10.1 C
Nitra
sobota, 18 mája, 2024

Matovičova sestra Zuzana Belicová sa opäť pustila do vládnych politikov. Ľudia s ňou súhlasia a posielajú im tvrdé odkazy

Súčasní slovenskí politici sa už nie raz „vyfarbili“ svojimi rozhodnutiami, ktoré sami nedodržiavali. Kritika sa na nich valí z každej strany a už-už sa zdá, akoby sa Slovákom konečne otvárali oči. Zostáva len dúfať, že politici im ich svojimi ľúbivými rečami a sľubmi, že „Dobre bude“, nezatvoria.

V ostatných dňoch, týždňoch aj mesiacoch sa na Slovensku stalo už toľko zlého, že pripomenúť si to v skratke by vydalo nielenže na niekoľko článkov, ale priam na celú knihu. Kritikou na súčasnú koalíciu nešetrí ani Zuzana Belicová, ktorá je sestrou Igora Matoviča. Nepáči sa jej nielen správanie sa tých politikov, ktorí si spokojne chodia dovolenkovať kade tade po svete pričom doma zatvárajú ľudí do lockdownov, ale aj tých, ktorí chcú podpísať obrannú dohodu s USA, pričom je pre nás nielenže nevýhodná, ale sa de facto zopakuje invázia sovietskych vojsk, ibaže s ľúbeznejším názvom. A ľudia v diskusii s ňou úplne súhlasia.

Nikto ich nechce, a aj oni sa neznášajú medzi sebou, ale love ich držia spolu

„Jeden minister by nás tu zo strachu pred vírusom najradšej všetkých pozatváral doma, zalepil ľuďom ústa, aby nijako neodporovali, a druhý si s kľudom Angličana odletí dovolenkovať do Ománu. Však čo? Hlavne, že krachujúci „plebs“ sa bez vakcíny, či vyšpáraného nosa nedostane ani len do roboty na druhú stranu mesta a večer ani na ulicu, keďže na Slovensku číha infekčná Delta či oveľa infekčnejší Omikron za každým rohom. Za hranicami teda asi nie,“ píše v úvode statusu Zuzana Belicová, ktorá tým zrejme myslí na svojho brata a tiež na ministra zdravotníctva. Podľa nej je „radosť“ žiť v tomto kráľovstve krivých zrkadiel… „Ale aj tak prajem pánom ministrom, poslancom a poslankyniam, nech si dovolenky doma či exotiku v zahraničí do sýtosti užijú. Aspoň niekto na ne má, keďže kráľovský príjem z daní krachujúcich ľudí majú zabezpečený, aj keď behom roka môžu nerušene a bez kontroly ľudí celé dni sedieť s rodinami doma. Nielen cez „lokdavn“. Na rozdiel od voličov. Tých naozaj obyčajných ľudí, ktorých neplatí štát,“ skonštatovala v druhej časti statusu Zuzana Belicová.

Matovičova sestra Zuzana Belicová sa opäť pustila do vládnych politikov. Ľudia s ňou súhlasia a posielajú im tvrdé odkazy

Slováci s ňou, prirodzene, súhlasia a tiež sú na politikov poriadne nasr… (dení). „VYVOLENÍ sa porozbiehali a nám zakazujú aj myslieť. Máme čučať na desivé správy a strachovať sa, s nikým sa nestretávať, ale velebiť ich, ako sa starajú o poddaných,“ napísala v diskusii Ingrid Zajacová. „Nikto ich nechce, a aj oni sa neznášajú medzi sebou, ale love ich držia spolu,“ pridáva sa Mišo Vohar. „Ja osobne už mám tých „odrbávok“ akurát tak dosť. Nikdy som im neverila, ale toto už fakt presahuje všetky medze. Ale čo ma najviac štve, je fakt, že poniektorí ľudia im ešte tie rozprávky o pandémii, žerú,“ konštatuje Henrieta Danieliszová. „Čo za bezcharakterných mamrdov ste volili, to máte! A hnidy vidia, že Slováci sú sprostí, tak si robia čo chcú! A ešte sa vám budú smiať do očí aké ste poslušné stádo oviec! Toto je možné len na Slovensku! Len výlevy na FB a nič s touto situáciou nerobiť! Dobrovoľné nasilu špáranie v nose, nikto nič! Dobrovoľná vakcinácia nasilu, nikto nič! Až vtedy sa asi Slovák preberie, keď mu budú siahať na majetok! Ale to už bude neskoro! Pýtam sa, kde sa stratila odvaha, hrdosť, národné cítenie a charakter Slovákov! Naši predkovia sa musia za nás hanbiť ako si necháme šliapať po slobode, ktorú vykúpili svojimi životmi! Hanba nám všetkým!“ odkazuje natvrdo Marian Baláž.

