15.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Harabin bude opäť kandidovať na prezidenta! „Čaputová nemohla a nemala byť inaugurovaná!“

„Ja som víťaz!“ „Ja som prezident!“ „Bol to podvod!“ Tak presne toto tvrdil Štefan Harabin po posledných prezidentských voľbách v roku 2019, v ktorých uspela Zuzana Čaputová a on sa nedostal ani do 2. kola, pretože v tom prvom skončil „až“ tretí. Teraz sa bývalý exminister spravodlivosti a expredseda Najvyššieho súdu chystá na súboj o prezidentský palác opäť.

Hoci do najbližších prezidentských volieb zostáva ešte čosi vyše roka (v rovnaký deň sa budú konať voľby aj do europarlamentu), prví kandidáti na funkciu prezidenta sa už zviditeľňujú. Po Robertovi Mistríkovi, ktorý sa o post hlavy štátu pri posledných voľbách najskôr usiloval, napokon sa však vzdal v prospech neskoršej víťazky Zuzany Čaputovej, bude ďalším „bojovníkom“ Štefan Harabin. Ten síce svoju kandidatúru ešte verejne neprezentoval, na sociálnej sieti Telegram ale už o nej informuje, a jeho potenciálni voliči majú k dispozícii aj petičný hárok na zber podpisov. Portál nitranoviny.sk položil Štefanovi Harabinovi niekoľko otázok týkajúcich sa jeho kandidatúry na prezidenta, ktorú myslí „smrteľne“ vážne.

Harabin bude opäť kandidovať na prezidenta! „Čaputová nemohla a nemala byť inaugurovaná!“
Takto sa skončilo 1. kolo prezidentských volieb na Slovensku v roku 2019. Zdroj: facebook.com

Pri posledných voľbách bol spáchaný jasný podvod

„Vážení sympatizanti, súhlasil som s občianskou kandidatúrou na funkciu prezidenta Slovenskej republiky. V tej spojitosti sa už začal zber podpisov občanov. Petičný hárok dávam aj Vám k dispozícii s tým, že odovzdanie vyzbieraných podpisov osobne je možné dohodnúť s  Ing. Anežkou Poradovou, ktorá petíciu zastrešuje. Ing Anežka Poradová, telefón: 0903 390 727, e-mail: anezkapo@gmail.com. Za Vašu podporu vopred ďakujem,“ napísal Štefan Harabin v krátkom statuse na Telegrame.

Takú potupnú zmluvu ako Slovensko s USA nepodpísali podľa Harabina ani Tiso a Hitler

S tou vašou opätovnou kandidatúrou na prezidenta to myslíte naozaj vážne, alebo to zvážite až po tom, koľko získate podpisov pod petíciu?

Ja som v podstate ohlásil kandidatúru, už keď mi NAKA vlani 16. mája vtrhla do bytu nezákonným spôsobom, keď som napísal vo februári status, že na mieste Putina by som urobil presne to isté, lebo je povinnosťou Rusov pacifikovať všetkých ukronacistov, ktorí zavraždili vyše 14-tisíc Rusov na Donbase. No a vtedy som povedal, že som síce chcel ohlásiť kandidatúru neskôr, ale keď to musí byť, tak pri tej príležitosti ohlasujem svoju kandidatúru. Takže ja nikdy nemyslím NIE vážne (smiech).

YouTube video
Zdroj: YouTube.com

A myslíte si, že teraz máte väčšiu šancu, ako ste mali pri posledných voľbách?

Už iba málokto pochybuje, že pri predchádzajúcich voľbách bol totálny podvod. Áno! Málokto pochybuje už. A už sa aj zverejňujú mechanizmy CIA, ktoré boli používané nielen na Slovensku, ale aj vo viacerých štátoch Európy a USA. Posledné Trumpove voľby, kde teda akože vyhral Biden, čo sa tiež už za chvíľu ukáže. Je jasné, že mnoho hlasov bolo podvodným spôsobom prirátané Čaputovej, a ja som v tomto smere podal vtedy ústavnú sťažnosť. Vy dobre viete, že Čaputová nemohla byť inaugurovaná, lebo Ústavný súd do momentu inaugurácie nerozhodol o mojej sťažnosti. Prečo Ústavný súd nerozhodol? No nerozhodol preto, lebo keby prepočítal hlasy, tak musí zrušiť voľby.

