7.6 C
Nitra
streda, 21 februára, 2024

Imunológ Šinkora šokuje: Epidémiu spôsobujú očkovaní, ktorí si myslia, že nemôžu byť infekční. Sú to nevedomí vrahovia!

Na Slovensku natláča vláda a jej „odborníci“ zaočkovaným ľuďom do hláv ilúziu, že sú pred covidom chránení, pretože vakcína je zdravie. Že to tak ale vôbec nie je, hovoria skúsenosti z viacerých štátov, ba už to vedia aj skutoční odborníci.

Imunológ Šinkora šokuje: Epidémiu spôsobujú očkovaní, ktorí si myslia, že nemôžu byť infekční. Sú to nevedomí vrahovia!

Vakcína proti COVID-19 mala byť zdravie. Mala, ale nie je. Nielenže očkovaní môžu na koronavírus opäť ochorieť, ale preto, že ich nikto netestuje, vírus nekontrolovateľne roznášajú po celej republike. Oveľa otvorenejší sú v otázke pravdivého informovania v susednej Českej republike. Imunológ Jiří Šinkora pre portál zivotvcesku.cz otvorene hovorí, že epidémiu spôsobujú očkovaní, ktorí si myslia, že nemôžu byť infekční. Podľa neho sú to dokonca nevedomí vrahovia.

Vakcína môže zabrániť ťažkému priebehu choroby, ale nie nákaze

České Ministerstvo zdravotníctva podľa aktuálnych dát eviduje k sobotňajšiemu večeru 31.022 mŕtvych s potvrdeným ochorením COVID-19. V Česku zomiera v posledných dňoch denne podobný počet nakazených ako za celé prázdniny, teda vyše 40 ľudí. Dosluhujúci minister zdravotníctva Adam Vojtech na tlačovej konferencii označil aktuálnu vlnu za epidémiu neočkovaných, Šinkora je však presvedčený, že príčina stúpajúcich počtov nakazených, hospitalizovaných aj mŕtvych je v niečom inom. „Najväčším problémom tejto jesene je, že si očkovaní myslia, že sú nielen chránení, ale aj sterilní, a teda že túto respiračnú chorobu nemôžu prenášať,“ uviedol imunológ Šinkora a dodáva, že sa začínajú stále častejšie objavovať správy o očkovaných, ktorí sa aj napriek ochrane vakcínou nakazili koronavirom.

https://www.nitranoviny.sk/imunolog-jiri-sinkora-radim-zlozit-ruska-vsetkym-ktori-su-vakcinovani-a-imunni-aj-tym-co-sa-neboja/

Veľkú diskusiu ohľadom efektivity vakcín rozbehla nákaza očkovanej Terezy Kostkovej a neskôr potom Haliny Pawlowskej, ktorá má za sebou aj dve dávky vakcíny. Podľa neočkovaných ide o jasný dôkaz toho, že aj očkovaní by sa mali pred vstupom na hromadné akcie či do reštaurácií a krčiem testovať. To by bolo vhodné aj podľa imunológa Šinkora, ktorý, ako sám tvrdí, od začiatku očkovacej akcie vedel, že vakcína síce môže zabrániť ťažkému priebehu choroby, ale nie nákaze. „Keď som sa dozvedel, aký to bude typ vakcín, teda takzvaná intramuskulárna, bolo jasné, že nemôžu zabrániť tomu, aby sa očkovaný nenakazil na slizniciach a nešíril to po určitú dobu ďalej. Intramuskulárne injekcie vytvoria protilátky vo vnútri tela, ktoré bránia tomu, aby človek dostal ťažký priebeh, keď vírus prenikne pod povrch,“ vysvetľuje Šinkora.

https://www.nitranoviny.sk/prekonanie-covid-19-poskytuje-silnu-imunitu-ovela-silnejsiu-ako-po-ockovani-video/

