23.1 C
Nitra
utorok, 21 mája, 2024

Exminister Krajčí to povedal na plné ústa: „Očkovaní, a my to veľmi dobre vieme, vírus roznášajú!“ (VIDEO)

Asi už všetci veľmi dobre vedia, okrem tých, ktorí to vedieť z najrozličnejších dôvodov ani nechcú, že COVID-19 roznášajú aj zaočkovaní. A z čích úst táto informácie neznie paradoxnejšie ako z úst exministra zdravotníctva Mareka Krajčího?

Pamätáte si na začiatok očkovacieho šialenstva keď vakcína mala byť zdravie a mala znamenať víťazstvo? A čo sa stalo? Nielenže zaočkovaní ľudia sa nemôžu cítiť ani na okamih zdraví, ale už vôbec neporazili koronavírus. Práve naopak, lebo aj oni sú stále v ohrození, že naň opäť ochorejú. Vie to aj exminister Marek Krajčí. Jeho vyjadrenie z diskusnej relácie v TA3 V politike zverejnil v zostrihu videa nezaradený poslanec parlamentu za hnutie Republika Miroslav Heredoš.

Je to systém na zaplakanie, celé zle – OTP je iba fraškou obludných rozmerov

„Krajčí povedal tvrdú pravdu, očkovaní šíria vírus!“ píše hneď v úvode statusu pri videu Heredoš, ktorý tiež už dlho hovorí, že očkovanie nie je sloboda a už vôbec nie záruka zdravia a bezinfekčnosti. „Očkovanie dokonca devalvuje prirodzenú imunitu človeka a 2., 3., či 4. „dávka“ ju len zhorší až pochová. Preto je celé OTP iba fraškou obludných rozmerov,“ prízvukuje poslanec, podľa ktorého očkovaní ľudia a znížená reakčná schopnosť imunity sú presne za tým, čo Krajči – asi nechtiac – pomenoval.

https://www.nitranoviny.sk/robert-kalinak-je-nepravda-ze-my-zaockovani-nemozeme-nakazit-niekoho-ineho/

„Presne tak, očkovaní sú šíriteľmi a navyše budú aj superšíriteľmi iných chrípkových „variantov“, ich oslabená imunita bude problémom. Očkovanie nie je cesta, cesta je prirodzené posilňovanie imunity a zdravia,“ hovorí Heredoš a dodáva: „Čo je najväčšia hanba (hoci to tu neodznelo) – naše deti po jednom pozitívnom v triede sú sedem dní v karanténe, zatiaľ čo pozitívni zamestnanci DSS sa môžu starať o starých a chorých. To je systém na zaplakanie, celé zle.“

https://www.nitranoviny.sk/za-ockovanim-proti-covid-19-je-iba-prasprosty-biznis-nic-ine-tvrdi-robert-fico-video/

COVID roznášajú očkovaní do veľkej miery veľmi podobne ako neočkovaní

„Veľká nevýhoda je v tom, že mnohí preočkovaní, ktorí by mali v niektorých prípadoch sa pretestovať, v nemocniciach, DSS sa netestujú. Preto, podľa mňa, máme taký obrovský vzostup infikovaných, pretože tí očkovaní, a my to veľmi dobre vieme, to roznášajú. Roznášajú to do veľkej miery veľmi podobne ako tí, ktorí nie sú očkovaní,“ hovorí v zostrihu videa exminister zdravotníctva Marek Krajčí, ktorého záverečné sekvencie Heredoš pre istotu 3x opakuje. Tak sa teda my, čo máme všetkých 5P pohromade zamyslime. Prečo nás stále tak strašne klamú? Pre zdravie? Alebo žeby pre peniaze? Vo farma firmách v tom majú celkom jasno…

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články