A rozhodol potom vôbec?

Už je nepodstatné, či potom už rozhodol, ale v tom momente nemohol a nesmel rozhodnúť, a sudcovia sa nemohli zúčastniť inaugurácie. A Fiačan (predseda Ústavného súdu – pozn. red.) prijímal sľub od Čaputovej, ktorej spis mal na stole. Ja nemôžem ísť s obžalovaným v piatok na večeru a pondelok pojednávať. Rozumiete? Lebo tým pádom som už zaujatý sudca a už nemôžem nikdy takúto vec pojednávať. No a tento Ústavný súd to už nemohol pojednávať, on ju však inauguroval. Tak samozrejme, že musel potom o rok zamietnuť moju sťažnosť, lebo čo iné… No, tak to nie je podstatné. Ale ja som ani vtedy tieto voľby neprehral. Rozumiete?

Harabin nie raz burcoval Slovákov, aby sa nenechali okrádať držiteľmi moci

Čaputová je (ne)prezidentom, lebo v úrade je podvodom

Jasné, to tvrdíte vy, ale vy ste sa, bohužiaľ pre vás, do druhého kola ani nedostali…

Nie, to netvrdím ja, to sú fakty. Čo som povedal ja, to vždy bolo. Veď ako môže byť rozhodnutie o inaugurácii, keď jeden z účastníkov podal ústavnú sťažnosť? No nemohlo byť! Nemohla byť, a ani nesmela byť inaugurácia. Všimnite si, že ja o Čaputovej hovorím vždy, že nikdy sa nestala prezidentom. Je to podvodný úrad. Myslíte si, že ja ako 40-ročný trestný sudca by som mohol niečo také tvrdiť?

To nie, to si nedovolím povedať. Ale na druhej strane, ak mala po prvom kole Čaputová 40,57 percenta hlasov, a vy na tretej pozícii iba 14,35, tak je to dosť odvážne tvrdenie povedať, že prezidentom ste vy a nie ona. Či?

Nič nie je odvážne tvrdenie. Však keby nebolo podozrenie u Čaputovej, že na jeden volebný lístok sa 100× hlasovalo, a o tom sú dôkazy, a ja tie dôkazy mám, tak ona by sa ani nepreklopila do druhého kola. Podstatné to nie je. Čo je podstatné vysvetlím na prípade vraha v Kežmarku, ktorý dostane trest smrti obesením, ale on podá odvolanie. A Krajský súd Prešov, ktorý má rozhodnúť o jeho odvolaní, má leteckú katastrofu nad Pacifikom, a niet sudcu na Krajskom súde v Prešove, ktorý by rozhodol o odvolaní, nemôžete páchateľa obesiť bez toho, že by rozhodli o jeho odvolaní? Nemôžete! Musí byť najprv vykreovaný súd, a až potom, keď tento vykreovaný Krajský súd Prešov znovu rozhodne o odvolaní, a až keby sa zamietlo odvolanie, vtedy môže byť páchateľ obesený. No a ja som podal ústavnú sťažnosť… Takže Čaputová nemohla byť inaugurovaná. A na nepráve nemôže byť postavené právo. Veď aj v Rakúsku sa opakovali voľby, lebo ich Najvyšší súd zrušil. A pamätáte si pred desiatimi rokmi, keď Kiska kandidoval a s Ficom vyhral, ale Melnik (Milan Melnik bol vtedy neúspešný kandidát na prezidenta – pozn. red.) podal ústavnú sťažnosť na nerovnosť zbraní s tým, že boli nerovné podmienky, lebo Kiska mal plagáty dva roky dopredu? A Ústavný súd už mal pripravené rozhodnutie o zrušení volieb. A čo sa stalo? Melnik neočakávaným spôsobom zobral sťažnosť späť. A až tak mohol byť Kiska inaugurovaný. A aj bol. A každý vedel, že ja, ako Harabin, nikdy ústavnú sťažnosť nezoberiem späť, lebo mňa nemohol nikto kúpiť. Ani Američania poplatiť, no tak rozohrali hru s Ústavným súdom a Fiačanom, že doteraz nikde na svete, nikde na svete, ani na Hornej Volte, sa nestalo, že by bol prezident inaugurovaný a nebolo rozhodnutie o volebnej sťažnosti jedného z kandidátov. To sa nikde na svete nestalo, tak ako amnestia nikde na svete nebola zrušená.

