10.1 C
Nitra
sobota, 2 marca, 2024

Harabin sa s tým neser** a má v tom úplne jasno – TOTO je logika idiotov

Zaočkovaní sú na Slovensku pomaly celebritami, ktoré môžu všetko. Naopak, tí druhí sú zlí a treba ich čo najviac obmedzovať. A pritom koronavírus roznášajú po Slovensku obaja rovnako. Logika? Tá sa tu hľadá iba veľmi ťažko.

Harabin sa s tým neser** a má v tom úplne jasno - TOTO je logika idiotov

A práve ťažké hľadanie logiky v prípade experimentálnych vakcín proti COVID-19 odrádza mnohých ľudí od toho, aby si ju dali napriek mohutnej kampani do svojho tela aplikovať. Ako to vlastne s tou „logikou“ je napísal v krátkom, no absolútne výstižnom statuse exminister spravodlivosti, a náš asi najznámejší antirúškar a antivaxer, Štefan Harabin. A za pravdu mu dali aj mnohí Slováci, ktorí s jeho slovami súhlasia.

Ľudia si zvolili idiotov, tak majú Idiotovo

„LOGIKA IDIOTOV

Výrobca nenesie zodpovednosť

Vláda nenesie zodpovednosť

Lekár nenesie zodpovednosť

Ale zdravý človek, ktorý odmietne vakcínu je NEZODPOVEDNÝ SEBEC,“

napísal Štefan Harabin vo svojom krátkom statuse, ale ním „povedal“ prakticky všetko. A že to vystihol absolútne presne svedčia aj komentáre ľudí pod ním. „Doplnila by som preexpirovanou látkou, ktorej EÚ narýchlo administratívne predĺžila expiráciu o ďalšie 3 mesiace,“ pridala Katarína Vrabcová. „Svätá pravda, ako vždy ste sa trafili. No a svojvoľne si dovolili predĺžiť expiráciu tejto vakcíny. Odporúčam tým našim hlupáčikom slovenským aby si kupovali aj výrobky po záruke, keď im nevadí dať si tento jed,“ napísala v rovnakom tóne Rena Tre. „To že sú to nevzdelaní idioti to všetci vieme, ale prečo sa snažia nás ostatných degradovať na svoju mozgovú úroveň?“ pokladá položartovnú otázku Martin Fecko.

>>> Harabin sa smeje ľuďom čakajúcim na tretiu dávku

„Nezaočkovaných presviedčajú, že treba si dať vakcínečku, že je funkčná a zaštepeným hovoria, že je nefunkčná a treba si dať ďalšiu dávku…,“ smeje sa Silvester Velický nad absurdnosťou toho, čo „odborníci“ stvárajú s ľuďmi. „Máme 1. aprílovú vládu? PS: zo zdravých chorých a z chorých žiadnych,“ pridáva sa Cattani Corro. „Ľudia si zvolili idiotov, tak majú Idiotovo,“ píše Ján Kysela. „Pravdupovediac pán doktor, ja Vás „nemusím“, ale toto je presne trafené!“ priznáva Sunnyho Ranč. „Zdravý človek – triedny nepriateľ č. 1!!“ konštatuje Lola Mola. „Absurdnosť súčasnej doby bez zmyslu nepozná hranice, zdá sa, že ostávajú pre normálnych ľudí len dve možnosti. Prvá je rezignácia a podvolenie nezmyselnému systému, alebo postavenie sa na odpor podľa čl.32 Ústavy, a tak v zmysle Ústavy bojovať za svoju slobodu a dôstojnosť ako je to vyjadrené v básni MOR HO,“ napísal Vladimír Trenčan. 

>>> Harabin ako humorista?

Ak sa niekto cíti byť pokusný králik, budiš

„Medzinárodný súdny dvor pre ľudská práva. Jedine on to môže stopnúť. Teda pokiaľ z tých opatrení a segregácie nás neočkovaných nevznikne občianska vojna… lebo toto je čoraz horšie,“ mysli si Peter. „Teraz idú na doraz, rozkaz zněl jasně: každý to musí mať v sebe, za každou cenu,“ píše sarkasticky Imrich Emre. „Nech sa postavia na hranicu a začnú očkovať a testovať migrantov. Mali by super biznis. Nasadiť im náhubky a len tak vstup do EÚ,“ radí kompetentným Helena Schweigerová. „Áno, toto je naozaj logika idiotov lebo je to proti zdravému rozumu… zas na druhej strane… ak sa niekto rozhodne dať zaočkovať proti covidu je to tak, ako bolo napísané, jeho zodpovednosť, čiže aj jeho problém ak bude mať nežiadúce účinky, prípadne zomrie. Za mňa, je mi úplne jedno, ak sa niekto cíti byť pokusný králik, budiš, neriešim. Len nech to nikto nevnucuje mne,“ odkazuje tým, ktorí sa dali zaočkovať Linda Lilli Kováčová.

>>> Za nenosenie rúška nemal problémy Harabin, ale policajti

„Vidíme to všetci, nikto vo vláde nenesie za nič zodpovednosť, zodpovední musia byť iba občania… táto vláda je katastrofálna… položia náš národ na lopatky… hanba, hanba… a nevidela som Matoviča kričať, že kde sú peniaze z úradu práce… a prezidentka??? Už nech skončí táto agónia…,“ želá si Včelárstvo Iveta. „Na vlastné uši som si nechtiac vypočula rozhovor dvoch žien, jedna zaočkovaná, druhá nie. Bol to telefonický rozhovor. Očkovaná na druhom konci drôtu hovorí, že je pozitívna, ale že ide von, lebo to doma nevydrží. Tá jej hovorí, že veď je pozitívna a ona že nevadí, že potrebuje ísť do banky a že nikto jej v tom nezabráni. Tak teda kto je nezodpovedný…,“ opísala svoju šokujúcu skúsenosť Soňa Makarová. „Tie vakcíny majú viac nežiaducich účinkov, ako Sládkovičova Marína veršov,“ konštatuje Martina. „To musí byť fakt veľká a účinná smakoláda, keď už „odborník s pol mozgom“ oznámil, že po Novom roku budú potrebné ďalšie dve vakcíny …no a nedaj si!!!“ s čiernym humorom dodáva Bibiana.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články