17.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Povinné očkovanie predstavuje pre mnoho občanov trest smrti a jeho vykonanie! Povedal na plné ústa chorvátsky europoslanec (VIDEO)

Povinné očkovanie proti COVID-19 naberá čoraz reálnejšie očkovanie v stále väčšom počte krajín EÚ. Pretláčajú ho však iba tí politici a ich „odborníci“, ktorí sa zapredali farmaceutickým firmám a nehľadia na zdravie ľudí. Ešte šťastie že sú aj takí politici, ktorým nechýba zdravý rozum.

Nie nadarmo sa hovorí, že ryba smrdí od hlavy. Kto pozorne sleduje dianie v europarlamente, ten vie odkiaľ vietor fúka. Áno, od predsedníčky Európskej komisie Ursuly von der Leyenovej, ktorá pretláča očkovanie experimentálnymi vakcínami akoby to bola živá voda. Žiaľ, nie je. Proti sa stavajú už i viacerí europoslanci. Jedným z nich je aj Mislav Kolakušić, ktorého vystúpenie smerom k Leyenovej aj francúzskemu prezidentovi Emmanuelovi Macronovi zverejnil vo videu facebookový profil nocomment.sk.

A teraz nech sa polícia hoaxy ospravedlnia. A pekne kľaknúť na kolená

Povinné očkovanie predstavuje pre mnoho občanov trest smrti a jeho vykonanie! Povedal na plné ústa chorvátsky europoslanec (VIDEO)

Chorvátsky europoslanec Mislav Kolakušić si počas svojho vystúpenia servítku pred ústa rozhodne nedával. Zdroj: screenshot video

Chorvátsky europoslanec povedal priamo do očí Leyenovej a Macronovi, čo si o nich, ale aj povinnom očkovaní, myslí. „S ohľadom na viaceré obmedzenia práv a slobôd vo Francúzsku behom pandémie sa vás spýtam iba na jednu vec. V čase, keď predsedáte EÚ robíte všetko presne naopak ako ste robili vo Francúzsku. Na druhú stranu, dnes ste povedali, že ste hrdý na to, že v Európe nemáme trest smrti. Desiatky tisíc občanov zomrelo na vedľajšie účinky vakcinácie. Povinné očkovanie predstavuje pre mnoho občanov trest smrti a jeho vykonanie. Očkovanie musí zostať slobodnou voľbou každého občana. Vražda je vražda! Tí z vás, ktorí to nevedia a nie ste oboznámení, pozrite sa na oficiálne údaje Európskej zdravotníckej organizácie (EMA). Ďakujem vám,“ povedal hrdo, no úplne jasne chorvátsky europoslanec Mislav Kolakušić. Prirodzene, Slovákov tým doslova nadchol a všetci diskutujúci s ním súhlasia.

Už povstali aj Česi. Odmietajú povinné očkovanie: Hanba vláde! Gestapo! Máme toho dosť! Slobodu! Volali protestujúci mohutne (VIDEÁ)

„Chorvátsky pán poslanec, bravó! Mám dojem, že aj chorvátsky tuším prezident už dávnejšie povedal, čo si o celom tomto ,,hone na čarodejnice“ myslí! A tí naši nič! Len pritakávajú a pchajú sa niekomu… Podľa správ už veľa krajín ruší opatrenia, rušia covid pasy a aj keď je veľa chorých. Vraj to nie je tak náročné ako predchádzajúce. No a Slovensko opäť sa drží niečoho zubami nechtami, nechce priznať ako to vlastne je,“ skonštatovala Jarmila Letková. „Nik mu nepovedal že je konšpirátor, lebo po dvoch rokoch už majú reálne štatistiky. Len tu u nás každý blbec, ktorému ani toto nestačí, zakričí konšpirácia,“ pridala Janka Čulková. „Povedal len a len pravdu, a pravda bolí, však páni a dámy. A to ešte v priamom prenose,“ dodal Michal Takáč. „A teraz nech sa polícia hoaxy ospravedlnia. A pekne kľaknúť na kolená,“ odkazuje Zuzana Koníková Gloncová.

Pirošíková: Nariadenie povinného očkovania vakcínou v testovacej fáze je porušenie práv zaručených Európskym dohovorom o ochrane ľudských práv!

Matovič, Sulík, Remišová, to nie sú vrahovia? 20 000 mŕtvych za dva roky

Povinné očkovanie predstavuje pre mnoho občanov trest smrti a jeho vykonanie! Povedal na plné ústa chorvátsky europoslanec (VIDEO)
Takto vníma slová chorvátskeho europoslanca Mislava Kolakušića väčšina diskutujúcich Slovákov. Zdroj: screenshot video

„Od opi.e Nikolsonovej sa takéto v živote nikdy nedožijete, aby také niečo povedala,“ napísala úplne natvrdo Silvia Šimková-Bočincová. „Charakter a odvaha… toto chýba slovenskej časti eurohlupákov v EÚ parlamente…,“ myslí si Ivana Kršteníková. „A hlavne by sa nám mal ospravedlniť admin faceboku, ktorý vymazával príspevky ľuďom, čo o tom zdieľali. Konečne to v Európskom parlamente chorvátsky poslanec pomenoval správne, a to pred celou Európskou úniou. Je to muž na správnom mieste. Záleží mu na občanoch, aby nezomierali. Ďakujem mu. Má môj obdiv,“ netají Maja Králová. „Ten Makaron a hentá Pfizer bosorka sú vrahmi. Ešte ľudia na západe sú spokojní, lebo sa nedostavili strednodobé a dlhodobé účinky. Potom budú plakať,“ prízvukuje Štefan Jančár. „Presne tak, do nich do smradov prašivých zapredaných!“ nedával si servítku pred ústa Roman Judák.

„Má väčšie gule, ako ktorýkoľvek z tých našich pajácov, čo berú za hovnorobenie tisíce,“ pridáva Andrea Pinkavová. „Áno, presne tak, a vrahovia musia byť odsúdení,“ napísal Ivan Sisik. „Ja tomu nerozumiem, ako si niekto môže dovoliť rozhodovať o mojom živote? Kto im dal na to právo?“ pýta sa Anna Beláňová. „Najvyšší čas aby sa bordel pomenovaný EÚ rozpustil. Je to legálne komando na ničenie štátov a ľudí,“ je presvedčený Juraj Magušin. „Tento človek je kráľ, vzdelaný a odvážny. Takých nám treba viac,“ netají Beata Štamberská. „Povedal to presne vrahovi Macronovi. Slovensko tiež nezaostáva za Macronom. Matovič, Sulík, Remišová, to nie sú vrahovia? 20 000 mŕtvych za dva roky. Koľkí z nich mohli žiť nebyť obmedzení ohľadom zdravotnej starostlivosti,“ konštatuje Ľubomír Fečko.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články