12.1 C
Nitra
pondelok, 23 mája, 2022

„Prečo sa politici smelo bavia bez rúšok? Čo oni vedia a my nie? Čo oni majú a my nie?“ pokladá zásadné otázky Belousovová

COVID-19 tu máme už viac ako rok a pol a zomrelo naň na celom svete už čosi viac ako 5 miliónov ľudí. Ale počuli ste, že by naň zomrel nejaký vysoký politik? Zvláštne nie? Čiže „nadľudia“ naň nezomierajú, iba „plebs“.

„Prečo sa politici smelo bavia bez rúšok? Čo oni vedia a my nie? Čo oni majú a my nie?“ pokladá zásadné otázky Belousovová

Áno, viacerí vysokopostavení politici už COVID-19 mali a prakticky bez problémov ho prekonali. Ani jeden, na rozdiel od bežných ľudí, naň ale nezomrel. Prečo? Záhada! A ešte väčšia záhade je to preto, že politici, hoci sú vraj zaočkovaní, sa stretávajú a debatujú spolu bez rúčok. Majú síce plné ústa zodpovednosti, lenže oni robia pravý opak. A práve toto im v statuse vytkla naša expolitička Anna Belousovová.

Jarčuška, Čaputová, pápež, Biden a ďalší si žijú, akoby svetu nevládla žiadna pandémia

„V boji s pandémiou politici často zdôrazňujú slovo ZODPOVEDNOSŤ. Máme byť zodpovední, a preto sa máme zaočkovať. Máme byť zodpovední, a preto máme nosiť rúška. Máme byť zodpovední, a preto sa máme testovať. Máme byť zodpovední, a preto máme dodržiavať už skoro dva roky všetky ich nariadenia.

Tak ma napadlo: A prečo sa tak zodpovedne nesprávajú oni sami?!“ píše šéfka strany Národ a Spravodlivosť, ktorá zároveň položila aj veľmi zaujímavú otázku. „Jarčuška, Čaputová, pápež, Biden a ďalší si žijú, akoby svetu nevládla žiadna pandémia. Zabávajú sa. Zúčastňujú sa stretnutí, summitov a konferencií, kde sú bez rúšok a doslova telo na telo! Žeby naozaj bola Vakcína sloboda?“ pýta sa ďalej bývalá šéfka národniarov a dodáva, že asi celkom nie, keď sú prípady, že nákazu šíria aj zaočkovaní a vážne ochorieť môžu tiež i zaočkovaní.

https://www.nitranoviny.sk/v-cervenom-okrese-vsetci-s-respiratorom-aj-tancujuci-papalasi/

„Správajú sa teda svetoví aj domáci politici NEZODPOVEDNE k sebe aj k svojmu okoliu?! Znovu platí, že vodu kážu, vinou pijú? Alebo ich istota, že sú v bezpečí aj bez rúšok, pramení z niečoho iného? Čo oni vedia a my nie? Čo oni majú a my nie?“ kladie veľmi zaujímavé otázky Anna Belousovová a na samý záver svojho statusu dodáva: „Veď určite by neriskovali svojim zdravím a životmi, ak by bolo len malé percento, že sa ohrozia…“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články