15.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Belousovová o Klusovi: Prečo si každé h…ienko, čo si sadne na policu, myslí, že je torta a s funkciou získava patent na rozum?!

Súčasná koalícia sľubovala po voľbách Slovákom, že do funkcii na riadenie štátu dosadí skutočných odborníkov. A že tu tých „odborníkov“ teraz naozaj máme svedčia aj viaceré ich kroky a vyjadrenia.

Belousovová o Klusovi: Prečo si každé h...ienko, čo si sadne na policu, myslí, že je torta a s funkciou získava patent na rozum?!

Na slovo vzatých „odborníkov“ sa nájdu všade doslova hromady, no v naše vláde ich je ešte o čosi viac ako inde. Dá sa povedať, že všetci vedia všetko (ale dohromady nikto nič). Nuž a podľa toho to tak aj vyzerá. Jedného z nich, štátneho tajomníka na ministerstva zahraničných vecí, Martina Klusa, si v statuse doslova vychutnala expolitička Anna Belousovová.

Klus by pre vlastnú kariéru obetoval aj babku s dedkom

„Slovensko má v tejto vláde toľko odborníkov na riešenie pandémie a iných problémov, že sa divím, prečo tu ešte nie je raj na zemi,“ konštatuje hneď v úvode šéfka strany Národ a Spravodlivosť a bývalá šéfka národniarov. Podľa nej sa tieto dni dal počuť jeden z tých „odborníkov na všetko“, štátny tajomník ministerstva zahraničia Martin Klusˇ, ktorý, v prípade, že sa bude pandemická situácia zhoršovať, povedal. „… pravidlo OTP (očkovaní, testovaní, prekonaní) sa zmení na OP. Nezaočkovaným osobám bude zakázaný vstup do reštaurácií či na športové a kultúrne podujatia.“ Doplniť mal aj zo, že v prípade posledného piateho stupňa by pre nezaočkovaných platil zákaz vychádzania. „Opustiť domácnosť by mohli len pri ceste do práce alebo kvôli zabezpečeniu základných životných potrieb,“ spresnil svoje slová Klus.

https://www.nitranoviny.sk/mutacia-matovic-je-pre-slovensko-vrazedna-davajte-si-pozor-varuje-slovakov-vedkyna-belousovova/

„Podľa tohto vyštudovaného politológa a rekvalifikovaného odborníka na zahraničnú politiku, ktorému ku sláve pomohol hlavne Denník N, je vyššie spomenuté jediný spôsob ako motivovať ľudí, aby sa dali zaočkovať. Dobre čítate! Tu sa už nebojuje s pandémiou, tu nejde o ochranu zdravia zdravých a liečenie chorých, ale tu sa plní nejaký PLÁN OČKOVANIA!“ pozastavuje sa nad Klusovými slovami Belousovová. „A podobrotky, či pozlotky sa tlačí na ľudí, aby sa dali „dobrovoľne“ zaočkovať. Klus mi nápadne pripomína zväzáckych funkcionárov minulej doby, ktorí by pre vlastnú kariéru obetovali aj babku s dedkom,“ smeje sa cez slzy na Klusovi expolitička, podľa ktorej odborníkov na všetko je v tejto vláde nadstav, ale slovenská realita ich usvedčuje z hlúposti.

https://www.nitranoviny.sk/poslankyna-romana-tabak-je-ukazkou-mozgoveho-trustu-olano-smeje-sa-belousovova/

„Prečo si každé h…ienko, čo si sadne na policu, myslí, že je torta a s funkciou získava patent na rozum?!“ končí svoj status dokonalým „klincom“ Anna Belousovová, ktorá ešte dodáva: „Keď budú mať nezaočkovaní domáce väzenie, to zakážu, aby sa s nimi stretávali aj ich rodinní príslušníci žijúci v tej istej domácnosti?! Mladý pán ide trhať rodiny v mene „slobody“, ktorou je ich veličenstvo Vakcína?!“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články