10.1 C
Nitra
utorok, 27 septembra, 2022

Za toto stáli milióny ľudí v roku 1989 v mraze na námestiach? Aby ste nám sem dovliekli zase cudziu armádu? Soptí Matovičova sestra Zuzana Belicová

Podpis „obrannej“ dohody medzi Slovensko a USA ide do finále. Po podpise v Amerike o nej bude teraz rozhodovať náš parlament, a keď ju podpíše je rad na prezidentke. Že ju nechce väčšina Slovákov? Nič to, tí nie sú podstatní!

„Obranná“ dohoda s USA vyvoláva nestále na Slovensku vášne, pretože ľudia tu Amíkov mať jednoducho nechcú. Ich názor ale našich „mocipánov“ nezaujíma. Proti dohode sa už postavilo veľa opozičných politikov či expolitikov, lenže nič nezmohli, rovnako ako bežní občania. Teraz sa proti nej v statuse stavia aj Zuzana Belicová, sestra Igora Matoviča, ktorá si v ňom servítku pred ústa rozhodne nedáva.

Slovensko má nejakých nepriateľov vo svete?

„Ktovie pred akým nepriateľom nás má chrániť strašne „výhodná“ údajne obranná zmluva s USA? Asi s vymysleným,“ začína Belicová. „Slovensko má teda nejakých nepriateľov vo svete? A prečo? Vďaka hlúposti, primitivizmu a nenávisti niektorých akože „politikov“? Potrebujú si tí primitívni akože „politici“ posadnutí zbrojením, a teda aj zabíjaním ľudí, nepriateľa vymýšľať, aby odôvodnili miliardové výdavky na zbrane z Ameriky a prítomnosť ich vojska na Slovensku?“ pýta sa ďalej Matovičova sestra, podľa ktorej tak, ako veľa ľudí nenávidelo komunistov za rok 1968, keď sem vtedajší politici pozvali spojenecké vojská, tak bude oveľa viac ľudí nenávidieť Čaputovú, Hegera, Matoviča, Naďa, Krúpu, Sulíka, Kollára, Remišovú, Kolíkovú, Šeligu a ďalších z terajšej koalície za to, že sem napriek odporu obrovského počtu Slovákov pozvú cudziu – americkú armádu, tiež akože spojencov.

Dohoda o obrannej spolupráci s USA: Takéto sú podmienky spolupráce najmenej na desať rokov

„O tom som presvedčená. Za toto stáli milióny ľudí v roku 1989 v mraze na námestiach? Aby ste nám sem dovliekli zase cudziu armádu? Nehanbíte sa takto zradiť Slovákov?“ končí poriadne ostro Zuzana Belicová svoj status, pričom v diskusii ešte pridáva: „Tak pani prezidentka nám svojimi výrokmi a konaním dokázala, prečo musela práve ona vyhrať prezidentské voľby na Slovensku.“ A Slováci veru stoja na strane Zuzany Belicovej. „Chrániť ich majú pred nami, pred slovenským národom, banda zradcovská. Sú vo mne emócie, nikomu som nikdy nič zle neprial, ale títo a ich všetci podporovatelia si iné ako postaviť pred múr (žiadne väzenie!!!) nezaslúžia. Je hrozné čo napíšem, ale toto môže skončiť občianskou vojnou, a potom nech sa nečudujú aj ich rodiny, keď ich pre to, čo robili, budú „vešať“, napísal v podobne ostrom duchu Miro Hrono.

Vorobelová: Pomaly skoro celý národ ich už z duše nenávidí a oni otvorene konajú proti záujmom našej republiky v prospech USA!

Na akúkoľvek zem Američan vstúpil, tam skončil mier

Za toto stáli milióny ľudí v roku 1989 v mraze na námestiach? Aby ste nám sem dovliekli zase cudziu armádu? Soptí Matovičova sestra Zuzana Belicová
Zdroj: FB / Zuzana Belicová

„USA je pohroma. Kde sa ukázali tam to bola pohroma Do všetkého sa jebú a doma si poriadok nespravia,“ píše naštvane Jano Šípka. „Dovtedy sa bude história opakovať, kým sa ľudia nepoučia… len aby to nedohnali až k tretej svetovej za pomoci Američanov. Všetci dobre vieme, že na akúkoľvek zem Američan vstúpil, tam skončil mier…,“ dodáva Moni Gočíková.

Za toto stáli milióny ľudí v roku 1989 v mraze na námestiach? Aby ste nám sem dovliekli zase cudziu armádu? Soptí Matovičova sestra Zuzana Belicová

„Je im úplne jedno čo si ľudia myslia, vedia že ľudia ich palicami vyhnať neprídu tak si robia čo chcú a budú tak robiť dovtedy…,“ konštatuje Pavol Trnka. „Oni tu Američanov potrebujú na svoju ochranu pred vlastným národom. Verím tomu, že keby sa protesty začali vymykať kontrole, pridali by sa aj policajti, tak tu majú poistku, Zmluvu s USA a začnú tu nastoľovať „demokraciu“ im podobnú, čiže vojenský diktát,“ myslí si Jo Gregor.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články