21.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Za očkovaním proti COVID-19 je iba prasprostý biznis. Nič iné, tvrdí Robert Fico (VIDEO)

Slovensko je už iba krôčik o toho aby s aj u nás začalo očkovať treťou dávkou experimentálnej vakcíny proti COVID-19. Má to byť vraj akási „posilňovacia“ dávka. Už teraz sa ale polohlasne hovorí, že očkovanie bude asi pravidelné.

Zrejme každý si pamätá slová „odborníkov“ a lekárov, ktorí ľudí ubezpečovali, že v boji proti koronavírusu budú na „zdravie“ a „slobodu“ dostačujúce dve dávky, u niektorých výrobcov dokonca iba jedna. A čo sa teraz ukazuje“ Nuž len to, že na ochranu nestačia iba dve dávky, ale bude ich zrejme treba viac. Tri? Štyri? Koľko? Zaujímavé je z tohto pohľadu video z tlačovky šéfa Smeru-SD Roberta Fica, ktoré na svojom facebookovom profile zverejnil Rob Rob.

Fico: Môj názor poznáte, ja sa očkovať určite nedám!

Trojnásobný premiér Fico je známy tým, že sa zaočkovať nedal, ba ani sa na to nechystá. Ľudí však od tohoto kroku neodhovára. Naopak, neustále opakuje, že kto sa chce dať zaočkovať experimentálnymi vakcínami, nech sa dá. Keď ale na tlačovke dostal od novinára otázku, čo si myslí o tretej dávke vakcíny, hneď prepol na inú nôtu. „Pán redaktor, to fakt na toto potrebujete vysokú školu aby ste to konečne pochopili?“ spýtal sa šéf Smeru-SD novinára. „Ako môže niekto povedať, že najohrozenejšia skupina sú tí, ktorí majú dve dávky. Dostanú tretiu, potom im povedia musí byť štvrtá, piata. A čo keď urobia milióny ľudí závislých na nejakom Pfizeri a budú im hovoriť: „No keď si nedáš Pfizer o pol roka, tak zomrieš! Dostaneš nejakú veľkú chorobu!“ Po tomto všetkom čo vidím uznávam, že očkovanie znamená miernejší priebeh choroby. O tomto sa s nikým nebudem hádať,“ priznáva chlapsky Robert Fico.

https://www.nitranoviny.sk/fico-trva-na-dobrovolnosti-ockovania-nepaci-sa-mu-nasilna-ockovacia-kampan-ktoru-organizuje-vlada/

„Ale potvrdené a podčiarknuté – zaočkovaný môže šíriť COVID, môže dostať COVID, nebudem hovoriť o bočných efektoch, ktoré sú často spojené s tým, čo hovoria ľudia aké zdravotné problémy sú v ich rodinách, aj s úmrtiami. Po tomto všetko čo dnes vidím a čítam, keď vidím rast ziskov tých firiem, ako sa z toho vytešujú, keď si uvedomujem, že EMA (Európska lieková agentúra – pozn. red.) začína hovoriť o možnosti preverovania tretej dávky a uvedomím si, kto je rozhodujúcim hráčom EÚ, teda Nemecko, firma Pfizer, Nemci – USA, no budete vidieť ten rachot, ako to rýchlo urobia,“ hovorí šéf Smeru-SD.

https://www.nitranoviny.sk/robert-fico-som-zasadne-za-dobrovolnost-ockovania-a-neverim-v-ockovanie/

A na samý záver zostrihu videa z jeho tlačovky jasne a kategoricky dodáva: „Keď vidím ten vývoj v poslednom čase už ma nikto nepresvedčí – je za tým prasprostý biznis. Nič iné. A môj názor poznáte, ja sa očkovať určite nedám.“

Za očkovaním proti COVID-19 je iba prasprostý biznis. Nič iné, tvrdí Robert Fico (VIDEO)

Robert Fico si stojí za svojím: „Zaočkovať sa nedám!“ Zdroj: FB Robert Fico

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články