani im sa totiž nepáči aký hon sa strhol na poslanca parlamentu za to, čo napísal o prezidentkinej dcére. A za Tarabom stoja aj bežní ľudia, ktorí to hlave štátu poriadne „natreli“.

Nezmyselná vojna, ktorá sa rozpútala po statuse poslanca parlamentu Tomáša Tarabu smerom k „top“ modelke, ktorou má byť prezidentkina dcéra nenechala chladnými ani viacerých právnikov.

Harabin a Géci bránia poslanca Tarabu. Ľudia nenechali na prezidentke nitku suchú!

V stručnosti sa dá povedať, že v podstate sa všetci zhodujú v jednom – Taraba nič zlé neurobil a ani nenapísal, kým prezidentka to maximálne prehnala. A nielen ona, ale aj koaliční politici a tiež polícia, ktorá sa do celej záležitosti, kto vie prečo vložila. Vraj to, čo napísal Taraba je šikana! A pritom to, napísal iba to, že sa nám rodí nová top modelka. Harabin aj Taraba sa v statusoch, ale aj v diskusii Slovákov pod nimi zhodli, že jediným vinníkom toho celého je prezidentka Zuzana Čaputová.

Keby deťom ukážete túto pre nich princeznú, budú úprimne kričať PRINC

„Priatelia, Tomáša poznám dlho, rovnako jeho rodinu, je to férový človek a to čo rozpútali médiá a liberálni politici za jedinú vetu v statuse, kde nikde nedehonestuje mladú modelku (dcéru prezidentky) vnímam ako čistú politickú šikanu,“ napísal v úvode statusu právnik Marek Géci a zacitoval slová, ktorými Taraba odštartoval hon na jeho osobu: ,,Po včerajšom dni vieme, že máme na Slovensku novú top modelku.“ A práve pre ne sa na neho spustil doslova hon. „Takže toto označili médiá za šikanovanie pre výzor a kadečo ďalej… V praxi to znamená, že ak napíšete, že rezeň je chutný, oni napíšu, čo ste si v skutočnosti mali myslieť a to, že ten rezeň je prepečený, tvrdý, starý a nechutný…,“ konštatuje sarkasticky Géci. „Tragédia dnešnej totality a prekrúcania. Niekomu sa to dnes hodí na prekrývanie tých skutočných prepáčte za výraz ,,sračiek“, čo sa tu dejú vďaka tejto vláde…,“ končí svoj status právnik Marek Géci.

Harabin a Géci bránia poslanca Tarabu. Ľudia nenechali na prezidentke nitku suchú!
Táto fotka dcéra našej prezidentky a komentár v statuse Tomáša Tarabu odštartovala doslova hon na neho. Zdroj: FB / Tomáš Taraba

https://www.nitranoviny.sk/prezidentka-utok-na-politika-cez-jeho-deti-je-politicke-dno/

V podobnom duchu sa v statuse vyjadril aj exminister spravodlivosti a expredseda Najvyššieho súdu Štefan Harabin. „Rozumiem tomu dobre? Čaputová považuje za dno, keď niekto označí jej dcéru za top modelku? Načo ju potom v tom podporuje, keď označenie top modelka v súvislosti s jej dcérou sama vníma ako výsmech?“ pomyselne krúti hlavou Štefan Harabin. Za Tarabom však stojí aj množstvo Slovákov, ktorí Zuzanu Čaputovú, ale aj jej dcéru, vo svojich diskusných príspevkoch poriadne skritizovali. Človeku sa až chce povedať, radšej tá naša hlava štátu mala byť ticho. „Neviem si pomôcť, rád by som vidiel ženu modelku, ale stále vidím iba transexuálneho ženomuža. Liberálne podsúvanie a ohýbanie krásy a žien na móle. Hovorí sa že deti hovoria pravdu, a keby deťom ukážete túto pre nich princeznú, budú úprimne a jednoducho kričať PRINC,“ poriadne zaťal do živého Rastislav Turčík. „No väčšiu mátohu som dlho nevidel. Prvý dojem, že je to chlapec, hrúza,“ pokračuje v nastolenom trende diskutujúci Jozef Horváth.

https://www.nitranoviny.sk/fmk-ucm-zistila-ze-najviac-sledovatelov-na-socialnej-sieti-ma-zuzana-caputova/

Ak by sa prezidentka neohradila, ostalo by to v tej rovine, že áno „modelka“ „Však Taraba nič zlého nenapísal. A inak je škreta tak čo. Keď neznesie kritiku od ľudí, tak nech sa nepretŕča,“ nešetrila kritikou ani Vlasta Sárová. „Taraba to síce nepovedal, ale ja hovorím vyzerá otrasne. A čo že je dcéra prezidentky????? mne sa nepáči. Ak nechce, aby sa o nej rozprávalo tak nech ju nepretŕča,“ píše rovnako kriticky Marta Ondavská. „Tak to sa ešte slušne vyjadril ja keď som videla to strašidlo až mi zle prišlo,“ skonštatovala Janka Konská. Kardášová. „Nie som expert na ženy, ale až taká šumna neni,“ sršal humorom Marko Polo. „Neviem, o čo ide, ale celá mama. Tiež sa hrabe niekam, kam zrejme nepatrí,“ pridáva sa Ivana Vojtášová. „Zuza nech tú svoju papuľu neotvára! Všetci vieme kto ju platí a koho rozkazy plní!“ odkazuje prezidentke Emília Tisayová. „Ak by sa prezidentka neohradila, ostalo by to v tej rovine, že áno „modelka“.Veď to je určite zámerom jej aj tých, čo ju v tom podporujú. Či majú ľudia reagovať, že fuj, príšera? Áno, je to modelka. A Taraba to prehnal iba v tom, že ju označil za „top“. Médiá komentovali, že sa to dalo čakať, vzhľadom na jej výzor. Tak kto tu nehovorí pravdu??“ konštatuje Ján Vaško.

https://www.nitranoviny.sk/prezidentka-slovensko-treba-vyviest-z-krizy-s-nenavistou-to-nepojde/

„Dnes sa nosí INAKOSŤ. Takže má šancu. Byť takou, aká je. Teraz som ju urazil??? Čaputová si strieľa do kolena,“ myslí si o celej veci Peter Šinka. „Dnes musíte držať hubu… keď poviete svoj názor na niekoho je to šikana… šikana za čo??? To, že podľa jej výzoru naozaj neviem identifikovať či ide o ženu či muža, a to, že prezidentka velebí LGBT komunitu a všetko s tým spojené idú sa s toho všetci posrať… už im podaktorým len nohy trčia z jej zadku. Čo to má byť reklama na trans ľudí???? za to že sa mi to nepáči a poviem svoj názor niekoho šikanujem? OK, tak nech sa stiahne mladá do úzadia a nikto o nej hovoriť nebude. Ako modelka a zverenka vieme koho je jasné, že ju budú ľudia riešiť. A ako čo, to ľudí sto názorov… otras… toto už kde žijeme… naozaj,“ hnevá sa v diskusii Nikinka Polačeková. „Je to o zmýšľaní ľudí… Ak má niekto v srdci nenávisť, tak tam vidí uštipačné podpichovanie (nenávisť či urážku)… ak by mala prezidentka v srdci lásku, videla by v tej vete uznanie… lebo TOP MODELKA je celosvetovo uznávané slovné spojenie na označenie tých NAJ… Ale každý máme svoje zrkadlo, ktoré nám ukazuje čo nás vystihuje… nenávisť alebo láska…,“ zhodnotila v diskusii Zuzana Ondičová Klačková.

Jozef Uhlárik

Prečítajte si tiež

Najnovšie články