15.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Druckerove slová dvíhajú žlč: Ja absolútne akceptujem, že ak niekto to nechce, však sa môže vysťahovať a žiť ísť kľudne do Ruska! (VIDEO)

Medzi tých, ktorí nie sú stotožnení so želaním väčšiny Slovákov nemať na svojom území cudzie vojská, sa okrem vládnych poslancov zaradili aj dvaja predsedovia mimoparlamentných strán. Za toto sa možno do Národnej rady nedostanú…

Väčšina Slovákov tvrdo nesúhlasí nielen s „obrannou“ dohodou s USA, ale aj s pobytom amerických vojakov na našom území. Kým s podpisom tejto „dohody“ nesúhlasia opozičné parlamentné strany, dvaja lídri mimoparlamentných strán sú za. A keby len to, Tomáš Drucker, šéf strany Dobrá voľba, dokonca vyháňa ľudí, ktorí s ňou nesúhlasia, do Ruska! Ukazuje to aj video, ktoré zverejnil profil nocomment.sk.

Drucker aj Majerský podporujú vstup Američanov na naše územie

Neuveriteľné slová odzneli v diskusnej relácii na TA3 V politike, kde si hladili svoje egá predsedovia strán Dobrá voľba a KDH. Doslova nechutné bolo, keď šéf strany Dobrá voľba Tomáš Drucker na adresu tých, ktorí s „obrannou“ dohodou nesúhlasia, povedal: „Ja absolútne akceptujem, že ak niekto to nechce, však sa môže vysťahovať a žiť ísť kľudne do Ruska!“ Pamätáte sa na nedávne doťahovačky s občanmi Maďarska, ktorým sa nepáčilo ich postavenie na Slovensku? Aj tým sa vtedy hovorilo: „Komu sa tu nepáči nech ide bývať za Dunaj!“ Paralela ako vyšitá. A tento človek chce ísť do parlamentu a spájať už aj tak poriadne rozdelených Slovákov?

Ľudia vás nenávidia, opovrhujú zradcami, ktorí predali ich vlasť americkej armáde! Len nech sa boja, čo si zasiali, to budú žať!

V diskusnej relácii však odzneli od Druckera, ale aj od jeho potenciálneho koaličného partnera šéfa KDH Milana Majerského, ktorý tiež dohodu s USA podporuje, rovnako ako aj vstup amerických vojakov na naše územie, i ďalšie perly. Obaja si mazali svoje egá a naznačovali, že budú spolupracovať na úrovni regiónov a Dobrá voľba bude podporovať Majerského pri opätovnej kandidatúre a voľbe na prešovského župana. Drucker prezradil aj to, s kým si vie predstaviť spoluprácu pri prípadnom vstupe do parlamentu. Len pri tom akosi zabudol, že voje súčasný volebný výtlak je na úrovni polotučného mlieka.  

Dohoda o obrannej spolupráci s USA: Takéto sú podmienky spolupráce najmenej na desať rokov

Vysťahuj sa ty, odkázali ste mu na sociálnych sieťach

Tomáš Drucker si svojím vyjadrením poriadne rozhneval Slovákov, ktorí mu za to slušne „naložili“. Naprázdno ale neodišiel ani Milan Majerský. „Treba si ho zapamätať a pridať do zoznamu k Naďovi, Čaputovej, Hegerovi, Korčokovi. A aj tých farizejov z KDH, Aliancie, PS,“ napísala v diskusii Majka Rakicová Šišková. „Ďalší múdry sa ozval, čo má menej percent ako smotana do kávy. Že mu nie je trápne,“ smeje sa Marta Bubelová. „Druker, ty by si sa mohol vysťahovať do USA. Už si sa mal možnosť ako minister prejaviť, no v tej funkcií si bral tak akurát plat. Takže v tej Amerike budeš možno užitočnejší, takých tam určite potrebujú,“ odporúča šéfovi Dobrej voľby Daniel Laura. „Ja som si myslela, že je to slušný človek, ale vykľul sa z neho ďalší potkan,“ netají Maja Kováčiková.

„Tento politik s 0,1% podporou so svojimi siláckymi rečami si ale verí! Takýmto bezvýznamným politikom ide len o naplnenie svojich ambícií nezmyselným „tliachaním“ a otravovaním spoločnosti,“ konštatuje Gabriela Babicová. „Drucker! Nech sa páči vypadni aj z celou bandov na Mars!!! Dement na entú,“ nedáva si servítku pred ústa Zuzana Pramuková. „Takýto človek sa tlačí do politiky. Proti americkej zmluve sa vyslovilo vyše 50% Slovákov a vy tu mudrujete a posielate ľudí aby sa vysťahovali do Ruska. A kto ste vy, že za názor väčšiny by ste Slovákov vyháňali zo svojej vlasti zato že majú iný názor ako vy. Hanbite sa a rozhodne Slovensko takéhoto politika nepotrebuje,“ napísala Alica Malá. „Ty h…. americké, šak keď lížeš zadok amíkom, vysťahuj sa ty. My sme Slovensko nezapredali, hajzel,“ odkázala tvrdo Katarína Zboranová. „Ľudia dobré počúvajte koho nevoliť, jedna väčšia sviňa jak druha,“ pridal Štefan Hudák.

A inak je celkom zaujímavé sledovať, na akú úroveň klesla všeobecná diskusia na facebooku… Čo poviete?

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články