18.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Matovičovi poslanci opäť dostali naložené nielen od Slovákov, ale aj od sestry „veľkého šéfa“ Zuzany Belicovej

Hanbí sa za brata a jeho partičku z politiky? Igor Matovič má vo svojej rodine kritika, s ktorým zrejme nerátal, no môže si za to sám. Jeho slová a činy, ktoré od začiatku sprevádza mohutná kritika Slovákov, sa totiž odlišujú od toho, čo im pred voľbami nasľuboval.

Šéf OĽaNO a minister financií Igor Matovič je jasne najneobľúbenejším politikom na Slovensku. Dôveruje mu len 13% ľudí, pričom nedôveru má až u 85%. Zrejme medzi nich patrí aj jeho sestra Zuzana Belicová, ktorá to už prezentovala vo viacerých statusoch. Tak ako teraz, keď poukázala na odhlasovanie „obrannej“ dohody s USA, za ktorú zahlasovali takmer všetci parlamentní poslanci Matovičovho OĽaNO. Tí však majú teraz z reakcií ľudí strach. Veľký súhlas s jej slovami vyjadrili aj samotní Slováci, ktorí z pomsty ľudí preľaknutým vlastizradcom opäť poriadne naložili.

Majú zlé svedomie, strach z názoru ľudí, a teda „plné gate“?

„Údajne sa poslankyne a poslanci, ktorí hlasovali za zmluvu, ktorá dovolí cudzej americkej armáde prítomnosť na Slovensku, využívanie letísk, vzdušného priestoru a skladovanie zbraní, boja o svoje životy, lebo im ľudia začali oblepovať brány s nápismi VLASTIZRADCA. Nemali by im hromadne občania robiť práve opačne – ďakovať a nosiť kytice domov za to, že nás tak prezieravo svojim hlasovaním ubránili pred nejakým imaginárnym nebezpečenstvom, keď nazvali zmluvu „obranná“? Čoho sa poslanci boja, keď sú na seba hrdí za to, ako hlasovali?“ pýta sa v úvode sarkasticky Zuzana Belicová.

Za toto stáli milióny ľudí v roku 1989 v mraze na námestiach? Aby ste nám sem dovliekli zase cudziu armádu? Soptí Matovičova sestra Zuzana Belicová

„Veď práve teraz by sa nemali báť, keď už sme zmluvou akože chránení, mali by hrdo chodiť po Slovensku so vztýčenými hlavami: „Pozrite, to som ja, ktorý sa tak za vás bil v parlamente, aby tu boli americkí vojaci“ a mali by takto chodiť pešo medzi ľudí bez ochranky a nie o ňu žobroniť políciu, keď sú na seba za to hlasovanie hrdí. No nie?“ pokračuje v sarkazme sestra veľkého šéfa, ktorý sa pred hnevom ľudí radšej vozí v opancierovanom aute. „Jedine, žeby tomu bolo naopak a zo svojho postoja pri hlasovaní by mali zlé svedomie, strach z názoru ľudí, a teda „plné gate“,“ končí svoj status Zuzana Belicová. A čo na to Slováci? Však si časť z ich diskusných príspevkov prečítajte.

Matovičova sestra Zuzana Belicová sa opäť pustila do vládnych politikov. Ľudia s ňou súhlasia a posielajú im tvrdé odkazy

Za svojimi krokmi si treba stáť. Ak sú teda skutočne čestné!

„Čudná vláda a ich poslanci, ktorých nenávidí 90% národa, a ktorí nemôžu chodiť slobodne po ulici aby nedostali po hube za svoje činy. Z toho plynie ,že nerobia nič dobré pre Slovensko, ale iba rektálny alpinizmus voči USA,“ píše Marian Paciga. „Kto seje vietor, zožne búrku… čo chceli, to majú,“ pridáva Viktor Fonfer. „Veď si tlieskali akí sú úžasní, že to schválili, tak nech si teraz zatlieskajú, ako ich ľudia nenávidia ešte viac! Aký požič, taký vráť!! Oni majú zjavne dojem nadradenosti a dokonalosti… Pritom je to úplne naopak,“ nedával si pred ústa servítku Ján Mick. „Ak by ich opľuvali, rozbíjali im okná, vôbec by som sa nečudovala. Nech sa modlia ,že ostáva len pri plagátoch, zradcovia!“ dodáva Libuša Juzová.

Igor Matovič takúto kritiku od sestry Zuzany Belicovej isto nečakal. Ľudia s ňou ale súhlasia a stoja za ňou. Amíkov tu u nás nikto nechce!

„Dokonalým príkladom parlamentného tragéda je Patrik Linhart. Ten sa na sociálnych sieťach „bil do pŕs, že ho nezlomia“ a o dve hodiny sa tešil ako malý chlapec a hlasoval „ZA“. Otázkou je, čo mu sľúbili ,alebo čím ho vydierali… alebo je to len obyčajný klamár a podvodník, ktorý sa chcel svojim postojom zapáčiť voličom, urobiť si reklamu na svoje „bezéčkové projekty“, a potom sa na všetkých zhlboka v…,“ pálil do živého Igor Horváth. „Áno, presne som tak reagovala ja! Za svojimi krokmi si treba stáť, ak som presvedčená, že sú čestné. Ale oni vedia veľmi dobre, že nie a teraz sa vyviňujú a robia zo seba chudáčikov. Nech si to v tých svojich poslaneckých hlávkach pohrkajú a upracú, platíme im 5000 mesačne nie za to aby konali proti nám!!!“ pokračovala v tvrdom tóne Zaza Orsová. (Niektoré komentáre boli skrátené, obsah úplne nevhodný).

Matovičovi poslanci opäť dostali naložené nielen od Slovákov, ale aj od sestry „veľkého šéfa“ Zuzany Belicovej

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články