25.1 C
Nitra
nedeľa, 23 júna, 2024

Mutácia „Matovič“ je pre Slovensko vražedná! Dávajte si pozor, varuje Slovákov „vedkyňa“ Belousovová

Jozef Uhlárik

Počty variantov koronavírusu sa utešene rozrastajú. Už ich nevolajú podľa štátov, kde sa začali šíriť, ale podľa písmen gréckej abecedy. V Kolumbii objavili nový variant, ktorý pomenovali gréckym písmenom Mí. Naša „vedkyňa“ Anna Belousovová ale na Slovensku objavila úplne variant.

„Vedkyňa“ Anna Belousovová sa venuje mutáciám už dlhodobo, miesto tých politických teraz presedlala na zdravotnícke. Zrejme sa jej preto „skrížil“ názov jej novo objavenej mutácie koronavírusu, ktorý pracovne nazvala  – Matovič. Viac k svojmu „objavu“ napísala v statuse na sociálnej sieti. Prirodzene, jej nový „objav“ patrične okomentovali aj mnohí diskutujúcich.

Matovič je 100% väčší vírus a nebezpečnejší ako je Covid-19

„Tak, po delte a ďalších písmenách gréckej abecedy tu máme skutočnú pecku medzi vírusmi. Odteraz sa asi budú nové mutácie nazývať podľa politikov.

KORONAVÍRUS Matovič opäť útočí. Táto mutácia „Matovič“ je pre Slovensko vražedná! Dávajte si pozor,“ napísala v krátkom statuse exnárodniarka a šéfka strany Národ a Spravodlivosť Anna Belousovová. A čo na to zo všetkých mutácií už riadne vystrašení Slováci? „Jediná mutácia, z ktorej mám naozaj strach,“ priznáva Tami Tesl. „Pandémia Olajno, a spol. je horší ako týfus…,“ skonštatoval Pavel Bielik. „To by chcelo verejnú výzvu farmaceutickým firmám, aby okamžite začali s vývojom účinnej vakcíny,“ myslí si Alžbeta Smatanová.

Mutácia "Matovič" je pre Slovensko vražedná! Dávajte si pozor, varuje Slovákov "vedkyňa“ Belousovová

„Áno je to pravda. Matovič je 100% väčší vírus a nebezpečnejší ako je Covid-19, teraz Delta a ešte ktovie akú zgerbu si vymyslí…“ súhlasí s expolitičkou Anka Lehotkaiová. „Tento postihnutý chudáčik čoskoro zmizne z politiky, ale jeho žiaci zostanú… myslite na to,“ varuje Slovákov Jana Porázik Kordová. „Pani Anna, čítal som, že tí kreténi z WHO vážne uvažujú o tom, že budúce mutácie neexistujúceho covidu pomenujú podľa súhvezdí nočnej oblohy! To nie je sranda, choré hlavy dokážu všetko,“ prízvukuje v diskusii Štefan Méry.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články