Táto nevďačná vládna chamraď robí všetko pre to, aby tu zomrelo čo najviac ľudí, píšu na včerajší zásah policajtov proti záchranárom rozhnevaní ľudia

Zapredali Slovensko a z ľudí urobili poddaných a otrokov západných mocnosti

„Ak dovolia novodobí tzv. „demokrati“ cudzím – americkým vojskám prítomnosť na území Slovenska, budovanie základní, či nebodaj na Slovensko presun jadrových zbraní, tak nechápem to farizejstvo pri nadávaní na Rusov a neustále ich výčitky Rusom za rok 1968, keď sem prišli na pozvanie politikov – komunistov spriatelené spojenecké vojská. To, aby nejakí cudzí, aj keď americkí vojaci, nespadali na území Slovenska pod jeho jurisdikciu a pod akúkoľvek kontrolu slovenského obyvateľstva, je nonsens,“ píše Zuzana Belicová v úvode ďalšieho svojho nespokojného statusu. „Potom reči o nejakom „kráľovskom“ zmýšľaní sú ukážkové tliachanie. A keď také niečo vláda dovolí, treba hovoriť o vazalstve, úplnej strate suverenity Slovenska a poddanskom správaní našich politikov voči cudzej moci,“ dodáva na záver sestra Igora Matoviča, ktorého ministri z jeho hnutia stoja za veľkou snahou o podpis „dohody“ s Američanmi.

Kam sa podela vaša česť a zodpovednosť? Predáte Slovensko za 100 miliónov? Nehanbíte sa? Pýta sa Eduard Chmelár našich politikov

Prirodzene, Slováci s týmto krokom nesúhlasia, čo v diskusii pod príspevkom dali aj jasne najavo. „Pred voľbami Matovič tvrdil, že ľudia budú rozhodovať cez ankety…, realita je však taká, že to bolo bohapusté klamstvo!“ konštatuje Tibor Hochholczer. „Na takto závažnú otázku a skúsenosť s inými vojskami by malo byt vypísané referendum,“ myslí si Tatiana Florišová. „Toto je zlé. Zapredali Slovensko a z ľudí urobili poddaných a otrokov západných mocnosti, len aby si namastili vrecka,“ pridáva sa Andrea Petrovičová. „Treba poslať túto vládu na smetisko dejín inak tam skončíme všetci,“ netají Juraj Ohriska. „Pôjdu pred súd a budú súdení za vlastizradu,“ prízvukuje Boban Simamm.

Matovičova sestra Zuzana Belicová sa opäť pustila do vládnych politikov. Ľudia s ňou súhlasia a posielajú im tvrdé odkazy

„Národ, ktorý sa nevie poučiť z vlastnej histórie je odsúdený na opakovanie chýb minulosti. Jedných komparzistov vystriedali iní. A fraška pokračuje v druhom kole. Kde sú všetci vlastenci a priekopníci nezávislosti? Ako sa tu asi budú správať dlhodobí „turisti“, na ktorých sa nevzťahujú zákony hostiteľa. Odolajú pokušeniu vyskúšať si beztrestnosť ? Naozaj sa v priamom prenose postupne zbavujeme všetkej svojprávnosti ? Predstavte si, že by ste niekoho ubytovali vo vlastnom dome, do ktorého časti by ste už nemali voľný prístup. Hosť by si napríklad veselo a hlučne púšťal hudbu po polnoci a Vy by ste to museli tolerovať a usmievať sa… Absurdné však? Akákoľvek podobnosť je samozrejme čisto náhodná,“ napísal v diskusii Martin Greš.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články