19.1 C
Nitra
nedeľa, 26 mája, 2024

Farkašovský tvrdo na liberálov: Sú plne zodpovední za parlamentné harakiri a materiálnu i duchovnú devastáciu, akú ešte Slovensko nezažilo

Blíži sa termín predčasných parlamentných volieb a politici opäť tiahnu do boja. Každý jeden z nich by si mohol založiť firmu „Sľubotechna a kolektív“, ktorá by ale fungovala iba do termínu konania volieb, lebo potom sa ľudia plnenia ich sľubov domáhajú márne. Teda márne iba u tých, ktorí by vyhrali a dostali sa na teplé fleky, pretože tie dokonale vyprázdňujú pamäťové bunky, takže politici si vlastne takmer na nič z toho, čo ľuďom sľubovali, nepamätajú. Pomerne výstižne to v statuse vyjadril aj expolitik a člen SNS, ale aj bývalý televízny moderátor Karol Farkašovský.

Saskári zase majú odborníkov na všetko

Farkašovský je presvedčený, že naša masáž sa už začala, pretože sa množia retušované a sľubujúce hlavy pri cestách na rozličných bilboardoch. „Slovensko sa stáva najbohatšou krajinou Európy v počte hláv a sľubov na bilbordoch. Ktovie koľko múdrosti nám prinesú. A či vôbec. Hoci len na pár mesiacov, no pri dnešnej frustrácii slovenských občanov aj to je pridlho. Masírovanie verejnej mienky sa už rozbehlo,“ konštatuje v úvode expolitik a dodáva: „Liberálni politickí maséri najskôr s veľkým hrmotom „menili hru“. Potom si dokonca zmenili aj meno. Ale pamäť národa nezmenia. Saskári sa zrejme hanbia za svoju minulosť a dva a pol ročné poslušné pritakávanie v najlepšej vláde všetkých čias. Aj sa veru majú za čo hanbiť. A poriadne.“

Farkašovský: Smetisko dejín sa už teší na všetkých, ktorí chaos, neistotu a nestabilitu na Slovensku spôsobili

Podľa národniara saskári zase sľubujú a zase majú odborníkov na všetko od energetiky až po vypitie baru. „V prvom rade sú však plne zodpovední za všetky vládne kotrmelce, parlamentné harakiri, materiálnu i duchovnú devastáciu, akú ešte Slovensko nezažilo. V porovnaní s ňou ešte aj ničivá tatranská smršť v roku 2004 bola iba letným vánkom. A Slovensko si to bude veľmi, veľmi dlho pamätať,“ myslí si Farkašovský. „Druhá skupina liberálov – so vznešeným názvom „progresívci“ je už médiami prezentovaná ako parlamentná strana. Má až jedného poslanca, ktorý prezieravo ubzikol od „za ľudí“ a zaparkoval v lepšej politickej partii. A veselo vymetá jednu televíznu diskusiu po druhej. Parlamentný solitér s vervou prezentuje „tie pravé“ transatlantické hodnoty,“ podáva si Farkašovský poslanca Tomáša Valáška.

Farkašovský: Po Slovensku sa plazí beznádej, šíri zúfalstvo a chudoba. Devastáciu treba zastaviť – za každú cenu!

Občania však nie sú hlúpi ani slepí

Valášek, podľa Farkašovského, pri tom svojom zanietení však akosi zabúda na tradičné hodnoty a národné záujmy Slovenska. „A nielen to. Progresívny podpredseda Európskeho parlamentu z plagátov sľubuje „dôstojnú budúcnosť pre všetkých“. Vari aj pre občanov, ktorí vyznávajú tradičné konzervatívne hodnoty? A práve tu sa odkrýva pokrytectvo a faloš liberálov. Popierajú totiž základný pilier liberalizmu – toleranciu. Netolerujú iný ako „oficiálny“ názor. Popierajú slobodu prejavu. Ak má niekto iný názor, okamžite hovoria o dezinformáciách, cudzej propagande a dehonestujú ľudí s inými názormi na konšpirátorov,“ poriadne zaťal expolitik do neliberálnych liberálov.

„Občania však nie sú hlúpi ani slepí. Vidia, že tu v skutočnosti ide o informačnú cenzúru, následné vypínanie nepohodlných webov a o odstavenie ľudí s iným názorom. Ide o potlačenie akejkoľvek názorovej polemiky. Práve v tom idú progresívci sami proti sebe. Keby si viac vážili históriu, poznali by múdrosť J.A. Komenského, ktorý povedal, že: „jedine z dialógu a polemiky názorov sa rodí pokrok“. Progresívcom na margo sľubov o dôstojnej budúcnosti skromné upozornenie – Slovensko chce a potrebuje predovšetkým a najmä Dôstojnú Prítomnosť,“ zakončil Karol Farkašovský svoj status, v ktorom si smerom k neliberálnym liberálom vôbec nedával servítku pred ústa.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x