13.1 C
Nitra
pondelok, 26 septembra, 2022

Igor Matovič takúto kritiku od sestry Zuzany Belicovej isto nečakal. Ľudia s ňou ale súhlasia a stoja za ňou. Amíkov tu u nás nikto nechce!

Problematiku s Covid-19 a očkovanie proti nemu vystriedal oveľa vážnejší problém – obranná dohoda s USA. Niektorí politici sa nás snažia nástojčivo presviedčať o jej výhodnosti pre nás, no kto vie trochu rátať, ten si ľahko spočíta, čo bude prítomnosť amerických vojsk u nás znamenať. A obrana Slovenska to isto nebude.

Proti obrannej dohode sa už postavili mnohí politici aj expolitici, ale i generálny prokurátor, politickí analytici a mnohí ďalší, vrátane desiatok tisíc rozhnevaných Slovákov. Teraz si zobrala slovo i Zuzana Belicová, sestra šéfa OĽaNO Igora Matoviča, z ktorého hnutia sú najväčší zástancovia „dohody“ s Američanmi, ako aj ich „dočasné“ pôsobenie na našom území. V statuse na to vyjadrila jasne svoj názor, za ktorým ale stoja aj jej už poriadne naštvaní spoluobčania.

Za toto stáli milióny ľudí v roku 1989 v mraze na námestiach?

„Ktovie pred akým nepriateľom nás má chrániť strašne „výhodná“ údajne obranná zmluva s USA? Asi s vymysleným. Slovensko má teda nejakých nepriateľov vo svete? A prečo? Vďaka hlúposti, primitivizmu a nenávisti niektorých akože „politikov“? Potrebujú si tí primitívni akože „politici“, posadnutí zbrojením, a teda aj zabíjaním ľudí, nepriateľa vymýšľať, aby odôvodnili miliardové výdavky na zbrane z Ameriky a prítomnosť ich vojska na Slovensku?“ pokladá Zuzana Belicová zásadné otázky, ktoré sú určite smerované aj na jej brata, ktorý má pod palcom nielen šéfa rezortu obrany Jaroslava Naďa, ale dokonca aj samotného premiéra.

Naď to opäť poriadne schytal. Jeho verejná výzva zabrala. Najskôr ho zničil Uhrík, potom ministra dorazili rozhnevaní Slováci

„Tak, ako veľa ľudí nenávidelo komunistov za rok 1968, keď sem vtedajší politici pozvali spojenecké vojská, tak bude oveľa viac ľudí nenávidieť Čaputovú, Hegera, Matoviča, Naďa, Krúpu, Sulíka, Kollára, Remišovú, Kolíkovú, Šeligu a ďalších z terajšej koalície za to, že sem napriek odporu obrovského počtu Slovákov pozvú cudziu – americkú armádu, tiež akože spojencov,“ konštatuje Belicová, ktoré je o tomto svojom názore presvedčená. „Za toto stáli milióny ľudí v roku 1989 v mraze na námestiach? Aby ste nám sem dovliekli zase cudziu armádu? Nehanbíte sa takto zradiť Slovákov?“ končí svoj statuse Zuzana Belicová ďalšími zásadnými a pre jej brata hodne nepríjemnými otázkami. S jej slovami sa však zhodujú aj mnohí Slováci.

TOTO sme tu ešte nemali. Šéf rezortu obrany Naď dal verejnú výzvu. Chmelár ho v reakcii roztrhal na kúsky a od ľudí to riadne schytal tiež

Títo „politici“ zradili a zapredali Slovensko a Slovákov!

„Ktorý primitív si myslí, že zo Slovenska nebude Dombas, alebo Kazachstan? Kde vkročí americký vojak, tam je všade vojna. Toto chceli voliči terajšej vlády a paláca? Toto je ten plán, čo má so Slovenskom Boh, ako bolo povedané? Vojnu? Potom Boh ochraňuj Slovensko,“ napísala v diskusii Lýdia Kovalíková. „Táto banda je bez hanby a bez chrbtovej kosti. A čo bude s nami, to ich nezaujíma. Ich zaujíma len ich zisk za to, že zradili a zapredali Slovensko a Slovákov,“ pridáva Alena Slivarichová Rejžková. „Súhlasím do bodky s vašimi slovami. Už len dodám, že kde vstúpila noha amíka, všade zostala za nimi len spúšť, rabovanie, krv… Keď už nič nezostalo, pustili sa do Európy. Po odchode sovietskych vojsk bolo určené, že žiadne vojsko viac na našom území nebude! Lenže táto vláda, ktorá plní úlohy západu, nás pomaly a isto zapredáva. Uvidíme, ako sa zachová vrchný veliteľ – Čaputová,“ konštatuje Veronika Petričková Miščíková.

Takúto potupnú zmluvu nepodpísal ani Tiso s Hitlerom, hovorí Štefan Harabin o pripravovanej „obrannej“ dohode Slovenska a USA (VIDEO)

„Zuzana, kooľko z tých, čo tak nenávideli za ten ´68 rok bývalý režim dnes precitlo v uvedomení si, že príchodom spojeneckých vojsk z východného bloku, kam sme patrili, a mimochodom svojou DNA stále patríme, bola záchranou pred tzv. Nežnou, o ktorú Západ roky predtým, aj potom, usiloval a následne v ´89 pomocou peňazí známych filantropov a ich poskokov infiltrovaných vo vládach/parlamente aj zrealizoval. Nikdy, byť vtedy mladá, som sa nezúčastnila trsania na námestiach. Mala som totiž v blízkosti o generáciu starších. A dnes to už na stopro viem, mimoriadne múdrych, rozhľadených ľudí, ktorí mi už vtedy naznačili, kam sa budeme ako štát uberať. Ich vízia, scenár sa do bodky naplnil…,“ napísala Saša Kovaničová.

„Zmluva medzi SR a USA (nemá nič spoločné s NATO) je primárne z týchto dôvodov:

1. V prípade útoku USA na RF, aby neleteli všetky rakety na územie USA, a niekoľko z nich miesto toho letelo aj na Slovensko, a teda menšie škody na území USA.

2. Aby na Slovensku mohli USA zriaďovať tajné koncentračné tábory, kde budú mučení a držaní bez súdov ľudia, ktorý sa znepáčia niekomu v USA či súkromným americkým korporáciám. Preto sa to nazývajú tábory (pozor, nezamieňať koncentračný s vyhladzovacím), ktorých na území SR a okolitých štátoch unesie USA CIA, alebo ich súkromné armády žoldnierov (rozumej kontraktor). To je aj dôvod, prečo v zmluve je uvedené, že úrady SA (napríklad, súdy, prokuratúra, polícia ani armáda SR) nebude môcť zastavovať a kontrolovať kohokoľvek, kto predloží cár papiera, že patrí pod túto zmluvu (a nikto nikdy nebude mať možnosť preveriť, či je to skutočne tak),“ dodal Robert Bilka.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články