25.1 C
Nitra
pondelok, 27 mája, 2024

Fico nekompromisne: Slováci nie sú hlúpi a vedia, kto zavinil, že sa Slovensko stalo druhou najchudobnejšou krajinou EÚ

Slovenskí politici hádžu vinu za to, v akom marazme sa nachádza naša krajina, jeden na druhého. Isté však je, že toto ľuďom nepomôže, lebo tých to ani nezaujíma. To, čo ich zaujíma je to, ako žijú a čo si zo svojho platu môžu dovoliť.

Trojnásobný premiér a predseda strany Smer-SSD Robert Fico, ktorý po posledných parlamentných voľbách doslova vstáva z prachu. V statuse tvrdí, že Slovensko potrebuje krízový manažment na záchranu miliárd eur z fondov EÚ a nie boj proti hoaxom.

Existuje vážna hrozba, že nám prepadnú miliardy z EÚ

„Nebudeme akceptovať, že všetci zodpovední Sulík, Kollár, Remišová či Heger s Matovičom sa dnes tvária, že Slovensko posledné tri roky neriadili. Slováci nie sú hlúpi a vedia, kto zavinil, že sa Slovensko stalo druhou najchudobnejšou krajinou EÚ, že verejné financie sú pred krachom a existuje vážna hrozba, že nám prepadnú miliardy z EÚ,“ tvrdí šéf Smeru-SSD, ktorý v ostatných pár dokoch bojuje nielen pri vládnej koalícii, ale aj proti prezidentke Zuzane Čaputovej, ktorú obviňuje z toho, že sa „zapredala“ zahraničiu, a najmä USA.

Fico k Čaputovej: Ste slovenská prezidentka a na prvom mieste musia byť u vás záujmy Slovenska a nie Ukrajiny!

„My sa s Čaputovej vládou budeme baviť len o veciach pomoci Slovákom v boji s historickým zdražovaním, čo s hypotékami, čo so zdravotníctvom, čo s eurofondami. Nech nečakajú, že im v Národnej rade vyslovíme dôveru a podpíšeme im „bianko šek“, ak medzi svoje priority zaradili boj proti hoaxom, namiesto pomoci Slovákom,“ odkazuje Robert Fico, ktorý na samý záver dodáva: „Slovensko je v ohrození a my potrebujeme silné rozhodnutia z úrovne štátu, ktoré rýchlo a efektívne zasiahnu, pretože to, čo tu dnes máme, je výsledok „voľného trhu“ – mantry pravičiarov.“

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x