YouTube video
Zdroj: YouTube.com

Teraz ale opäť ohlásil kandidatúru na prezidenta Robert Mistrík, ktorý v tých prezidentských voľbách, kde vyhrala Zuzana Čaputová, stiahol svoju kandidatúru v jej prospech. Čo poviete na to, že on sa bude opakovane pokúšať o funkciu prezidenta? Myslíte si, že by mohla nastať rovnaká situácia ako pred tými štyrmi rokmi pri tých prezidentských voľbách?

Je to pavedec, čo som mu povedal už aj vtedy, lebo on nikdy nič neobjavil. Urobil jednu webovú stránku, a on sa inauguruje za vedca? Veď vedec je človek, ktorý objaví niečo, čo doteraz v živote nebolo objavené. A skončil, pavedec, lebo Američania mu robili imidž. Že sa teraz opäť vzdá v prospech Čaputovej? Áno, no však to sú známi korupčníci. Obidvaja sú korupčníci. Aj tento proces v súvislosti s tandemom Mistrík – Čaputová hovorí o nelegitimite víťazstva Čaputovej, pretože Mistrík oficiálne vrazil do kampane 500 000 alebo koľko, a potom sa v jej prospech vzdal. Čiže ona mala náklady použité na volebný proces o 100% viac ako pripúšťal zákon. To nejde. Keby sa iba vzdal, tak v poriadku, ale on sa vzdal a urobil tlačovú besedu, že sa vzdáva v jej prospech, čiže financie, ktoré použili na kampaň, sa korupčne použili pre Čaputovú. Ale to už je hra. Američania už v podstate asi nepočítajú s Čaputovou, lebo je diskreditovaná cez okupačnú zmluvu s Američanmi, a teraz je diskreditovaná s ukronacistami, pretože sa etablovala ako ukronacista, ako banderovec, lebo podporuje nie Ukrajincov na Ukrajine, ale ona podporuje banderovských nacistov. Tak, ako aj Naď, ako Korčok, ako Heger. Oni všetci nepodporujú Ukrajincov, oni podporujú banderovských nacistov.

Harabin bude opäť kandidovať na prezidenta! „Čaputová nemohla a nemala byť inaugurovaná!“
Štefan Harabin sa nevzdáva a opäť sa chce pustiť do boja o prezidentské kreslo. Zdroj: FB / Štefan Harabin

Akú teda očakávate najbližšiu prezidentskú volebnú kampaň? Aká podľa vás bude? Bude viac osobná?

Samozrejme, že oveľa ostrejšia ako bola pred piatimi rokmi. A aj vzhľadom na kriesene fašistov a nacistov aj na území Slovenska. Či bude viac útočná a osobná? To určite.

Kvôli obrannej dohode s USA sa pustil Harabin do boja s ministrom obrany Naďom

Záujmom Američanov je držať pri moci túto garnitúru

Aj vy si myslíte, že Zuzana Čaputová nebude v nasledujúcich prezidentských voľbách kandidovať?

Ťažko povedať. Skôr si myslím, že Američania pripravujú iné varianty, lebo Čaputová je opotrebovaná a je vo verejnosti diskreditovaná. Možno pripravujú dvoch-troch kandidátov, Vrátane Mistríka, alebo nejakého slovenského Zelenského, ktorým môže byť napríklad Kemka (herec Juraj Kemka – pozn. red.), alebo hocikto iný.

Podľa vás je Zuzana Čaputová diskreditovaná? Ale veď má najväčšiu dôveryhodnosť medzi Slovákmi…