Vakcína je dobrá, aby chránila príjemcu pred ťažkým priebehom

„To ani nie je jeho existenčný plán. Pod povrch preniká iba v prípadoch, keď telo nezafunguje tak, ako proti respiračnému vírusu má. Vakcína je dobrá, aby chránila svojho príjemcu pred ťažkým priebehom, tým končí všetka jej funkcia. Jedného dňa sa možno ukáže, že očkovaní boli rovnako infekční ako neočkovaní. Nemyslím si, že by vakcína mohla zabrániť tomu, aby sa človek infikoval a stal sa prenášačom,“ povedal pre ŽivotvČesku.cz uznávaný imunológ. Šinkora preto apeluje na očkovaných, aby si nemysleli, že sú proti chorobe úplne imúnni, a nemôžu ju ďalej šíriť. „Najväčší prúser tejto jesene je, že si zaočkovaní myslia, že sú nielen chránení, ale aj sterilní, a teda že nemôžu prenášať túto respiračné chorobu. To sú také časované bomby, dokonca by som povedal nevedomia vrahovia. Títo ľudia idú k svojej babičke s presvedčením, ktoré im vláda nahovorila, že ju nemôžu nakaziť a oni ju nakazia,“ varuje imunológ, podľa ktorého je to neuveriteľne šialená situácia.

https://www.nitranoviny.sk/mudr-monika-waksmundska-preco-sa-za-kazdu-cenu-musi-ta-vakcina-dostat-do-tela-kazdeho-cloveka/

„Človek, ktorý sa v tom nevyzná, dostane dva alebo tri „ďobance“ do ramena a myslí si, že nikoho nenakazí. To je presne ten dôvod, prečo sa nám to takto šíri a prečo sú infikovaní tí seniori. Keď ide človek k seniorovi, mal by sa dať aspoň otestovať. Očkovaný si však myslí, že nemôže nikoho nakaziť. Ale môže a výbuch tejto epidémie je práve vďaka tomu. Epidémiu spôsobujú očkovaní ktorí si myslia, že nemôžu byť infekční,“ dodáva Šinkora, podľa ktorého zatočilo s našou imunitou aj nosenie rúšok a respirátorov. „Čo sa tu prepáslo bolo očkovanie seniorov nad 60 rokov v čase, keď na to bol čas, povedzme od apríla do začiatku septembra. Väčšina ľudí sa ale správa tak, ako keby tu žiadny koronavírus nebol. Je ich tu ale päť, štyri staré a jeden nový,“ vysvetľuje skúsený epidemiológ, podľa ktorého sa ale šíria všetky rovnako.

https://www.nitranoviny.sk/vakcina-nie-je-ani-zdravie-a-ani-sloboda-niektori-to-uz-zacinaju-chapat-mnohi-maju-ale-stale-na-ociach-skrabosku-a-na-usiach-sluchadla/

Pozor, človek nad 60 rokov nemá tie bunky, ktoré vírusy zabíjajú

„Ja mám neustále respiračné problémy od začiatku septembra a som testovaný, takže viem, že to nie je COVID-19. Sú to iné vírusy. Pretože sme sa im rok vyhýbali, tak sa nás teraz pokúšajú zožrať. A to aj preto, lebo naša imunita na nich zabudla. Teraz to všetci prežívame horšie,“ konštatuje Jiří Šinkora na margo toho, prečo je tohtoročná sezóna respiračných chorôb taká silná. Imunita seniorov nie je taká silná ako u mladých ľudí a preto imunológ apeluje na tých, ktorí chorobu neprekonali, aby sa proti nej nechali očkovať. „Respiračný vírus, aby vás v starobe nezabil, musíte stretnúť v mladosti. Keď sa to nepodarí, tak veľa ľudí zomrie, tak to funguje. Čísla sa neznížia, infikuje sa mnoho ľudí, ale otázka je, koľko zomrie seniorov. Keby sme vzali najčernejší scenár a zomrelo ich 10%, tak zomrie ďalších 30-tisíc ľudí. A to z jedného prostého dôvodu – stretli to ako deti, nešli sa očkovať a nakazili sa. Človek nad 60 rokov nemá tie bunky, ktoré vírusy zabíjajú. Má len pamäť, a tá je k ničomu, lebo si toto nepamätá. Ak seniori nie sú imúnni, nech sa nechajú zaočkovať,“ radí na záver imunológ Jiří Šinkora pre portál zivotvcesku.cz.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články