To je dôveryhodnosť, ktorú robí GLOBSEC? Veď si všimnite, aká je jej dôveryhodnosť. Všetci hovoria, že maximálne 30% obyvateľstva, ich prieskumy to hovoria, že v konflikte na Ukrajine je na strane Ruska maximálne 25-30%. To hovoria tie ultraliberálne, slniečkarske a ukronacistické prieskumy. No a zoberte si nálady obyvateľstva. Keď sa sprítomňovali žiadosti o odmietnutie nastúpiť zo základnú vojenskú službu, tak tohto roku, čo akože priznali úrady, bolo 40 000 žiadostí, čiže v skutočnosti bolo 400 000 žiadostí. A tu máte vypovedaciu hodnotu postoja slovenského národa vo vzťahu k Rusku. Rusov považujú Slováci za bratský národ, za národ, ktorého Červená armáda oslobodila Slovensko a zachránila slovenský národ, ktorý by neexistoval. Ich prieskumy majú asi takú vypovedaciu hodnotu. Ale sami museli priznať, že 40 000 bolo podaných na okresných úradoch, hoci ja mám informácie iné úplné. Však okresné úrady boli prehltené, a z toho majú desivý strach, že slovenský vojak nepôjde bojovať proti Rusom. Takže to ja hovorím vo vzťahu k vierohodnosti k tým prieskumom. Kedy boli prieskumy na Slovensku dôveryhodné? Však na Slovensku má minimálne 85% inklináciu k Rusku.

Harabin bude opäť kandidovať na prezidenta! „Čaputová nemohla a nemala byť inaugurovaná!“
Zdroj: Telegram / Štefan Harabin

Myslíte si, že prezidentka predsa len vyhlási úradnícku vládu, alebo to celé nechá napospas poslancom, ktorí celú našu politickú scénu rozbúrajú a rozvrátia?

Nehovorme o prezidentke, lebo ide o podvodnú advokátku v úrade prezidenta. Ona sa totiž prezidentom nikdy nestala legitímne a ústavnoprávne. Je nesporné, že podvádzala pri zápise do komory advokátov. Keby som ja, ako sudca, podvádzal pri vstupe do sudcovského zboru, čo by urobili so mnou? Ona sa vzdala komory advokátov a nič. Ja len hovorím o tom, že nie je prezidentka aj z dôvodov, o ktorých som hovoril vyššie. Podvádzala pri kvalifikácii na Právnickej fakulte, čo už sa ani sama nebráni tomu, že to tak bolo, a tak isto pri vstupe do komory advokátov. A v kampani sa vzdala a vypísala sa. Ja som sa neodhlásil zo sudcovského zboru, keď som kandidoval na prezidenta. Ona sa hneď odhlásila a kampaň jej robili na tom, že je úspešná advokátka na skládke. Čiže Čaputová, neprezidentka, urobí len to, čo jej napíše americká ambasáda na papier. Dokonca to ani samostatne nedokáže zrekapitulovať, len to bude musieť prečítať. Čiže ona nič iné neurobí. A v ambíciách americkej ambasády je, aby títo slovenskí ukronacisti dodávali proti Rusom zbrane na Ukrajinu. Veď aj tieto MIG-y sa tam snažia dodať, lebo Američania a Briti nechcú dodať, no tak chcú nanútiť svojich lokajčíkov vo východnej Európe, vrátane Slovenska, tieto ich marionetky, aby dodávali naše zbrane. Veď keď dodajú aj MIG-y, tak naša ekonomika, a už nehovoríme o obranyschopnosti, vykrváca. Lebo to je cez 420 miliónov eur, ktoré nám nikdy nebudú zaplatené. Nikdy! Čiže záujmom Američanov je držať túto garnitúru, vrátane Čaputovej, v riadiacich štruktúrach štátu, aby urobili všetko to, aby sa na Ukrajine Slovania strieľali navzájom. Dobre vieme, že to je vojna Američanov, ktorí už takéto procesy začali na Balkáne, kedy dosiahli to, že Chorváti a Srbi sa začali strieľať. A chceli to dosiahnuť aj na území Československa. Len vďaka genialite osôb, ktorí už vtedy pochopili tieto procesy, teda Mečiara a Klausa, sa im to nepodarilo. Preto sú tieto osoby vždy mediálne cez ultraliberálne médiá pranierované. Takže Čaputová neurobí nič iné len to, čo jej tútori na amerických ambasáde, vrátane Sorosa, nadiktujú. Veď aj Soros priznal, že ju dostal do úradu prezidenta nelegitímnym spôsobom. A u Američanov je aký záujem? No taký, aby takéto marionetky tu boli pri moci čo najdlhšie, prípadne aby pripravili určitú náhradu cez Progresívne Slovensko, ktoré mediálne budú favorizovať, a zostaviť nejakú podobnú politickú zostavu zloženú z progresívcov a hlasistov. Však Pellegrini povedal, že on by dodal stíhačky na Ukrajinu. Takže podľa toho bude postupovať podvodná advokátka.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x